Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rokko99


rokko99
csendes tag

Sziasztok!
Van egy a címben említett notebookom. Illetve kettő, mert a másikban csak egy 1,7 GHz-s proci van...
Egyébként amiről szó van az egy Intel Pentium Dual-Core-os notebook, 2 giga ddr2-es rammal, SIS chipsettel, ebből kifolyólag olyan az integrált grafika is.. :W No most ezzel a kis notebookkal az lett a bajom, hogy Windows 7 Ultimate-el kaptam. Ez az oprendszer már igen leharcolt volt, és gondoltam, hogy kipróbálom rajta w win 8.1-et. Felraktam, felment minden hiba nélkül USB-ről. Aztán a 2. indítástól fogva a gép bekapcsolásnál azt írja ki a bootolásnál (bios), hogy " Moután lenyomom az f1-et a gép tökéletesen működik!!! Próbáltam orvosolni a problémát: esőször bios reset, aztán frissítés, és még gombelemet is cseréltem. Sajnos az egyik sem oldotta meg a problémát... Tudtok rá valami megoldást. Kicsit idegesít a dolog! :)) Előre is köszi :)

(#2) rokko99 válasza rokko99 (#1) üzenetére


rokko99
csendes tag

Ja, és elfelejtettem mondani, illetve írni, hogy a win 8.1 nem vált be, mert nem volt hozzá megfelelő vga driver.
Ne szóljatok le, de win vistát raktam rá. Idáig az fut rajta a legjobban. A gép arra van optimalizálva ! :DD :DD :DD és tök gyors (h lenyomtam az f1-er :W :W

(#3) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Van Esprimo topik, inkább ott próbáld meg, több sikerrel jársz. ;)

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#4) rokko99


rokko99
csendes tag

köszi, megtörtént :) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.