Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

Hy all.' meghökkentő dologgal kerültem szembe.
Adva van egy abit kg7-raides lap egy abit t400 gef2 és egy abit au10r 5.1 es hangkártya(1200tb és 512 reec infineon ram van benne)
Nem tudom pontosan mi okozza de a gép bátran montahni bármien komolyab dolgnál fagy bagy kicsit vagy teljesen(divx nézés-elég beletekerni és kékhalál,semien 3d s játék nem indul em mert kb 1-2 perc mulva hang beakad kép kimerevedik és csak reset, ftp munkálatoknál szinte semmi wincmd kékhalálal elszáll) a poén most jön. külön külön más gépekben minden részegység kiválóan működik! :)
Ehez kinek mi a hozzá szolása?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2) Den válasza TitiRii (#1) üzenetére


Den
veterán

Nekem csak annyi hogy az ilyen problémák valahogy mindig abit lapokkal vannak.

www.simson4t.hu

(#3) Sidaries


Sidaries
őstag

Formázás, helyes telepítés és jónak kell lennie. Driverek ilyesmik megint balhézhatnak. Néha elöregszik a Windows...

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) TitiRii válasza Sidaries (#3) üzenetére


TitiRii
senior tag

Nos. win meileniumtol xpn keresztűl 2000 serverig a legfrisebb driverekkel és a gyári driverekkel 1 aránt ugyan ezek a problémák minden op rendszer alatt.(millenium alatt csak a játékok fagynak ha kiveszem a hangkártyát akkor tökéletesen működik)
kiváncsi vagyok ha holnap vissza viszem a mistrálba a hangkártyát karácsonyra adnak e 1 ujat?:)))))

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#5) Spuds


Spuds
tag

Most akarok pont egy ilyen kartyat venni,
:(
minden rendszer megjavul tole ha nincs benn a gepben, vagy csak a me volt ilyen???

(#6) Márk


Márk
senior tag

ASUS-t kellett volna venni.......

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#7) guest válasza TitiRii (#1) üzenetére


guest
veterán

Tudod Hakkartya ide-oda pakolgatasa a PCI slotokban, na meg a PCI-os VIA patch sem art ha fel van teve.

prohardver vendég

(#8) andorpapa


andorpapa
őstag

Rúgjatok fejbe, de én úgy emlékszem, hogy az Abit alaplapokkal nincs annyi gond, mint ahogy sokan állítják, én legalábbis eddig csak tökéletesen működő cuccokkal találkoztam.

Arról viszont kering több hír is a neten, hogy az Abit hangkártya nem szereti az Abit alaplapokat, így érdemes kivenni, és nélküle tesztelni, és ha stabil a cucc, akkor ott a hiba. Mondom, ez nem hivatalos, de már több helyen is olvastam.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#9) Egon válasza Den (#2) üzenetére


Egon
nagyúr

''Nekem csak annyi hogy az ilyen problémák valahogy mindig abit lapokkal vannak.''

Kicsit módosítanék: az ilyen problémák általában NEM INTEL CHIPSETES Abit alaplapokkal vannak...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#10) TomLion


TomLion
tag

IRQ? Szerintem...Az Abit ALAPLAPOKAT nem kell bántani. Próbáltad ugyanezt más alaplapban? VGA már érdekesebb, hangkártyából kifejezetten figyelemre méltó választás?! Vmi segédprogi az alaplaphoz, kiegészítő a hangkártyához?

''Jobb ma egy XP mint holnap egy Duron''

(#11) Sidaries


Sidaries
őstag

Esetleg meg lehet próbálni a Biosfrissítést is. A Viás lapok összeakadnak a Liveokkal enélkül. Ahogy nézem ez nem az, de egy próbát megér.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#12) Bally


Bally
senior tag

Nekem hőmérséklet-, vagy tápgondgyanúsnak tűnik!!
Mi a helyzet velük?

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#13) guest


guest
veterán

Egyetértek ballyval,valszeg a tápod alulméretezett.

prohardver vendég

(#14) TitiRii válasza TitiRii (#1) üzenetére


TitiRii
senior tag

Re
Nos 1 hét nyuzavona után akár hány oprendszerel is fent ált a probléma(nem vagyok azért láma, amd miniport, via service pack minden meg volt :)
cserélgettem pci slotokban is de ugyan ez a hiba volt. 3ds játékok alat mindig megfagyott. hangkártya nélkül ment.
De megoldodott! tök véletlen 1 félre katointás miatt felraktam egy az UT hoz kiadot CREATIV EAX 3D patchet death machhoz (kölön van ctf hez ,asaulthoz stb nem tom miért ne is kérdezétek)
abban a pillanatban minden baj megszünt! nem tom mi köze egy zt creativos patchnek abit hangkártáyhoz. de minden játék alat kifogástalanul müködik!! sö9t nagyon nagyon szép hangja van és különösen jó minőségü az eax3 (jobb mint sb 5.1 en élethűbben agya vissza) bár a magas hangokat kicsit jobban is adhatná de ezt leszámítva minden ok! mélyek elképesztő tiszták!
a gép sem fagy amiota fent van akáremik pci ba rakom nem fagy. és amiota a serveremet bekonfigoltam nem fagy 1 átalán még ftp be sem(korábban valószínű emiatt fagyott)
viszont. a cl2 es infineon ram még mindig csak 2.5 ön hajlandó müködni! cl2 ön win el se indul.
azota 1800 xp let bele véve és nagyon jól ketyeg:)legfrisebb biosszal be ismeri söt soft menübern választhatyuk hogy mien xp van benne (1500+-2100ig vagy késöbbi és akkor mi agyok meg jellemzőit amit 1 ébként itt is meg lehet de hütés hián marad default)
1 szó mint 100
most már tényleg fagyás mentes és ezt a kis apróságotleszámítva nagyon stabil gyors és szép hang/kép van :) és árban isa kedvező
(alaplap 30 hang proci 32500 vga 19000 hang 13000 ram kb 45000)
de persze nem feltétlen kell REEC es ram deha már támogatya.. :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#15) TitiRii válasza Bally (#12) üzenetére


TitiRii
senior tag

hömérséklet türhető volt
45-max 50fok most is
táp lehet alul van kicsit.. 235w csak ha 2 vinyó van gépben akkor már a házventi nem indul el.. xal ezt sürgösen csere :)

nem ie vág éppen de nem tugyátok abit sp-60 as hangfalrendszert nálunk lehet kapni?

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.