Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) skoos válasza -Mike- (#50) üzenetére


skoos
őstag

Szóval mindíg egy közvetítő van. Nem látnak mást az ausztrálok sem mint mi itt magyarföldön.
Okés, köszi!

(#52) skoos


skoos
őstag

Melyek voltak kivételes futamokaz F1 történetében?
'63 as tuti érdekel, '92 es senna-mansell csata szupi volt, '94ben senna halála megkell legyen, az idei ferrari-merci csaták is jók voltak, Mika és Schumi között kozott is voltak nagy csaták nem is tudom már mikor...mik is voltak még nagy pillanatok? :F

(#53) WEBER válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


WEBER
tag

Hali engem is érdekelne a dolog főleg a full szezonok
Légyszives küldj nekem is listát. Köszi

Üdv: Weber

Ne mássz fára ha nem tudsz úszni mert könnyen elüthet a villamos. http://www.aaaah.dreamworld.hu/

(#54) Csabi8507 válasza skoos (#52) üzenetére


Csabi8507
tag

Nekem 2003 után ez az évad kajak bejött pláne Ferrari győzelem miatt!!! :)) :))

(#55) Hellfire


Hellfire
tag

Szia! :)
Én is kérnék szépen egy listát. Előre is köszi.

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#56) skoos


skoos
őstag

(#57) Csabi8507 válasza skoos (#56) üzenetére


Csabi8507
tag

YES!!SZÉP VOLT :)) :))

(#58) kylereese válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


kylereese
újonc

Helo Nekem is tudnál listát küldeni?
engem csak a 2007 -es olasz és belga nagydíj érdekelne . felvettem csak haveromnak "sikerült elhagynia a dvd-t " .Előre is köszi a segítséget

(#59) skoos válasza Csabi8507 (#57) üzenetére


skoos
őstag

Felteszem a gyűjtemény nem magyarnyelvű részeihez lehetetlen pl. feliratokat szerezni.... :DDD Azt honnan lehet tudni, hogy mely futamok magyarok és melyek nem?

(#60) Csabi8507 válasza skoos (#59) üzenetére


Csabi8507
tag

Hát megmondom őszintén én még feliratos forma-1es futamot nem láttam :D :D :D :D
2 héten belül 1996 tól 2007 mindne futam magyar lesz és akkor fogom feltüntetni a listában!Egyenként nem akartam leírni hogy ez magyae ez nem ;] ;]
De 2 hét és minden futam 1996 -2007 HUN!!Frissitésként megvan 1994 ausztrál gp magyarul+1994 Magyar gp Magyarul is nem sokára!!

(#61) Csabi8507


Csabi8507
tag

Úgydöntöttem hogy eladom a gyűjteményemet!Akit érdekel írjon!!!

(#62) Csabi8507


Csabi8507
tag

F1 07 FIA ÉVÖSSZEFOGLALÓ dvd9 és dvd5 formátumban már megvan:):)

(#63) raikonnen


raikonnen
újonc

Szia Csab8507.Engem nagyon érdekelnek a forma-1 futamok.Szeretném ha küldenél egy komplett listát.Előre is köszönöm segítséged.

(#64) Csabi8507


Csabi8507
tag

Eladom forma-1es gyűjteményem!
1963 tól 2007 ig több száz futam!
Időmérők szabadedzések onboard futamok és időmérők.
Rengeteg film a rmúltból is!
Valamint vannak tesztekről is videóim!ÜDv

Ma bemutatták az F2008-at!DE széééééééééépppp :)) :)) :)) :) :) :B

(#65) robi1972 válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


robi1972
újonc

szió schumi utolsó futama érdekelne tudsz segiteni ?

(#66) szenszej5


szenszej5
csendes tag

Hello. Érdekelne a gyűjeményed. Akár az egész is.

(#67) zsoswift válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


zsoswift
újonc

szia csabi.
zsolti vagyok, nagyon szeretem a F1-et.
nekem futamok kellenének DvD.n.
2006-2007-az összes
és majd 2008-tol is.

e-mail cimem:zsoswift@freemail.hu

elöreis köszi

simon zsolt

(#68) Pocahontas7


Pocahontas7
újonc

Sziasztok!!

