Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42041) Kemiaitesok


Kemiaitesok
tag

Szasztok!

Suunto témához gondoltam írnok pár sort.
Most adtam el az Ambit3 peak órámat, 2 év rendszeres használat mellett csak a szíjat kellett cserélnem, azt viszont ajánlom a nívósabbra cserélni, fényévekre van a gyári műanyagtól.
Az órát nagy megelégedéssel használtam hosszú teljesítménytúrákon is (pl Mátra115), navigálással, túra módban (vagyis 10 másodperces jelvétel) simán vitt közel 18 órát, majd menet közben powerbankról töltöttem, s igen, lehet track rögzítés közben tölteni.
A Movescountot nem felejteném el a helyedben, mivel azon keresztül tudsz letöltött útvonalakat feltenni az órádra, mely nagyon hasznos, ha ismeretlen terepen mész, s közben navigáltatod magad. Igaz, egyszerű kis háromszöggel jelez téged, meg az útvonalat, de sose volt gondom vele, gps jelet atomstabilan hozta végig.
Ja, jelenleg egy Sunnto spartan ultrára váltottam.
Sports trackert nem ismerem, de meglesem.
BT szinkronizálással óvatosan, főleg ha hosszabb távot mentél (30km felett).
Viktor írását ajánlanám: http://qvic78.blogspot.com/2017/10/

Kérdés jöhet nyugodtan, igaz a verticált nem ismerem, de magam a movescount felülettel képben vagyok.
Peace

[ Szerkesztve ]

Te magad légy az a változás, amit látni szeretnél a világban! (Gandhi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.