Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11004) Agony


Agony
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis szakmai segítséget kérni pronáció meghatározásához. Lassan a jelenlegi cipőmnek is lejár a kihordási ideje és szakbolt híján (vidék), nem olyan egyszerű a választás.

A futást ~2 éve egy Asics Gel-Phoenix 5-tel kezdtem és panasz nélkül 1500km után cseréltem. Akkor vettem egy Gel-Kayano 20-at, azzal is tökéletes volt minden. A Phoenixet neutrális lábra ajánlották, a Kayano viszont befele dőlő lábra, mégis mindkettő jó volt. Ezen felbátorodva vettem egy Nike Zoom Pegasus 31 Flash-t őszre/télre, mondván biztos jó nekem a neutrális cipő, ha a Phoenix jó volt, de amióta azt is használgatom, azóta a jobb bokámmal/vádlimmal valami nincs rendben.

Szerintem határozottan befele dőlő lábam van, de örülnék ha valaki megerősítené/megcáfolná, mert nem szeretnék egy rossz cipő vásárlásba belefutni.

Itt egy kép a lábamról és általában heti 50Km-t futok 10-15 km-es részletekben (5x10,2x10|2x15).

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,
Levi

Start with a whisper, end with a scream!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.