Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46858) myckey


myckey
veterán

--- [Suunto Certified Refurbished
Tapasztalat akad valakinél?

Gyakorlatilag 2 év garisak ezek is, 14 nap "próba" ugyan úgy van. ( ki is emelik információban a mikéntjét, minőségét stb )
De jóval olcsóbbak, még az egyébként élő Suunto akcióhoz képest is.

Suunto 9-et néztem, vagyis majdnem rányomtam már a fizetésre is.
( Polar Grit X et hervistol vissza mondtam, nem csak ár miatt....)
Fenti ár elfogadható.
Kapott nem kevés frissítést.
Navigáció jó.
Nagy, de állítólag strapa cucc. Ami nekem kiváltképp fontos. Kijelző nagysága is hasznos lenne.
Baro is van akcióban, de jóval drágább. Persze zafír lencse OCR versenyen és terep esésnél jól szolgálhat. Barometer miatt pedig pontosabb és informatívabb.

---Igazából ez a Suunto app meg desktop/webes felület ami nem tiszta még. Nem vagyok jártas okosórákban, de programokat használom PC-n, mármint ami kell (tervezéshez/tájékozódáshoz stb..)

[HOW DO I USE THE SUUNTO SERVICES WITH SUUNTO 9 ?

Gyakorlatilag, csak és kizárólag telefonon keresztül tudok nyomvonalat feltölteni, elemezni, eseményt előkészíteni stb ?
Láttam a SuuntoLinket, de arra csak a frissítést írja, PC tekintetében.

Nem szívlelném, ha az órám a telefonon élné az életét, leginkább kerülném.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.