Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) Studi


Studi
addikt

Pepita.hu-ra érdemes ránézni, stabil Asics Gel-Kayano, GT-2000, GT-1090 vicc áron, persze mérethiányos. Mások is lehetnek.

(#49202) Dottorei válasza Studi (#49201) üzenetére


Dottorei
tag

kayano nekem kibírt 1600km-t úgy hogy terep is volt benne a végén, most kezdi az új. Gt 2000 is jó ennyiért.

(#49203) sharp4 válasza Studi (#49201) üzenetére


sharp4
őstag

Persze 40-es méretben itt sincs, mindig kimaradok a jóból..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#49204) Studi válasza Dottorei (#49202) üzenetére


Studi
addikt

Én ilyen Gel-Kayano színt akartam épp, de akkor nem volt méretben az országban. Aztán lett, de addigra megvettem a GT-2000-et, amit amúgy szeretek nagyon. Most bármelyikből vennék ennyiért, ha lenne méretben. :)

(#49205) Hi!King válasza #76500480 (#49200) üzenetére


Hi!King
őstag

Dedikált versenycipő a célversenyre, vagy felkészülésre és versenyre is? Nemrég vettem egy Kiprun KD Plus-t, ez jónak tűnik egyelőre, bár még csak kétszer futottam benne, én 3 másik cipő mellett használva készülök, és konkrétan ebben akarok futni márciusban egy félmaratont 4:15 körüli tempóval, majd áprilisban egy maratont ennél valamivel lassabban. Viszont versenycipőkben nem vagyok otthon, tudom hogy a Decathlonnál akad ilyen sajátmárkából is.

Szerk.:
A KD Plus-t leértékelten vettem, a kékből csak bizonyos méretek vannak, a másik szín drágább, de abból többféle méret van.

Viszont Kiprun Long 2000 km-t simán kibírt nálam, bírná is még ha nem cseréltem volna le.

[ Szerkesztve ]

(#49206) ígyvanferi válasza Studi (#49201) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A Reebok Floatride Energyért sem pénz az a 12 ezer Ft.

(#49207) Dottorei válasza Studi (#49204) üzenetére


Dottorei
tag

30 eu volt parndorfban az asics outletben a gel-kayano, mondjuk az előző 80eu de akkor is...

(#49208) BenQhunria válasza emvy (#49192) üzenetére


BenQhunria
tag

Írtam privátot.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#49209) inf3rno válasza Studi (#49201) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Azért ha lehet ne utaljatok nekik előre, mert lehet, hogy nincs raktáron, a pénzre meg hajlamosak ráülni.

Buliban hasznos! =]

(#49210) Studi válasza Dottorei (#49207) üzenetére


Studi
addikt

De ahhoz nem érdemes hasonlítani, mert: nem tudjuk, most mennyi Parndorfban, nem tudjuk, hogy van-e méret Parndorfban, Parndorf Budapestről oda-vissza még ~30 EUR. Akkor is, ha odamész, és nincs.

(#49211) parandroid válasza Studi (#49210) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lockdown alatt amúgy sem nagyon mész oda...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#49212) xy.zsolt válasza parandroid (#49211) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Én is tervezem, hogy áttekerek ha nyitnak végre. Bár szerintem ennyi kihagyás után annyi nép lesz ott, hogy nem lesz sokkal olcsóbb semmi. Lehet a vége az lesz, hogy veszek egy crivit-et 6000ért ismét :D Amúgy emlékeim szerint nagyon jó volt érzésre 3éve mikor vettem. Még most sem tragédia, de nyilván új kell most, hogy futok is benne

