Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#869) MC Pite válasza Freddy76 (#856) üzenetére


MC Pite
veterán

Ha tudsz olvasni és értelmezni akkor láthatod hogy nem hibátlan. 10ből 7,5-8 a (zoom meg a 35ös alapján, a tele végét nem számítva, az lehúzza 7re az átlagot. A 35 nem idegbetegen gyors, de majdnem mindegy milyen fénynél használjuk, kevésnél (kevésbé kontrasztos témával) sem zavaró (kb 7,5-8as), elég fénynél meg szinte gyors, kb mint a 18-105, 8,5-9 körül kapna; ha majdnem tíz pont az 50 1.8G). X10 beltéren 5-6,5 pont között kapna, 808asom 3-6 pont között, korábbi kompakt 4-5. Ma kolléganőm G2esével (14-42vel) lőttem bent, igen; egyértelműen kiegyensúlyozottabb teljesítményre képes mint az enyém, 8-9,5 között fény/téma függvényében. Kis kerettel nem mindig talál, de közepessel mindig, és akár talált akár nem, gyorsan tette. 1, 2 Gyorsabban, mint a korábbi/mostani rendszerem, sőt, az 1.8G-t biztosan eléri, tán meg is lépi vacak kis zoom létére - X-E2 ezt a sebességet sem biztos hogy eléri ahogy a videókon látom, de jóval közelebb van ehhez már, és hajlamosabb a huntolásra mint az mft
De hogy a mostani rendszered megfelelő, ez meg nem, arra nem tudok mit mondani, csak az hogy 'igen'.

Fussunk össze valahol, és nézzük már meg hogy a tami+D7K egyértelműen [link]/pontosabb, mert akkor meghívlak egy pezsgőre/bambira ha így lesz. :R
Egyedül kb 40mm felett romlik (ezt is írtam, főként pici fókuszkerettel) a kitobival a teljesítmény kevés fénynél, ezzel nincs mit tenni (nagyobb keret és közelebb mennyi); a többi helyzetben simán pariban van szvsz. Vagy egy-egy rágóval belassított 18-105/18-200/28-75/17-50em volt és rosszul hasonlítok. :D

szerk: Akiknek sok a szöveg, Pana G2 meg X-E1 fókuszvideó linkek vannak a szövegben, igen, megint af/ae lock nélkül, de a lényeg látszik.

FEDman, te tudsz csinálni(?) összehasonlító videót a G3-al af terén, normálisat akár :)
Parci, rongyosra linkeltem a videókat, beltér, kevés fény, ez tényleg fél óra? :) Mid van most, csattogó vagy mft? Vagy azt hiszitek tudok videót hamisítani ;] ?

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.