Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) tomcica


tomcica
Topikgazda


30km benne 26km tempo...mondjuk ugy: MUNKA VO'T VELE :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49502) Jack Harper válasza myckey (#49317) üzenetére


Jack Harper
újonc

Köszönöm a biztatást, mai adagom 21k [link]

(#49503) myckey


myckey
veterán

#49501tomcica
Vo't egy hosszú köpködős? Hooah !

#49502Jack Harper
A belefektetett meló megtérül, minden más csak belemagyarázás. Mindig előrébb leszünk, csak legyen hozzá elszántság ! : )

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49504) tomcica válasza myckey (#49503) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Vo't -e? Az a menu mar 5.hete :K 6H OB-re keszitem a kollegat,kozben en is csinalom ezeket a "rovid" tempos edzeseket :DDD neki a mai PB lett 26km-en.Mondjuk ugy,hogy durva munka zajlik itt.
A lassabb fiu csoport is nagyon szepen jon fel...4:20-4:30-4:40-es kilik volt a menu nekik 18km,az utolso 4km-nel ugy belendultek,hogy alig ertuk utol oket :O

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49505) myckey válasza tomcica (#49504) üzenetére


myckey
veterán

Akkor ez most a hosszú nap volt, vagy a fájós , vagy 2 in 1 ami zajlik mindenki nagy nagy örömére, hetek óta? :)
Bár magadnak sztm van ahol jobban feltekered, ami a leginkább nyögvenyelős-rövidebb. Nem csodálkoznék... : )
Nem hagynak nyugodni téged.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49506) tomcica válasza myckey (#49505) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igazi finomhangolas nalam is,foleg a hosszutav speci edzesperiodusara :K amikor megcsinalod utana pontosan tudod mit,mennyit es hogyan ;)
Marciusban vannak a nagyversenyek a banda egyik reszenek (6H OB marc 13, 21K marc 21...lanyok 21K-ra mennek,6H-ra csak egy fiu) illetve aki nem akar utazni es tomegben futni,annak lesz marcius folyaman felmeroje egyik vasarnap.
UB munka lett volna itt mar,azert is fernek bele ezek a kemeny hosszu tempos vasarnapok :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49507) vans?


vans?
őstag

Fut valaki kronikus betegseggel? Multkor volt itt tema a mentalis resz, szeretnem a futast az egyik elemnek megtartani a feldolgozasban, tunetmentesseg eleresehez majd stb. (Crohn-om van)

hábm bábm

(#49508) // Chaka //


// Chaka //
tag

Sziasztok! Egyrészt: teljesen bevált lábujj hólyagosodás ellen a Decathlon lábtyű. Másrészt: megvan az első félmaraton, juhéj :) Április végére terveztem odáig eljutni, de nem bírtam kivárni :DDD

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#49509) tomcica válasza // Chaka // (#49508) üzenetére


tomcica
Topikgazda

szep-szep...legalabb aprilisban mar tudni fogod min kell dolgozni,hogyan frissits stb...stb. :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49510) // Chaka // válasza tomcica (#49509) üzenetére


// Chaka //
tag

Ez 11.5km/h átlaggal ment, és ha eljutok a 14-es átlagig, akkor ... izé ... akkor el leszek jutva. De nem hinném, hogy ez olyan gyorsan fog menni.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#49511) Never79


Never79
tag

Jövő héten elvileg (ha munka engedi, mert ilyenkor év végi zárás van nálunk) visszatérek a heti 6 edzéshez, lekopogom semmi bajom mostmár tényleg. Tempo talán csordogál vissza, a heti kmem 50 volt majdnem 1000 szinttel (ez még a covid előttihez azért kevés). Ma voltam egy úgynevezett Lófingató hegyen, jó kis elhagyatott szovjet bunker van ott. Sajna nem tudtam bemenni, mert nem vittem fejlámpát, s qrva sötét volt lent.

Szerintetek lesz májusban már verseny? Konkrétan UTH-ra gondolok. Valahogy olyan érzésem van, hogy idén sem rendezik meg, vagy átteszik más időpontra.

(#49512) itouchfan válasza Never79 (#49511) üzenetére


itouchfan
senior tag

Szerintem már lesz. Sőt nagyon remélem hogy hamarabb is lesz már.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#49513) ígyvanferi válasza Never79 (#49511) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én úgy készülök, hogy lesz UB májusban. Mondjuk tőlem áttehetik őszre is, csak legyen.