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#49213) myckey válasza norby_42 (#49193) üzenetére


myckey
veterán







Tegnap én is elrendeztem a CST 15 öt, harmadjára is. Szokásos bővítéssel, kb. 24km és 700-800m szintemelkedés lett. Nem foglalkoztam az idővel, elvoltam bő 5 órát, nem igazán volt frankó a talaj odafent, hólánccal az egész határt vittem magammal,(pedig a húsom bőven elég) de a hegyen és egy lejtmenetes részen ahol tükörjég volt, a sziklafalak között...ott nagyon jól szolgált. Megkezdtem futósan, aztán elengedtem látva az "utakat", váltottam szakaszosra-iramjátékra és pulzussal játszadoztam. Kivételesen vittem mellkaspántot, hegymenetet direkt nézegettem, 185 ig vittem. Pihenőkben meg csináltam raklap képet és kihasználtam a havassaras nyugalmat. Leszámítva a vadászok szorgoskodását. A kijelölt pálya után, mikor visszatértem a "civilizációba" ...futottam még egy jót, nagy élmény volt a város körül- belvárosban, az emberek között cirkálni, jó kis aszfalton, a fenti szívás után : ) Ők persze megmosolyogtak, hót retkesen és botokkal...mint általában. Dobó téren belebotlottam csajokba, "vittek" magukkal és 193 ig ment még a végén a freki, csuda frissen futottak, én már kevésbé. Ezt megelőzőn Diófakút utcán/körül pörgettem még meg, visszafele, lejmenetben : ) kb. 2:20-2:40m/km jött ki azon a 200-300m szakaszon.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49214) bajnokpityu válasza myckey (#49213) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nájsz, holnap én is megyek karikára. sok hóra már nem számítok :(

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#49215) Dottorei válasza Studi (#49210) üzenetére


Dottorei
tag

hát igen, ezt ki kell fogni, csak ezért nem érdemes kimenni (mármint ha nyitva van)

[ Szerkesztve ]

(#49216) myckey válasza bajnokpityu (#49214) üzenetére


myckey
veterán

Majd ahogy a terep engedi, jó lesz az biztos, akárhogy legyen ( én sem teljesen így terveztem, de annyi baj legyen : )
Lentebb nagyon beragadtam...de magasabban, a csúcs körül, ott még igen jó minőségű hó volt, nem kevés. Tuti bemegyek a sűrűbe, ha nem ezt csinálom...530/540m körül nem is voltam annyira magasan a Bükkben.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49217) Studi válasza Dottorei (#49215) üzenetére


Studi
addikt

Ha valaki arra jár, Gel-Kayano 44,5-es fehér Retro Tokyo színben jöhet :D itthon már nem találok belőle sehol. Vagy Brooks Adrenalin GTS 20, a Run Happy designnal. :DDD

(#49218) Dottorei válasza Studi (#49217) üzenetére


Dottorei
tag

hogy mikor indul be a normális élet....

(#49219) bandus


bandus
veterán

múltkor volt erről szó, hátha jól jön valakinek: [link] Salomon seamless tee

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49220) norby_42 válasza myckey (#49213) üzenetére


norby_42
aktív tag

:C
Gondoltam, hogy nekimész, a konyhaablakból néztem, milyen cudar viszony van arra...

Eat pasta, run fasta

(#49221) #76500480 válasza Hi!King (#49205) üzenetére


#76500480
törölt tag

Kösz az ajánlást, most néztem a Decathlon oldalán, akciós vagy nem, le van rabolva a készlet A verseny meg Húsvétig szünetel.(Sinopharm oltást zsarolással kell lenyomni az emberek torkán).

4:15 nagyon jó idő :C nekem eddig sz.ros 8km-en sikerült annyi. :N

[ Szerkesztve ]

(#49222) myckey válasza norby_42 (#49220) üzenetére


myckey
veterán

Volt egy egy pont, mikor vissza akartam fordulni...a pálya eleje után, nem úgy alakult ahogy szeretem volna, de aztán szemléletet váltottam és örültem a fejemnek a továbbiakban : )
Egeden már kicsit fázós volt, szokásomhoz híven nem öltöztem túl és fentebb már hűlt délután, na meg szelet is kaptam a havas tájhoz. Sokan nem jöttek szembe. Aztán rám is esteledett. De ki akartam még használni a havasjeges jelenséget, és fel akartam húzni a hóláncot, bár a táv nagy részén csak hátráltatott, de akkor is... :R

#49219bandus
Nagyon jó dolgok ezek : )
Nekem hasonló van, mint ez [link] Merinos technikai sí aláöltözet, csak az enyém feketés és más a design, ami az ujjában is jelezve van. Árban is hasonló volt, mint a Salomonos. Évek óta jól szolgál.

