Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#855) MC Pite válasza Freddy76 (#851) üzenetére


MC Pite
veterán

Összességében vizsgálva melyik af-el lennél elégedettebb? OMD szintet egyik sem üti meg (gondolom, illetve vannak olyan tulajdonságai mint a középen egy pacniban lévő pontok, ill bizonyos körülmények között mindig nem megbízható eredmény), de nekem a 17-50es üveggel az előző és a mostani rendszer ugyanolyan gyors, úgyhogy annyira nem értem most sem. Elhiszem hogy mást tapasztaltál, de biztos vagyok benne hogy nem tőlem olvasod ezt csak, és videókon is van más. Igaz, azt mondtad a gép kezelési sebessége sem elég gyors, ezt passzolom, szerintem nem lassabb az 5100nál, az X10nél meg tuti gyorsabb; azaz nekem megfelelő.
Ha valamiben egyértelműen lassabb, az a kevés fénynél a képfrissítés. Viszont tél végére/tavaszra kimennek az X-E1 készletek, és esni kezd az X-E2 ami ezekre gyógyír...

Stauffenberg, 16-50től nem is rossz :K Tipikus Fujis bokeh, az olcsó obitól szerintem korrekt; várunk majd többet is :)

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.