Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Furcsa quadro kimenetek (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) anaqer


anaqer
veterán

[L]http://www.darkcrow.co.kr/image/news/0311/quadro3000.jpg[/L]

Erre szeretnék tippeket kapni. Két DVI és S-Video beazonosítva, de a jobboldali három csatlakozót nem tudom hova tenni. Úgy néznek ki, mint két RJ45 meg egy koax csatlakozó, de nehezen tudom elképzelni, hogy mit kezdene egy grafkártya UTP kábelekkel...? :F


[L]http://www.darkcrow.co.kr/image/news/0311/mx4000_board_l.jpg[/L]

GPU : NV18B
Memory : 128/64MB DDR (16Mx16)
Memory bus : 128 Bit
Clock(GPU/memory) : 275MHz / 400MHz(DDR)
Output : DVI-I + S-Video out + D-sub
Feature : AGP 8X / TMDS and S-Video Out encoder Integrated in Core

Ez egy újabb érthetetlen termék... GF4MX-440x8 alatti specifikációk, FX5200-ra hajazó referencia layout, új NV18 magrevízió... hol ebben a logika? KINEK szánják ezt a kártyát...? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2) Kirbly válasza anaqer (#1) üzenetére


Kirbly
aktív tag

ez igen erdekes. marmint a quadro :) de akarhonnan is nezem azok bizony utp csatlakozok. halozati kartya? ugy ertem h halozatban tud kiszolgalni tobb gepet es moncsit???

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#3) Kirbly válasza anaqer (#1) üzenetére


Kirbly
aktív tag

jah a masik karit az ugyanaz mint az mx440 csak uj nevet kellett adni neki mer nem fogy :) mindenki rajott h az a kari suxx es igazuk is van :DDD

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#4) xuldar válasza anaqer (#1) üzenetére


xuldar
őstag

Lehet, hogy óriási hülyeséget mondok, de a lock felirat szerintem valami zárat takar. lehet, hogy valami veri szpesöl hardverzárat építettek be, aminek ilyen a foglalata. Hogy mire való, azt nem tudom.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#5) Kirbly válasza xuldar (#4) üzenetére


Kirbly
aktív tag

kicsit analizalgattam a kepet. telleg lock meghzza frame lock. de mire jo ez? es miert van belole kapasbol ketto?

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#6) artesz


artesz
tag

azért annyit tegyünk hozzá, hogy ez a kártya az NV professzionális felhasználásra kiadott termékcsaládjának egyik legkisebb tagja. (értem ezalatt CAD/CAM). Ezek a kártyák 1 adott területre készülnek, ahol sokkal egyszerübb optimalizálni mint normál, gamer felhasználóknál, ezért 1 viszonylag elavult kártya is elég lehet. (optimalizáció adott pár darab programra, és nem úgy mint ahogy a 3dMark-nál csinálták)

Kérlek privit írj, e-mailt ritkán nézem....

(#7) anaqer válasza xuldar (#4) üzenetére


anaqer
veterán

De kettőt...? :F
Most arra gondoltam hirtelen, hogy ez esetleg valami olyan csati lehet, amin keresztül láncra vagy tömbbe lehet fűzni pár ilyen kártyát... számomra hihető lenne. Persze fene tudja... talán rudi vagy Keitaro tud rá mondani valamit.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#8) Troll válasza anaqer (#1) üzenetére


Troll
tag

Aszongya Frame Lock 0 és 1. Szerintem több grafkártya összeszinkronizálására lehetnek. Pl. a szimulátorodban egy kártya adja az első képet, egy másik a jobb és egy harmadik a bal oldalt. Hogy ne csússzanak szét, szépen saját kis hálón keresztül beszélgetnek.
Na?

(#9) anaqer válasza artesz (#6) üzenetére


anaqer
veterán

Tessék...? :F
A Quadro3000 éppenhogy nem a legkisebb, az MX4000 meg nem Quadro...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Furcsa quadro kimenetek (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.