#49221comegetsome1
Van aki örülne, ha 400m en tudna 4:15 ös tempót....az a 8km is nagyon jó sztm.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49223) #76500480 válasza myckey (#49222) üzenetére


#76500480
törölt tag

Az ember telhetetlen, mindig többet, jobbat akar. ;]

(#49224) Peterhappy válasza myckey (#49222) üzenetére


Peterhappy
őstag

"Volt egy egy pont, mikor vissza akartam fordulni...a pálya eleje után, nem úgy alakult ahogy szerettem volna, de aztán szemléletet váltottam és örültem a fejemnek a továbbiakban"

Mar a futasert is jarna a mancsos smile, de ezert kijar meg egy, ezek nagyon fontos gondolatok!!!
En ezt tanulom, hosszu ideje ezen dolgozom es azert "jo latni", hogy azok is "csak" emberek, akik mas ligaban fociznak, mint en. Es azt hiszem epp az ilyen gondolatok miatt focizhatnak ok ott, ahol.

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#49225) tomcica válasza myckey (#49213) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Bravo, aze' nem kicsit kell, h csinos lanyok legyenek, ha azt szeretnek h 193-ig korbacsoljam a pulzust, biztos vannak ilyen (anno elso UB-n volt egy :D) :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49226) tomcica válasza Hi!King (#49205) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Neked a 10K - 21K es 42K iramok kozott mennyi mp kulonbseg van?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49227) myckey


myckey
veterán

#49224Peterhappy
Igazából, csak gyűjtöm a távot meg a szintet, ahogy a terep engedi : ) Az hogy közben mit "bohóckodom" össze a saját szintemen, nem is annyira lényeges.A nehéz körülmények közben lehúzzák az embert, kedvet szegik, de utána jól eső érzés belegondolni, ettől csak jobb lehet , alakuljon bárhogy is a teljesítmény : )
Ellenben ha valaki a bemutató, leírás alapján kedvet kap, akármihez is, legyen bármilyen testmozgás....vagy éppen jólesően megkajál közben, már megérte az a pár sor és kép.
:R
Egyébként az utolsó képen, ott már javában benn voltam az erdőben/hegyen... nagyon be akartam menni, minden vastagon fehér volt, csípős hideg szél, teljes csönd és a hólánc tette a dolgát, tapadt minden, nem csúszott. Jó lett volna menni magasabbra, mélyebbre, ilyen körülmények között...de se kajám, se vizem és a tervezet is kötött. De rhdt jó volt benézni a hófehér rengetegbe, teljes nyugalomba.

#49225tomcica
Gyuszi bácsi : "Egyébként csúnya nő nincs! A csúnya nőket az ügyetlen palik találták ki!"

Nem akartam én már annyira szaladni a végén, de jól jött ki, viccelődésre is vevők voltak...adta magát, jól esett a városon kívüli körülmények után. Egy irányba haladtunk át a városon, előbb elengedtem őket mert láttam hogy igen frissek és mozgékonyak ( én meg már a parkolót vártam, és már elég kajás voltam ) majd aztán inkább gyorsítottam és beelőztem. Itt volt 190-193 magasságban. De jól esett, jó volt az egésznek a feelingje, nem érdekelt engem a pulzus, meg az idő...épp csak véletlen hogy rajtam volt a mellkaspánt. De nekem nem idegen a 190-200 körüli freki, lehet hülyén hangzik....de én ezt természetesnek veszem, érzésből és teljesítményre megyek, a szívem meg visz, vagy hogy mondjam : )
:R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49228) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

ha 6 futás után eljutottam oda, hogy nem fájdul már meg a térdem az 5.00ás tempónál 2km-en akkor mi lehet a következő értelmes szintugrás? Pl az 5km 5.30-6.00 tempóban vállalható elviekben?....csak, hogy legyen végre némi edzés értéke is. Vagy mehet az 5km táv, de lassabban?

