Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18952) imyourfriend válasza deicide (#18951) üzenetére


imyourfriend
őstag

Nem tudom.. véleményem szerint az embernek máshogy fekszik a kerekezés és a futás, ezt úgy mondom hogy 5 éve kerekezem már és kb 1-1,5 éve futok (most nemrég újrakezdtem 3 hete intenzívebben) és arra jutottam a futással sokkal hatékonyabb és jobb munkát tudok végezni, persze kerekezni jobban szeretek. Úgy vélem a futás sokkal több kitartást igényel, s itt nem lehet mellébeszélni mint egyéb sportoknál hanem bizonyítani kell.. :) Hétfőn ugye futottam PB 10km-t, de a nap annyi energiát és folyadékot kivett én meg nem pótoltam.. másnap a rendelőbe kötöttem ki és 150/90/90-et mértek vérnyomás gyanánt.. kezdtem szomorkodni erre cipőt húztam következő nap és futottam egy PB 5km-t 21:11-el, mert úgy éreztem képes vagyok rá s kimentem és megcsináltam. Rövid célkitűzésnek amúgy a 41:30 környéki 10km-t tűzöm ki, igaz ennek még a néha fájó vádlimnak is lesz pár szava. Bár úgy érzem nehéz lesz folytonos PB-ket futni, de mindent meg fogok tenni az ügy érdekében. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.