Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24037) b.vr válasza total90 (#24031) üzenetére


b.vr
őstag

De neked a tájfotó az egyik fő érdeklődési területed, nem? Akkor én nem a 24-70-ben gondolkoznék, hanem a 16-35-ben, és abból az F4 is jó (és persze nem olcsó, de jóval olcsóbb mint az ugyanilyen átfogású F2.8as párja vagy a 24-70/2.8) Vagy akár a 12-24/4, persze annak már domború a frontlencséje, így komplikált és drága szűrőzni.
Meg van wide és uwa fixekből is nagyon komoly választék, ezt a cikket érdemes átpörgetni (vannak benne linkek a részketesebb reviewkhoz) Persze az extrém uwa-kon is mindig elgondolkozom, de azoknak a srácoknak a kedvencük amúgy a Zeiss Loxia 21mm 2.8, ami paramétereiben nem tűnik extrém izgalmasnak, és még elég drága is - de nekem baromira tetszik amilyen képeket ad! (havonta minimum egyszer újra is szoktam nézni az ismertetőjét. Egyelőre bőven nem fogok erre ennyit költeni, de talán majd egyszer)

Bár nálad az árak nem annyira döntő szempont, de amúgy ez egy 4 részes cikksorozat, van rész az árérzékenyebbeknek is, sőt az utolsó kimondottan a "Best Sony FE Landscape Lenses for the poor Student" , hiszen ők is így kezdték pár éve :)

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.