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#49229) zzola válasza xy.zsolt (#49228) üzenetére


zzola
félisten

Én növelném a távot fokozatosan.

(#49230) xy.zsolt válasza zzola (#49229) üzenetére


xy.zsolt
őstag

pl km-enként? 5.30-6os tempóban?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#49231) tomcica válasza xy.zsolt (#49228) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Varjaaa' 6futas utan meg ne kezd erositeni, halloooo.
Tessen egy 50edzest alapozni, persze szabad varialni, de javaslom a kovetkezot:
-Kiepiteni egy napot, amelyik majd a hosszu futasod lesz, nekunk ez vasarnap, de barmelyik nap lehet, jobb ha ugyanarta a napra esik, a test konnyebben szokja meg a rutint. Ezt nem gyorsitod a mostani 6:00-an tolod ki a tavot, minden heten picit, idovel 14-16km-ig.Neha szabad vissza-visszalepni kevesebb km-re lepcsozetesen.
- Egy napot epits ki, amelyik az ERO napod lesz, ez felenk gumi huzas v emelkedo, nem kell tempot merni, es nem kell gyorsan, ebbol ne sokat mert visszanyal, ne menjen faradasig. Rovid edzes.
-Egy napot epits ki amelyikbol majd a tempo napod lesz, na ez mehet most fokozosra, 6:00-5:30 fokozo, ha jobb napod van es adja, akkor elobb gyorsitasz, ha faradt bagy akkor eleg az utolso 1-2km felgyordulni.
-Egy laza km gyujtos nap (kb 6:00) vegen 3-5 x repulo gyorsulo sprint, ezt csak akkor ha jol vagy. Repulo azt jelenti, h mozgasbol inditod fokozatosan gyorsulsz kb 2-30metert es 10-20metert felkapod sprintre, legyen 90% ne full kreten, utama elengeded es 10-20m porog a lab lassulva. Visszafele kocogas v seta.
- nyujtas, regeneracio, erosites (torzs, fenek, felso test) szinten mehet heti 1-2x 15-30perc

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49232) LanyUs válasza myckey (#49227) üzenetére


LanyUs
senior tag

Szépet mentél! Kedvet is meghoztad :D

Nekivágtam reggel hatkor 05:20-al én is, szépen is ment 15 km-ig az első három dombig. Mivel dombságon lakok mindig van szint. Az szépen ki is nyírta a 160-as pulzusom, de visszaállt. Na utána a frissítésem lett jéghideg így víz nélkül nyomtam ( energia volt ). 22 km-nél a combhajlítóm kegyetlenül feszült, kicsit nyújtottam majd tovább tempósan. 28-nál megint beállt, megint nyújtottam. 33 km-ig ment ( 300m szinttel ), utána nem engedett lépni :( A pulzusom folyamatosan esett az utolsó 10 km-en egészen 130 aerob zónáig. Érrendszer van, de túl feszes a hajlítóm egy maratoni távhoz. Megjött a vizes hátamra a szél is, úgyhogy gyors hazapucoltam meleg vízbe autós segítséggel. Gondoltam Rád a sárban :) Meg a többiekre, hogy a herét a falhoz kell csapni. Eddig úgy gondoltam, hogy eleget és megfelelően nyújtok, de valahol hiba van a képletben. Persze 21 km-ig nem igazán jön elő a probléma. Sebaj folytatom a reggeli aerobot. Ez csak egy teszt volt. Félig meddig sikeresnek is felfogható.
Óbánya felé mentem. Népszerű kirándulóhely gyönyörű dombok között:

(#49233) zzola


zzola
félisten

Ki melyik légzéstechnika mellé tette le a voksát?
Kb. 2 éve foglalkozom vele, próbálom a hosszú belélegzés és kilélegzés technikáját elsajátítani. Egy ideig működik (6-10 km.), utána váltanom kell a ritmikusra. Jellemzően 2-t be, egyet ki (2 rövidebb be, 1 hosszabb ki), de van amikor 2-2 játszik.

