Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28999) inf3rno válasza Peterhappy (#28994) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem nem jött össze a PB. [link] Az első 5k jó volt, a tervezettnél valamivel gyengébb tempót futottam 4:20-4:30 között, kerülgetni kellett a tömeget, amire végülis lehetett számítani. Meglepően erősen tűzött a nap, és kénytelen voltam megállni frissíteni 5k után, illetve még később is. 6k végén gyakorlatilag elengedtem a PB-t, mert esélytelen volt 4:30 alá tartósan bemenni, inkább igyekeztem kiélvezni, hogy BP-en futhatok ismerős helyeken, sík terepen. 8k-nál így is kiszáradtam, hányingerem lett meg elkezdtem fázni uh. kénytelen voltam 5 perces tempó fölé menni másfél km-ig, amíg elmúlt. Összesítve 4:43 lett az átlag pace és 183 körül az átlag pulzus, amiből a pulzus részével teljesen elégedett vagyok, ilyesmit terveztem. Ha egy kicsit hidegebb lett volna, akkor talán máshogy alakul, de 4:20 körüli tempóra nem számítottam, inkább 4:30-4:35 volt a reális. Látszik így is a pulzuson, hogy azért megküldtem rendesen. Visszafele néztem a maratonistákat, és kedvet kaptam én is hozzá, lehet, hogy jövőre nevezek rá, majd még kiderül a téli alapozásnál, hogy idén mennyire fekszenek a hosszúk.

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.