Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27036) beginnerguy válasza sasNAXO (#27033) üzenetére


beginnerguy
tag

Köszönöm mindenkinek a választ, nagyon sokat segítettetek! :R Mivel egy threadbe jöttek most a válaszok, így én is itt folytatom.

Mérlegelek, de azt hiszem sikerült dűlőre jutnom... Nemsokára azért visszajelzek, mi lett belőle :)

(#27035) pethob: Azzal teljes mértékben egyetértek, hogy az a legjobb kamera, ami nálam van, ez már párszor bebizonyosodott (értsd: minden egyes alkalommal :) ). Az szerintem más kérdés, hogy valamit használunk-e (ergo muzeális darab-e vagy sem) vagy hogy kinek hol van az a lélektani határ, amennyit kiad ezért a hobbiért/munkáért. Ha vennék egy pl. 400E-es gép + obi kombót (amihez azért az A7 + 55/1.8 közel volt, volt is hely, ahol nem éreztem magam teljesen komfortosan, hiába találkoztam számtalan olyan emberrel, akinek 4-5x nagyobb érték lógott csak a nyakában, nem beszélve a fotós táskájáról) amit ellopnak/leejtem/elhagyom (lényeg, hogy elveszti az értékét, sajnos láttam már több ilyet élőben), akkor az eléggé rosszul esne, nem csak pénzügyileg lenne egy nagy veszteség, de ezzel valószínűleg nem vagyok egyedül. Ha egy feleakkora értékű felszerelésem megy a levesbe, az is fáj, de kevésbé és esetleg az árkülönbségen tudom pótolni. Én inkább félek, mint megijedek, mert így érzem jól magam, és teljesen érthető, ha más másképp gondolja, de gondoltam rávilágítok erre az aspektusra is :) A felszerelésemet én is használom, szokott megfelelő nyoma maradni, de semmi extra, csak látszik rajta, hogy használt, és nem a polcon állt. Valahogy jobban is szeretek ilyen használt felszerelést venni :D Más pedig borzasztóan vigyáz rá, ezt élvezi is, és ez is így van rendjén :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.