[ Szerkesztve ]

(#49234) xy.zsolt válasza tomcica (#49231) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:R Nyújtást már megszokásból is csinálok naponta lábra...pl sorozatnézés közben. Esténként vagy bringás közvetítések nézése során a reklámok alatt többnyire plankozok vagy az ab rollerrel erősítek a Core izmokra. Szóval elhanyagolva csak a futás volt....de az évtizedek óta. Érdekes, hogy a térdem miatti kihagyás után a bringán elszáll a HRem, de futásnál nem :F

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#49235) tomcica válasza LanyUs (#49232) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Magnezium, kalium, elektrolitok ilyen hosszunal probald ki, igyal is hozza es meglasd mashogy farad el az izom :K
Szep futas amugy :R

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49236) tomcica válasza zzola (#49233) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Barmilyen ritmikus legzesre raall a szervezet es konnyebben tud ritmust tartani, ha igu veszi a levegot. Sokan a paratlan verziokra eskusznek, h a be es kilegzes nem mindig ugyanarra a labra essen, allitolag kevesebb faradasos serules van igy.
Melyhasi legzes, orron at, en igy alapozok. Kozepes es eros tempoknal persze mar szajjon at, es surubben zilalosabb, igyekszem mely levegot venni, dolgozzon az a rekeszizom.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49237) zzola válasza tomcica (#49236) üzenetére


zzola
félisten

Köszi. Nekem ugyanarra a lábra esik a légzés és több levegőt veszek a számon, mert orron nem tudok bejuttatni annyit (orrsövény miatt).
Kipróbálom a páratlan verziót. Bár előbb fogy el a lábam mint a levegő... :D

(#49238) LanyUs válasza tomcica (#49235) üzenetére


LanyUs
senior tag

Pedig meg akartam mutatni, hogy mit ér ha valaki rendszeres végzi a házi feladatot. Még ha kisebb távokkal is!
Azért mentem reggel, mert így csak 1 órát hiányoztam és nem 5-öt :) De annyira hideg volt, hogy megfagy a frissítés. Termoszt kell vinni :C

Stinson 6 ATR: vizes aszfalton való tempóra nem való. A talajfogásnál, amikor ráhúzol megcsúszik a bordázat az alján. Tehát minden terepre jó, kivéve vizes, csúszós és jeges aszfalt. Sima talp kell ilyenre, mint a Clifton. Ott is elment egy halom energia a semmibe. Tanulópénz :D

[ Szerkesztve ]

(#49239) xy.zsolt válasza zzola (#49233) üzenetére


xy.zsolt
őstag

bringán nálam az orron át lassan be, kicsit bent tartva majd szájon át kicsit gyorsabban kilégzés vált be....amíg ez megy addig a HR kordában van. De a térdsérülés miatti kihagyás óta ez sem segített a bringázásnál sajnos :( Futásnál nincs ilyen gondom

