Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84641) xavix13


xavix13
senior tag

Hali,
Nem vagyok jártas a témában, de látom hogy már baromi olcsón lehet ilyen true wireless füleseket venni. Egy ilyen redmi airdots milyen hangzásban mondjuk egy rock zirconhoz képest vagy az előző fülesem a Xiaomi Piston3-asához képest. Utóbbi hangzását nagyon szerettem, csak megcsavarodott, tört a kábel, ilettve a mostani rock is adja meg magát szép lassan. Tudom nem csilliárdos kategória egyik sem, de eléri az airdots ezt a minőséget? Vagy inkább nézek valami vezetékest továbbra is olcsón? Pl. egy xiaomi hybrid 2 vagy nem tudom mi most a bestbuy vétel, nem zavar a vezeték, de ha hozza azt a minőséget amit a vezetékesek akkor inkább kiprobálnám azt... Ötlet hogy mivel járnék jobban? :F

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.