Valaki innen nem tervez mostanában runningwarehouse.euról rendelni? Elég f.s mostanában az oldal, nem nagyon van érdemleges akció, és a választék is a béka segge alatt a runningwarehouse.comhoz képest, de egy valamit kinéztem, ami ingyen szállítással megérheti. Azt mondjuk nem tudom, hogy kuponozás előtti vagy utáni ár számít-e az értékhatárnál, de kupon nélkül 84 euró a cucc.

[ Szerkesztve ]

(#49514) sharp4 válasza // Chaka // (#49510) üzenetére


sharp4
őstag

Azért a 14km/h átlag nagyon brutál, nem hinném, hogy áprilisig meglesz. De ne legyen igazam.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#49515) ígyvanferi válasza sharp4 (#49514) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, 5:13-as félmaratonról 4:17-es félmaratonig eljutni nem 2 hónap. Szerintem az április nem is erre vonatkozott. Amúgy valami nagyobb ugrást biztos el lehet érni ez alatt a két hónap alatt is, ha így elsőre 1 óra 50-et sikerült futni FM-on. Az elég jó. Nekem is valami hasonló idő jött össze elsőre, de (még) fiatal(abb) voltam és nem csak 2-3 hónapja futottam.

[ Szerkesztve ]

(#49516) LanyUs válasza ígyvanferi (#49515) üzenetére


LanyUs
senior tag

Hónapok óta ez volt az első hétvégém, hogy semmit nem futottam. Reggel alvás / infraszauna, majd kirándulás a gyerekekkel. Vasárnap is alvás, majd házi munka. Ma reggel esőben viszont sokkal jobban ment a reggeli 10 km, mint egy kialvatlan, de edzett hétvége után. Néha kell pár nap regen...

(#49517) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Gyerekek, ha fáradt az ember, akkor kevésbé megy fel a pulzusa? Igaz, mostanában magamhoz képest sokat futok, ez is lehet a pulzusesés oka? Tegnap pl. 10+ km-t futottam 5:15-ös átlaggal és 135 lett a pulzusátlagom. Ez egy éve 5:40-en se ment ilyen alacsony pulzussal...

Vagy ennyit jelent a sok km-gyűjtés, az alapozás?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49518) emvy válasza Vertigo18 (#49517) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha a sebesseged nem csokken, csak a pulzus, az inkabb arrol szol, hogy edzettebb (+ idosebb) vagy. Olyanrol is hallottam, hogy pl. egy ultrafutason mar nem birja feltolni a pulzust a futo, de ott a sebesseg sincs meg.

while (!sleep) sheep++;

(#49519) Vertigo18 válasza emvy (#49518) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sebességem? Tavaly 5:40 alatt ment a 10 km. olyan 139-es átlagon. Idén eddig 260 km-t toltam, most 5:15 alatt ment a 10+ km. 135-ös átlagon. Ennyit számítana a sok km.?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49520) itouchfan válasza Vertigo18 (#49519) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, simán elképzelhető. Persze lehetnek más okai is, akkor érdemes edzettségre vonatkozó következtetéseket levonni, ha ez stabilizálódik picit (3-4-5 ütés nem a világ, annyi simán benne van szerintem, napszak, kaja, koffein, front, kipihentség-fáradtság, stb).

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#49521) ígyvanferi válasza Vertigo18 (#49517) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha ez az alacsonyabb pulzus egy-egy alkalommal jelentkezik, akkor igen, ilyet már én is tapasztaltam. Fáradtsággal össze tudtam hozni általában ilyenkor ezt a szokatlanul alacsonyabb pulzust. (Mondjuk még millió más is lehetett a háttérben, ahogy itouchfan is írja.) Persze ha állandósul, akkor meg a második lesz az oka.

[ Szerkesztve ]

(#49522) Vertigo18 válasza ígyvanferi (#49521) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem is a fáradtság lesz. Nagyon sokat dolgoztam ezidőztájt és igyekeztem mindegyik után elmenni futni is. Éreztem a fáradtságot, valszeg' ezért is nem ment feljebb a pulzus...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49523) LanyUs válasza Vertigo18 (#49522) üzenetére


LanyUs
senior tag

Oké, de gyorsultál is! 05:40 -> 05:15 :C Én ma pl. gyorsuló aerob -> anaerob 10K-t toltam, de a végén 05:15-nél már 150-160 körül jártam, nem 135-ön :Y . Egy ilyen 135-ös napon tolj le akkor egy félmaratont, szuper idő lesz :D :R

Olvastam nagyon rámentél a 400m-re! Ha egyszer valamikor futunk, csak nem 400 m lesz? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49524) Vertigo18 válasza LanyUs (#49523) üzenetére


Vertigo18
addikt

Majd egyszer... Most még km-t gyűjtök, ha jobb idő lesz, akkor el lesz döntve, merrefelé kacsintgassak.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49525) Hi!King


Hi!King
őstag

Strava-n látom, hogy egy brutálisan gyors hölgy kezdett el futni a környéken, ilyen szegmens eredményekkel, hogy:
770 méter - 2:08
1.3 km - 3:28
1.26 km - 3:19 (ez 2:37-es km átlag!)

