Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46923) myckey válasza mamboo (#46919) üzenetére


myckey
veterán

Ugyan már....
A mai nap, ez semmi volt, úgy is álltam hozzá.
Lementem a lépcsőn, leültem bekötni a cipfűzőt, aztán vettem egy két nagyobb levegőt és megráztam magam, utána elkezdtem sétálni aztán meg mindent csinálni amihez kedvem volt. Mire hazaértem, bemelegedtem. working hard :DD

#46921kilinked
Nem adtak megfelelő választ a garira, csak sokadjára ( konkrétan ma )
Barometerrel nem vagyok kibékülve, mármint ami a funkciókat illeti, zero. ( persze telorol van tök jó időjárásjelentés, kösz nem )
Naviban nincs PoI és WP ( persze van telo meg komoot app, kösz nem ) Vissza a kezdőpontra funkc. sem frankó.
Aktivitás közben energiát nem látod, csak ha leállítod és ideoda lépsz, aztán újraindít... illetve bluetooth kapcs is megszűnik, telo értesítés zero edzés közben.
Aktivitáson kívül nem ad alti meg navi adatot. Mindennapos üzemidővel sem békültem ki...
De leginkább a levelezésnél ment el a kedvem, nem az órába kötöttem bele első körben, mivel le is adtam a megrendelést....Mondtak mindenfélét :B
Egészen belemászott a kolléga, meghallgattam párszor. Persze máshol is utánanéztem.
Suunto 9 Barot is néztem, sőt még Titaniumot is. Suunto oldalán meg Alzaban is van jó áron.
Aztán most Garminnál megtetszett F5 kapcsán ez és az. Kivárok, hátha belefutok valami jobb ajánlatba akár facbuk csoportban, akár jófogáson, akár Nov 11 kapcsán, akár ünnepek körül stb...( Volt most Garmin Fenix 5 Plus Sapphire 122 ért. 14-5 hó garival asszem. )

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.