Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok!
Gondoltam nyitok egy fórumot ennek a remek kis 2 magos tabletnek! Több helyen is kapható hivatalos garival 40ezer jó magyar forintért ami szerintem elég jó ár/érték arány! A tab rootolásával eléggé meg kellett szenvedni,de egy kedves fórumtárs jóvoltából ez a probléma is megoldódott! Várom azon kedves fórumtársakat akik szintén ilyen tablettel rendelkeznek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#2) xMeci válasza gretzky77 (#1) üzenetére


xMeci
csendes tag

Szia, tabletet szeretnék venni és érdeklődnék h mennyire vagy megelégedve ezzel a géppel, akku átlagos használat mellett (pl. wi-fi-vel, közepes fényerőnél), pixelhiba mennyire gyakori ezeknél a gépeknél?
másik gép amit néztem az a concorde speed, te melyiket javasolnád? főleg sulibe kéne, jegyzetelni, pdf-et olvasni, de azért a multimédia része is korrekt legyen

(#3) gretzky77 válasza xMeci (#2) üzenetére


gretzky77
veterán

Teljes mértékben elégedett vagyok minden téren a készülékkel,akksi is megfelelö persze a folyamatos wifi játék meg net le tudja szivni! Nekem volt szoftveres gondom vele amit én okoztam de a szervizben nagyon korrekten álltak hozzám és rugalmasak voltak,ha rendes garival veszed nincs gond a szervizzel! A concorde amit emlitettél nem ismerem igy nem tudok róla mit irni! A funscreent csak ajánlani tudom én nagyon elégedett vagyok vele! Pixelhiba nálam nincs!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#4) xMeci válasza gretzky77 (#3) üzenetére


xMeci
csendes tag

köszi, eddig nem nagyon hallottam erről a márkáról, ár érték arányban igen jónak tűnik
összeszerelésben is rendben van? kicsit erősebben nyomkodva nem recseg?

(#5) gretzky77 válasza xMeci (#4) üzenetére


gretzky77
veterán

Fém hátlap,összeszerelés rendben,ha nagyon erösen szoritod akkor kijelzö hajlamos a minimális elszinezödésre de csak ha erösen nyomod meg! A wifi picit lehetne erösebb de amúgy sztem nagyon jó a gép!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#6) szorfos


szorfos
csendes tag

Most vettem egy ilyen készüléket. Nagyon tetszik egy dolgot kivéve, hogy nagyon gyenge a wifi antennája. A három antennás D-Link routerem mellé téve is csak 75%-os térerőt mutat.

(#7) gretzky77 válasza szorfos (#6) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia gratulálok hozzá,sajnos a fém hátlap miatt valóban gyengusz a wifi,ezt leszámítva nagyon jó készülék én nagyon elégedett vagyok vele! Hogy jutottál hozzá,új vagy használt? Mennyiért jutottál hozzá ha nem titok?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#8) mArZsi válasza gretzky77 (#7) üzenetére


mArZsi
tag

Bármilyen gond esetén jelentkezni lehet nálam. :) > prv

[ Szerkesztve ]

(#9) gretzky77 válasza mArZsi (#8) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia milyen gond esetén,miben tudsz segíteni?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#10) becherovka82


becherovka82
újonc

Sziasztok!
Én augusztus vége óta nyüstölöm ezt a gépet. Nem vártam csodát természetesen. Ami nagyon zavar, az a Wifi gyengesége. Csak akkor hajlandó használni, ha kb 2-3 méteres körzeten belül vagyok vele. Az alvó módban csak ritkán működik, szinkronizálás gyakorlatilag lehetetlen, illetve mire magához tér és csatlakozás után észleli a netet, az átlag 5 perc. Lehet, hogy csak az én példányom ilyen gyengusz, nem tudom. Az már más kérdés, hogy a gyorsasága is hagy kívánnivalót maga után, ha már három dolog fut véletlenül egyszerre (pl, FB, böngésző, levelezés) már komoly instabilitásra kell számítanom. Ezt mondjuk még tudnám kezelni, ha nem azon kéne imádkoznom, hogy legyen net. :F

Szal részemről ez lassan cserélős lesz. Kíváncsi vagyok, mennyiért fogom tudni odább passzolni.

[ Szerkesztve ]

(#11) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Sikerült a készülékre elkészítenem egy android 4.2.2 rendszer.
Meglepően és meglehetősen jól működik.

Ha kell adhatok forrásokat és leírásokat arról, hogy hogyan kell "frissíteni"

Többek közt engem is a wifi hiba idegesített:
wifi nélkül elfogadható volt a teljesítmény, de valami bug lehetett a wifi driverben mert a wifit bekapcsolva egy 1-5 percre szó szerint befagyott a készülék.

A tegnap végre összerakott "új" verzióval ez a probléma nem jön elő.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#12) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Írtam egy leírást arról, hogy hogyan telepíthető a gépre az Android 4.2.2 rendszer: [link]

Amiben más a verzión kívül:
- a rendszer lényegesen stabilabb,
- a wifi nem akasztja ki a rendszert,
- picit erősebb a wifi,
- root jogosultság,
- CWM rendszerbetöltő,
- Átméretezett partíciók (választható igény szerint több méret),
- Több felhasználós lehetőség a rendszeren.

Ha gond, vagy kérdés van, kérdezzetek nyugodtan itt, vagy privátban.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.