Nyilván furák is a pace görbék, mert nagyon sokat ugrálnak, ugyanakkor az összes futása átlagosan is gyors ("Laza egészségügyi séta": 9.55 km, 35:07), nincs 4-esnél lassabb átlaga, egyik felmérő jellegű futásán pedig 14:41 lett az 5k best effortja (sík útvonalon).

Nem tudom ebből mi reális, az biztos, hogy a kiírásai alapján nem a szokásos véletlenül futásnak rögzítette a kerékpározást esete, mert az elnevezései alapján is futásokról van szó. És bár nincs cadence és HR, nem tűnik szándékos csalásnak sem, egyes szakaszokon biztosan részben a rossz GPS adta a hihetetlen eredményeket, de 20 km-en is 4 alatti átlag iramokat nem hiszem hogy csak úgy fake-elte volna. Rákeresve a nevére, fitness, jóga, személyi edző.

Szerk.:
Ami a szegmenseket illeti, a Strava-n nemi egyenjogúság van, ha nő vezeti az összetett leaderboard-ot, akkor is van külön férfi course record, nem csak fordított esetben. Ezért csak 1 hónap után tűnt fel, mert ha valaki elveszi a CR-emet, arról azonnal értesítést kapok.

[ Szerkesztve ]

(#49526) emvy válasza Hi!King (#49525) üzenetére


emvy
nagyúr

2:29 a női vilagrekord 1k-n, szóval valami nem kerek :)

while (!sleep) sheep++;

(#49527) Hi!King válasza Vertigo18 (#49522) üzenetére


Hi!King
őstag

Nekem is fura volt ma reggel a pulzusom, miután rekord mennyiségűt futottam múlt héten, 139 km-t, és volt benne intenzív is bőven. 5:45 körüli tempóban kezdtem, egy km kellett a 110-es pulzus eléréséhez. Utána futóiskola, dombozás, de a dombozásnál is alacsonyabb volt a max. a megszokottnál. 164 volt a max. az utolsó körben, vasárnap voltam a Gellért-hegyen, alapvetően nem dombozni, de az egyik szakaszon megtoltam felfelé, ott 181 volt a max.

(#49528) Hi!King válasza emvy (#49526) üzenetére


Hi!King
őstag

Hát az a szakasz gondolom, hogy nem, de mondom, látszik a pace görbén, nagyon ugrál, hogy szar a GPS, ugyanakkor a teljes futások átlaga is egészen gyors, igaz nem ennyire. Meg szerintem eleve egyenleteseket futhatott, mert nem kötődnek a görbén a gyorsulások az adott szegmensekhez. Van egy 260 méteres sprint szegmens, ott például nem elképzelhetetlenül gyors, van egy férfi, aki gyorsabb volt nála, és neki egyértelműen tiszták a trackjei.

A szegmenseket félretéve, ez az ami leginkább hihetetlennek tűnik, még ha nem is világrekord idő:
https://www.strava.com/activities/4685979797

Én majdnem pont ugyanezt szoktam futni oda-vissza, és a 8,21 km az M0-ig reális, ha a GPS össze-vissza ugrálása okozta volna azt, hogy ilyen nagyon gyors, akkor több km társulna a mért időhöz. Tehát vagy baromi gyors, vagy nem futott, hanem mást csinált, esetleg teljesen fake a track.

[ Szerkesztve ]

(#49529) ígyvanferi válasza Hi!King (#49525) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Muti már, ki ez a semmiből jött jógaoktató, aki a nemzetközi mezőnyben is helyt állna, miközben laza egészségügyi sétát tol! :DDD
Néha kiosztok pár flaget hasonló baromságokra. Legutóbb egy kép alapján 50 körüli hölgytől vettem el pár koronát a Balaton délnyugati részén vezető UB szakaszokon. Gondolom nyaraláson elbiciklizgetett az urával erre-arra ilyen 15-16 km/h-val, ami több helyen is kiadta neki a CR-t, mert nyilván futásként kellett rögzíteni. Persze biztos, hogy nem érdekli sem őt, akitől elkerült a korona, se azt a rendes futót, aki jogosan megkapta (nem, nem én vagyok az, bár az egyik szakaszon így enyém a 2. idő :B ), de azért na. Használjuk már normálisan a szegmens funkciót.

