Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3006) topee válasza Tom19 (#3003) üzenetére


topee
tag

A digit hang kimenet SPDIF formájában létezik. Optikai SPDIF. Magyarán a zöld kis csatlakozóban a belsejében figyel egy led. Némelyik optikai kimenetnél világít mert piros led / laser-t használnak némelyiknél infra ledet használnak szal világít csak nem látod. Lasert csak a nagyon drága digit hangkarik használnak. Az olcsóbbak sima piros LED-et. A optical portos DVD lejátszók is sima piros led-el vannak felszerelkezve. Elképzelhető hogy ha bekapcsolod a digit portot a notin akkor világítani fogja a hasadat a jack aljzaton keresztül :D

De ahhoz hogy használni tudd kell egy speckó olyan jack amin nincsenek beosztások, hanem a vége van kifúrva és ott az üvegszál vége. Nekem is ilyenem van. A másik fele meg a szabványos digit port ami a házimozi erősítőkön szokott lenni. Szögletes kis dugó. Abban pedig ott figyel az üvegszál másik része. Nekem ezt egy MD felvevőhöz adták hogy digitálisan át leheseen játszani a felvett hangot...

Kiszolgálással nekem sem volt semmi bajom én a márvány utcai laptop.hu nál vettem. Pillanatok alatt elintéztem és míg ott volam eladtak 3 pa1538-at ;)

Köszönöm. A synapticsos cuccot megnézem és visszajelzek.

[Szerkesztve]

A szakáll nem szúr, csak a megfelelő oldalára kell születni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.