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#49240) tomcica válasza LanyUs (#49238) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O hat a hosszu eros iramot is gyakorolni kell, alapozas utan az a fo csapasvobal. Nemrem irtam neked, heti 2db edzes, de azok combosak, egyik lazabb 20km+,masik darabolt tempo 8km neked eleg.
Km gyujtes tovabbra is lazan, ha kelllassun, a koztes napokon.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49241) tomcica válasza zzola (#49237) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nem muszaj orron at venni, a lenyeg h rendes melyhasi legzes legyen, alapozos lazanal ez szinte magatol adja. Ha nem, akkor tul gyors a km gyujtos iram, tessen lassitani.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49242) zzola válasza tomcica (#49241) üzenetére


zzola
félisten

Ebben a hideg időben nekem már "veszélyes" a szájon át való levegővétel, mivel megvan a mandulám és képes bedurranni évente akár többször is. Idén télen nem volt olyan kopogós hideg, de lekopogom, nem betegedtem le...
Lassítani azt nem lehet! 1:42-es félmaratonom szeretnék javítani. Bár edzés szinten sosem futok 21-et, általában 18 km.-ig szoktam menni.

[ Szerkesztve ]

(#49243) myckey válasza LanyUs (#49232) üzenetére


myckey
veterán

Egész kellemesen futható, hosszabb terepes "móka"...biztos jól érezted magad , szép környék : ) Folyadékbevitelre ilyenkor hideg időben is oda kell figyelni, nézz utána. Én az elektrolitokra, aminosavakra, ch -ra is nagyon ügyelek, megszenvedtem,kitapasztaltam hogy nekem mi a jó. Italba ezt keverem sis go, glutamin mindenféle gyomorsegédlettel, xtend amino+electr. Mindegyikből egy egy adag a vizes tasakba. Ásv. pótló tabi [link] ebből is 1-2 óránként veszek be egy szemet. Na meg a kalóriapótlás ezek mellett, amiben szintén van ilyen olyan ch és akár amino meg ásv.

Utoljára nekem 2-3 éve fagyott be a vizem, éjszakai teljesítésnél a hegyen, meg 2 nappalin is, asszem zsinórban mindhárom rendezvényen, elég kellemes időjárás volt akkor odafent, - 10 meg hidegebb, széllel stb...De csak az ivótasaknak a csövébe. Utána cseréltem soft flask kulacsokra és azóta teljesen rendben van. Gél szokott ledermedni, elmúlt napokban is elég hideg volt ehhez.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#49244) tomcica válasza zzola (#49242) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Pedig a hosszutavfutasnal, 21km mar az, pont fel lehet a versenytempot epiteni a lassabb, de hosszabb edzesekkel, igen keves FM v gyorsabb munkaval (szinte csak nehany edzes) :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49245) danielsz


danielsz
tag

Kéne egy könnyebb cipő gyorsabb tempókra/résztávokra a Pega mellé. Amin eddig gondolkoztam; Adidas SL20, New Balance Fuelcell Prism (Agony elég jókat írt róla). Salomon Sonic 3 Accelerate-ről is elég jókat olvastam. 30 ezer Ft fölé nem akarok nagyon menni.

(#49246) zzola válasza tomcica (#49244) üzenetére


zzola
félisten

Köszi, megfontolom. :)

(#49247) tomcica válasza danielsz (#49245) üzenetére


tomcica
Topikgazda

SL20 a te embered ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#49248) LanyUs válasza myckey (#49243) üzenetére


LanyUs
senior tag

myckey Őszintén szólva amíg meg nem történt a combhajlító kick out, addig egész jó volt! Elég unalmas már a beton és a város, ahogy beértem a Kelet Mecsekbe elragadott a természet szépsége, szinte rántott be magával. Annyira jó volt ott menni, viszont már nem ugyanaz, mint régen. Ilyen kietlen utakra kell már nekem egy társ! Nem vagyok beszari félre ne értsd, de már biztonsági játékos lettem... 2 hét múlva felhajtom az újra táblát hátha összejön... Kérek majd egy Segwayt kölcsön :DDD

tomcica: reméltem átugorható a 2 hónapos felkészülés akarattal. Az meg is volt, de egy kicsit befeszültem :D

[ Szerkesztve ]

(#49249) danielsz válasza tomcica (#49247) üzenetére


danielsz
tag

Pár helyen azt írják, hogy picit szűk, te ezt nem tapasztaltad?

(#49250) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog



Csak meglett neki...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.