(#49528) Hi!King: nézted az elapsed time-ot is? Mondjuk a többinél az nem érdekes, csak itt. Iphone app is lehet a ludas, de inkább valami bringázás, rollerezés, ilyesmi lesz. Kezdem is a flagelést ebédszünetben. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49530) Dottorei válasza Hi!King (#49528) üzenetére


Dottorei
tag

villanyroller (a hölgy akivel néha futok elég szakállas a maraton rekordja még Berilben futotta '96-ban, meg az órásat is tartja 89 óta )

[ Szerkesztve ]

(#49531) LanyUs válasza Vertigo18 (#49524) üzenetére


LanyUs
senior tag

Persze, csak hülyülök! :D Jól eső futás és mindenki mosolyog. Nekem még mindig az a cél főképp. Ha vért akarsz pisilni, akkor úgyis lemész tomcica edzésére ha kinyíltak a határok, ott a közelben...

(#49532) Vertigo18 válasza LanyUs (#49531) üzenetére


Vertigo18
addikt

Megy a fene! :D

Jöjjön ide! Legalább megtanítom enni normális kaját, nem kecskemódra legelni! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49533) Hi!King válasza ígyvanferi (#49529) üzenetére


Hi!King
őstag

Volt hogy flageltem másokat, de máskor teljesen egyértelmű volt a bringázás esete, itt ennyire nem. Meg volt egy Bryton Hungary vagy valami ilyesmi néven egy "bringás", aki keresztbe szelte Budapestet 70-80-as átlaggal, mindezt nappal, ami sportmotorral is komoly teljesítmény, egyes szakaszokon síkon bőven 90 felett hajtva :-)

(#49534) LanyUs válasza Vertigo18 (#49532) üzenetére


LanyUs
senior tag

Hát ez hatalmas vót :C :C :R De jót nevettem...

(#49535) Vertigo18 válasza LanyUs (#49534) üzenetére


Vertigo18
addikt

Meg nézem ezt a reggeli képet, amit felrakott, olyan elnyűtt pólóban van, bakker, tutira adok neki párat, hogy ne szakadtan fényképezkedjen már! :P

10 éves fiamnak úgyis van pár technikai! :D

Végre én szívhatom az ő vérét! :))

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49536) emvy


emvy
nagyúr

Egyebkent egyszeru: a Strava CR-eket le kell szrni, rendkivul 'szemetes' az adat.

while (!sleep) sheep++;

(#49537) ígyvanferi válasza emvy (#49536) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Terepen, meg kevésbé forgalmas helyen - mondjuk kisvárosban, ahol azért van némi futóélet - nem olyan rossz a helyzet.

(#49538) Hi!King válasza ígyvanferi (#49537) üzenetére


Hi!King
őstag

Budapest külső kerületeiben sem olyan rossz a helyzet, pont ezért tűnik fel, ha valaki kirívóan fura adatokat posztol.

Egyébként pl. szülővárosomban simán azt látom, hogy akik a szegmens rekordokat tartják, azokat névről tudom kicsodák, és tudom hogy nagyon jó futók. Nincsenek furcsaságok, de gondolom ők is flagelték ha valaki bringával rögzített egy futást.

(#49539) Zozo0525 válasza Hi!King (#49538) üzenetére


Zozo0525
őstag

Lehet nem szándekos volt? 1* velem is elofordult anno az endomondorol küldtem at az adatokat valami appon keresztul a stravara es az egyik bringazasom futasnak ment at😀 egy srac gratulalt hogy brutalis a tempo… először megkoszontem majd rájottem hogy igy gáz nagyon, szerkeszthettem at az osszes edzest 😂😂😂

(#49540) Hi!King válasza Zozo0525 (#49539) üzenetére


Hi!King
őstag

Ilyen esettel sokszor találkoztam, és flageltem is. Pl. volt egy srác, aki rendszeresen bringával járt munkába, és néhányszor véletlenül futásnak szinkronizálta Strava-ba. Itt viszont egyértelmű utalások vannak az elnevezésekben, hogy futásnak szánta. Inkább nem szándékos GPS hibák lehetnek (régebbi iPhone-al volt főnökömnek is voltak anno fura kerékpáros trackjei).

