Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#888) MC Pite


MC Pite
veterán

Beszéljetek le, mondjátok hogy hülyeség, és ráunnák hamar :B
[link]
Jó lenne tudni hogy progival mennyire hozható vissza még emészthetőre, némi nyesés árán. Flickren nagy a szórás a halszemes atomtorz, és a 'normális' uwa-ra vágott/korrekciózottak között. Egy lightroom és némi türelem elég lehet ehhez? Tudom, elég faszán kell komponálni, és halszem (U)WA helyett nem a legszerencsésebb...

Stauffenberg: Igaz, X-E1 OMD árkategória. Vannak olcsóbb tesók, de még annak feléért is az mft gépek lenyomják af terén simán! Ez ilyen, jobban csípném én is azoknak a fókusz sebességét, viszont - gondolom egyértelmű - más dolgok a fontosak, egyikben, másikban más előnyök fontosabbak.
Ma használva a G2őt már árnyalódott a kép az első egy-két hetes birtokláshoz képest. Azóta használtam, próbáltam sok cserélhető obis rendszert, és kiderült hogy mindegyiknek vannak ilyen-olyan problémái, dönteni kell mivel tudok együtt élni. Pl oké hogy a G2 vaku iq-ja egy nagy nulla, de kézi izo, M mód, 1-2 próbalövés, kézi wb, és már használható. Messzi nem szép, de használható. Fogás terén is árnyaltabb a kép, S100fs pörfikt markolata után egy darabig úgy akartam fogni mindent, de ezeket nem úgy célszerű. Van pár dolgo benne amit nem lehet túl gyorsan változtatni, a kész jpg sem az én szájam ízének való, de ez is csak egy 'olcsó' gép, kellenek bele hibák, de élhető. Főnökömnek egy éve keresünk kicsi és jó gépet, nejemnek is vadásztam jó darabig, és mindnek van egy adag hibája, és/vagy az ára. Nekem meg 'nagy bajom' hogy ezekkel is úgy vagyok mint az autókkal , bringákkal vagy a nőkkel, mindenben meglátom a jót, és mindenféléből kéne, mindbe csípek valamit. :D

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.