Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35029) danielsz


danielsz
tag

Na ma felavattam a vadiúj futócipőmet. Elsőre voltak kételyeim, hogy jó őtlet-e benne mindjárt 20+ km-t futni, de hamar túlléptem ezen. Asics GT 1000 7-re esett a választásom, szerintem oké lesz, mivel eddig tévesen neutrális cipőben futottam (Gel-Pulse 9), hosszú távon kisebb terhelést kap a lábam, érzem, hogy sokkal jobban alá van a talp támasztva. Először nyomtam egy tempósabb közel 13 km-t (4:29-es átlag és elég lankás), sietni kellett, hogy odaérjek a közösségi futásra, majd 15 perc szünet és egy lassabb 11 km-t nyomtam (5 percen kívüli átlag, de azért dombos). Első benyomás alapján jó választásnak tűnik. (Mondjuk nem sokkal többért láttam Gel-Kayano 24-et, de azt meg nem volt alkalmam előre felpróbálni, csak 25-öt, az alapján meg nem mertem volna megrendelni).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.