(#49541) tomcica válasza Vertigo18 (#49535) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tehnikai polo, mi?! Meg grillezett lofej? Nem birom en az ilyen extrem dolgokat. :DDD :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49542) myckey válasza Never79 (#49511) üzenetére


myckey
veterán

Hallottam hogy márciusban, akár áprilisban is lehetnek könnyítések, bízom benne hogy nem bukom el ismételten a Szentlászló trail (uth)nevezés felét.

#49508// Chaka //
Klassz hogy bevált a lábtyű, én is nagyon szeretem az Injinjit az Ultrás/hegyes dolgokhoz...

#49518emvy
Biztos akad ilyen is, sokféle az ember, nekem mondjuk hegyesterepes ultrán nem szokott ez jelentkezni, végén is megy a tempó vagy pulzus emelés. Bár az is igaz, hogy ez nekem végig nem állandó, meg másnak sem igen. Elég változó a terhelés, mint valami jó hosszú és sokszínű futóedzés.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49543) myckey válasza Vertigo18 (#49535) üzenetére


myckey
veterán

Látnád, néha milyen cuccokban edzek....sok éves, szakadt kifakult elnyűtt, ilyen olyan sportágból maradt stb...rengeteg. : )

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49544) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Én meg pont úgy vagyok vele, hogy amennyi sok pólót kaptam a különböző versenyeken, szerintem életemben soha többé se kell pólót vennem, még itthonra is elhordhatom, akkor sem fogyok ki belőlük.

Annyi, hogy az enyém Tomnak max. hálóingnek lenne jó! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#49545) inf3rno válasza Vertigo18 (#49519) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Igen ennyit számít. Nekem már néhány hónap rendszeres futásnál is esik 20-at a pulzus, ha sokat hagyok ki előtte, és újra kezdem. Az első néhány futásnál nagyon magas szokott lenni, akár 170-ig vagy afölé is felmegy 6:30-al, néhány hónap után meg már 150 alatt járok. Gondolom egy jó darabig még így menne, ha nem sérülnék le folyton a túlterheléstől vagy ki tudja mitől. A hőmérséklet is sokat számít azért, ha hideg van, akkor nem kell annyira kerülgetni az izmok hűtéséhez, mint nyáron, és az is csökkenthet a pulzuson. Kivéve, ha túl hideg van, mert akkor meg a fűtés miatt kell gyorsabban keringetni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#49546) inf3rno válasza Hi!King (#49525) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Valszeg bringa lesz az mégis csak. Nekem teljesen be van hülyülve a strava, és minden futásomat bringának akarja bejegyezni, és úgy is nevezi el őket.

Buliban hasznos! =]

(#49547) inf3rno válasza Hi!King (#49533) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Baromi egyszerű egyébként GPX fájlokat hamisítani.

Buliban hasznos! =]

(#49548) Hi!King válasza inf3rno (#49547) üzenetére


Hi!King
őstag

Feleségemnek szokott alapból mindent futásnak tekinteni, amit megosztok vele, mert együtt voltunk. Túrákat, bringázásokat. Itt azért más a helyzet, mert az illető írt egyedi szövegeket hozzá, amelyek futásra utalnak.

Tudom, hogy könnyű hamisítani GPX-et, de ha valaki ezt teszi, akkor nem feltétlenül ugráló pace-el csinálja, hanem mondjuk úgy, mint ha erősen megfutotta volna a gyorsnak szánt szakaszokat. TCX-et is könnyű hamisítani, és akkor pulzusd, cadance-t is lehet bele tenni. Viszont a Strava-ba azt, hogy Strava iPhone App, nem biztos hogy egyszerű belehamisítani.

[ Szerkesztve ]

(#49549) inf3rno válasza Hi!King (#49548) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Amikor még telefonos GPS-el futottam, akkor volt olyan, hogy 2:30-at írt 5:00 helyett, illetve a táv is a duplája volt, mint amennyinek lennie kellett volna. Rázoomoltam a trackre, és az út egyik oldaláról ugrált a másikra. Nagyobb részt ezért döntöttem úgy, hogy inkább veszek egy órát, mint hogy mobillal futnék, mert egy jó GPS-es mobil is nagyjából hasonló kiadás lett volna akkor. Szóval ez lehet olcsó GPS miatt is.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#49550) tomcica válasza Vertigo18 (#49544) üzenetére


tomcica
Topikgazda

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.