Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48043) myckey válasza Hi!King (#48042) üzenetére


myckey
veterán

Soha nem Stravaztam, más sem igazán érdekelt. Endom is "ezer évvel" ezelőtt volt, kicsit.
Valószínű máshogy állok hozzá, nekem kellemes ez a puritán felület, meg a színek is.
Letisztult, átlátható menürendszer, persze a lehetőségekben piszok mód el tudok veszni, de már kezdem szokni.( beállításokat még mindig van hova finomhangolnom, átnyálaznom ) Adatokból van elég sok, az is ami nekem kell. ( persze prémium az fájó tud lenni, de ez van, egyelőre )
Javarészt, ahogy fent is írtam, Terep alkalmazásokat használok, nekem most csak ez van ami kifejezetten a testedzésre koncentrál, komplexebb módon lekövet.
Elsőre, meg másodikra is...ahogy szintén leírtam, nekem sem jött be. Hagyjuk ezeket az okosságokat, bonyolult is..... stopperóra meg papír ceruza és office. De nem ördögtől való ez, hasznos, kezdem belátni. :)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.