Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38011) Agony válasza tomcica (#38010) üzenetére


Agony
aktív tag

Azért haza sétálni nem kellett, csak szépen 4:30-4:40 között hazakocogtam 2 km-t, ami pont jó is volt levezetésnek. Minden esetre ma valami laza lesz a program 12-15K között, aztán max. párszor belegyorsítok 100-100 métereket ahogy írtad.

Beszálltam az idei céges UB 10 fős váltóba, mondom jó edzés/felmérés lesz, erre már a táv negyede nálam van... volt kolléga aki befoglalta a Pécsely környéki szakaszokat, mert hogy ő akar kezdeni. Aztán meglepetésként érte, hogy bizony a Balaton északi partján hegyek vannak, ami nem meglepő módon szinttel jár... gyorsan át is dobta hozzám. :D

Pedig már 2016-ban is megfogadtam, hogy ha legközelebb megyek kerítek valami rutinos csapatot, de úgy néz ki nehezen tanulok. :W :U

Start with a whisper, end with a scream!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.