Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32022) bencze válasza margithid (#32019) üzenetére


bencze
senior tag

Volt 44-es Asics gt 2000-em. Szerintem túl stabil vagy valahogyan "túl" cipő, becsületére legyen mondva egészben van 1000km után is, néha használom most is nagy ritkán, de sosem szerettem igazán.
A Swerve meg inkább a neutrális de azért van anyag benne, nekem bejött edzőcipőnek, 3 vagy 4 pár van. Ebből a 44.5 felelt meg. Ez hosszúságra túl nagy (nem mértem de legalább 1.5 centi a plusz, akkor szar ha lábujjhegyre akarok állni de szerencsére nem nagyon kell), szélességre pont jó. Vízhólyagom néha kialakul benne a 2. lábujjamon általában, de fene tudja melyikben nem lenne.
Az én lábfejem széles elöl sajnos, ez a fél mérettel (még)nagyobb Saucony ami úgy tűnik egyelőre leginkább bevált. (civil cipőből 43-asokat hordok, már ami jó, ez úgy 10-20 cipőből 1 ami nekem kényelmes).
Ha van összehasonlítási alapod, előtte volt 2 pár Saucony Phoenix 7-em, 44-es, az nagyon tetszett. Az egy stabil cipő de nem túl durva és relatíve könnyű edzőcipő fajta, valahogy pörgősnek éreztem, talán keményebb picit a talpa. A swerve hasonló de nem épp annyira jó érzés.
Annó azért váltottam mert a 4-es gt-1000 erősen szűknek tűnt, régen a 2-essel kezdtem az nem volt rossz.
Ez csak spekuláció, lehet nem ezért, de ez a 8mm drop érzésre bejött nekem, talán azért is tetszenek a Sauconyk. Van Hoka Cliftonom 4mm droppal néha fáj a lábszáram tőle (biztos szokni kell) de az feltöri a lábam úgy, hogy már van benne 700km és darabokban szakad le a kopásálló fekete réteg az aljáról. Szóval valamiért nagy ellenségek vagyunk nem sikerült betörni rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.