Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45) [G@B] válasza GombócArtúr (#40) üzenetére


[G@B]
tag

Én is csatlakoznél a Sennehiser-t használók elégedett táborához!!Egy HD-202 esem van, de maximálisan meg vagyok elégedve..!!Az Abit NF7-S -en lévő Soundstorm-ot használom hangkarinak, de én nem használok semmilyen equalizer-t, mert az alapból torzitja a jelet, de én semmire nem panaszkodok..A basszusa akkora h mintha a egy sub szólna a fejeden, és iszonyúan magas hangerőig képes kristálytisztán szólni..Minden zenei stiluson jóval többet képes kihozni a zenéből, mint sztem a többi kommersz márkák fejhallgatói..Jajj a fülbedugós FÜLhallagtóknak mindig is voltak korlátai, ezt ne felejtsd el.Én 6k-ért vettem, de mai napig nem bántam meg, sztem is a jót 1x kell +venni.

VR6 // by vw vento

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.