Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30034) parandroid válasza tucsok. (#30031) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én sokfélét kipróbáltam, hosszú távon mindegyikkel gond volt (kilazul, elcsúszkál, lötyög, nem elég a zseb, tönkremegy a cipzár, nem lehet meghúzni, mert kikopik az övfeszítő, megnyúlik a gumi). Ami most úgy néz ki, bevált, az a flip belt ([link]), ezt most már hónapok óta megelégedéssel használjuk mindketten. Nem tudom, Mo-n hol lehet beszerezni, én egy Sport Hübnerben találtam (kvázi Intersport szintű üzlet), de amazon.de-n is van, árban sem nagyon elszállt. A másik, amivel elégedett vagyok, az egy Salomon Agile öv, ezen lehetne ugyan még egy zárható zseb a kütyüknek, de bármi máshoz képest igen minőségi cucc. Az más kérdés, hogy teljes áron bőven ingerküszöb feletti, ha nem sikerül kb féláron kifogni, sosem vettem volna meg...

Eheti félmaraton amúgy letudva, a végét kicsit elengedtem, szóval alapozásnak határeset (148 lett az átlagpulzus), de a feltámadó erős szél, ami néha be akart lökni a Majnába, és a vízszintesen eső hideg eső, amitől lefagyott a jobb arcom, nem tett jót a türelmemnek. 2:14-en belül lettem azért, egy hosszú, alapozós edzésnek jó volt, de fáztam, mint a kutya. Az átázás, meg a hideg szél együtt nem vicces...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.