Nekem is kellene egy jó pár futam 2006-os meg egy pár 2007-es is!Ha valaki tud segiteni az irjon az e-mail cimemre: juci87@citromail.hu!
Nagyon régóta keresem már de nem találtam seholsem még sajnos, és nagyon örülnék ha végre sikerülne!:)

köszi!

(#69) Niki0507


Niki0507
újonc

Szia. Kérlek külddj nekem is egy listát, ha még áll.

(#70) Csokis80 válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


Csokis80
újonc

Szia Csabi! Engem érdekelnének a futamok! Jó lenne minnél hamarabb megbeszélni!

[ Szerkesztve ]

(#71) remzo válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


remzo
újonc

Hali!ha rendelek futamokat az átvétel hogy történik utánvétel vagy személyesen?utánvétel hive nem vagyok,mert a postaköltségek az egekbe szöktek.Irtad hogy két évadnál 300/db a2005-2006 mennyi lenne?

(#72) rasalghul válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


rasalghul
újonc

Hello. Örülök hogy valaki megőrzi a régi futamokat. Engem az 1998-99-es futamok érdekelnek és abból is azok amelyeket Mika Hakkinen nyert meg. Illetve az 1997-es Jemen-i verseny. Angol nyelven le tudom tölteni, de magyarul lenne az igazi. Kérlek az alábbi e-mail címre küld el melyek vannak meg és hogy mennyibe kerülnek. Ha lehet dvd-be de vhs is érdekel. Előre is köszönöm.
rasalghul

(#73) rasalghul válasza rasalghul (#72) üzenetére


rasalghul
újonc

Ja az e-mail cím: rasalghul@citromail.hu bocs!

(#74) Asifan


Asifan
tag

Üdv!
Ha valakit érdekelnek kiváló minőségű magyar nyelvű Formula 1 futamok DVD-n, akkor látogasson el a honlapomra:
http://forma1dvd.uw.hu/

Rengeteg magyar nyelvű DVD minőségű felvételem van, MTV-ből és később az RTL klubból.

Az idei futamokat egészen különlegesen csinálom meg. A szélesvásznű gyönyörű minőségű BBC-s képre teszem rá a magyar hangot, és dual-audioban az angol és a magyar hang is elérhető.

(#75) coricsaba válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


coricsaba
újonc

Hali . Engem érdekelne egy pár régi szezon . Írd meg , hogy miképp tudjuk le bizniszelni .
Köszi.

(#76) #14841344


#14841344
törölt tag

Autósport világon rengeteg letölthető futam van ;)
Gyertek letölteni és ha van ritka futamotok kérlek osszátok meg velünk!

(#77) farri20 válasza Csabi8507 (#1) üzenetére


farri20
újonc

cs
2005 ös futamok teljesen megvannak és magyar kommentárral ?

(#78) csombi.gas


csombi.gas
újonc

http://teljesfutamok.hupont.hu/

(#80) Piercarlo


Piercarlo
újonc

Sziasztok!

Régóta gyűjtöm a Forma-1 futamokat, nagyjából 1400 DVD lemezem van. Mivel mindig jobb és a jobb minőségre törekszem, így egy-egy darab időnként feleslegessé válik. Most már nagyjából 250 lemeznyi felesleges anyagom van, aminek szeretnék új otthont találni. Főképp 1977 és 1994 közötti teljes futamokról, időmérő edzésekről ill. régebbi összefoglalókról van szó. Ezek nem a máshol kínált, gyengébb felbontású, avi-s felvételek, hanem videókazettáról digitalizált, menüvel ellátott DVD-k. Persze csodákat nem szabad várni tőlük. A nyelv 90%-ban angol vagy német, 10%-ban magyar.

Mivel nem szeretném, ha ezek a DVD-k a kukában landoljanak, ezért jelképes, 100 Ft/DVD áron odaadnám őket. Örülnék, ha egyben elmennének, de ha nem, akkor kérlek, hogy legalább 50 db-ot vásároljatok meg egyszerre. Ennyit lemezt Foxposttal el tudnék küldeni kb. 600 Ft-os áron.

A DVD gyűjteményem másik fele nem eladó, másolást nem vállalok. Akit érdekel, szívesen küldök listát, abból kedvére válogathat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.