Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) Gondwana válasza madgie (#10500) üzenetére


Gondwana
addikt

Pl. 1/1000s rendes vakuszinkron?
Szerk.: ezt benéztem, KF-en tudják.

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#10502) madgie válasza Gondwana (#10501) üzenetére


madgie
titán

Nyilván komolyan gondoltam, azért van ott az a kettőspontdé a végén.

Szerk: leaf shutterrel ott sem gond, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#10503) MC Pite válasza eastsider (#10485) üzenetére


MC Pite
veterán

9600al korrektek voltak nagyon anno.
Vakusarut is kérdezd meg cserélik-e.

Novics, xc obin azért olyan sűrűn nem kell már rekeszelni, úgyhogy szinte mindegy is.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#10504) Novics válasza MC Pite (#10503) üzenetére


Novics
senior tag

Ez a hátsó tárcsás állítgatással nekem semmi bajom. :N Már csak el kéne adni a 18-55-öst.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#10505) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

x30 userek: bőrtok? markolat? csak hogy diszkáósan kérdezzek :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10506) rumos14


rumos14
nagyúr

a mostani cashback akció promójára rákattintottam és elgondolkodtam...
sokat nézegetem a Fuji obikat és irigyekedek (NEX userként, hehe), 35/1,4 háttérmosása tényleg faxa, 23/1.4, 16/1.4, 56/1.2, atyagatya, micsoda finomságok.

persze pénzem egyikre sem lenne, esetleg a 35-ösre.

de!

nekem nem tetszenek a vázak. nem jön be a retro bumszii féltégla jelleg, záridőtárcsa a PASM módválasztó helyett.
videó kaka, minőség sem jó, AF sem acélos. arcfelismerés ha jól olvasom, nem az igazi.
egyszerűen nem nekem valók, én kevés vagyok ezekhez.

ugyanakkor tényleg azt gondolom, hogy színtisztán fotózásra, hobbinak, örömszerzésre remek lenne egy X-T1 meg pár finom obi. a Fuji az új full frame. obik terén biztosan.
persze olcsónak nem olcsó, tudom, mindenki utálja az ilyen összevetéseket, de Canon 85/1.8 vs. Fujinon 90/2, a 3x szorzó fájó.

én egyszerűen nem vagyok Fuji arc, de azért kicsit szeretnék az lenni, a lelkem mélyén :D jelenleg nem megy, Parcit sem értem, hogy vehetett X30-at 1st gen RX100 helyett :B

(#10507) Parci válasza rumos14 (#10506) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

x30 kontra rx100 (pláne a first gen):
- szenzorban alig van különbség (jó az x-trans, erőn felül teljesít, míg pont a 1st gen 1" még so-so)
- az rx100 nekem egy vacak kompakt kezelésre, ez mindenképp kiejti (egyetlen gépnek kell, szeretném normálisan használni, a pöcökzoom eleve kizáró ok, manuális zoomot akarok, meg dedikált tárcsákat)
- dönthető lcd
- evf (és milyen pazar evf az!)
- af (nagyon ott van az x30 szerintem)
- videó nem kritikus számomra, elég jó a fujié is (1080p/60)
- obi! (nyomába sem ér a fujiénak a sonyzeiss, ez saroktól-sarokig éles, nyitva is, fényerősebb is)

mondjuk elsőre ennyi. igazából nem tudom, hogy miért kéne szeretnem az rx100m1-et, csak az ára tetszik, még a méretének sem örülnék, mert nem szeretek körömmel nyomkodni gombokat, pöcökkel zoomolni (túlhajtja, visszahúzod stb.), f4,9 nem pálya ekv. 100 mm-nél stb. stb.

az rx100m4 tetszik, de ott sem a kezelése, hanem a tudása. ha ugyanannyiért lett volna, mint az x30, akkor lehet, hogy arra megyek rá, de egyébként még akkor sem biztos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10508) madgie válasza rumos14 (#10506) üzenetére


madgie
titán

Sose szerettem úgy koncertet fotózni, mint most a Fujival.

A vázakba bele tudok kötni (bár az X-T1 nem sarkall panaszra, sőt), de az objektívek zseniálisak. Lehet, hogy gépbe nyomott teszttávon nem feltétlenül nyújtanak különleges teljesítményt, de valós felhasználásnál, valósabb távolságokon kiderül, hogy remekelnek. Nem akarok flame-et, de pont tegnap hívta fel a figyelmem FEDman (popco teszt), mennyivel szebb eredményt ad teljesalakos portrékon a Fuji 90/2, mint a legendásnak mondott Zuiko 75/1.8.

[ Szerkesztve ]

(#10509) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ami az x-t1-et illeti:
- belenézel a keresőbe, és már ott meg vagy véve
- az af kifejezetten jó, nem tudom, hogy miért mondod, hogy gyenge
- formára is jó, szép, funkcionális (a retró féltéglát én sem szeretem, ahhoz képest a nex űrtechnika, az a6000 formája nekem tökéletes volna, igaz, lehetne picit magasabb és picit több hely a marcsi és a bajonett között. de az x-t1 szintén nagyon rendben van)

szóval egy x-t1 + 35 kombót majd egyszer próbálj ki azért :K

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10510) rumos14 válasza Parci (#10507) üzenetére


rumos14
nagyúr

ok, én nem is tudok első gépként gondolni egyikre sem.
de pl. szüleimnek, egyetlen gépként inkábbsokal venném az RX100-at mint a Fuji-t (a szappantartó kompakt helyett, tehát a kisebb méret is szempont).

a szenzor, hát... 1" 20 mpixel vs 2/3" 12 mpixel, sztem itt egyértelmű a helyzet, ok, a tele végén visszahozza a fényerősebb obi. de kevés fényben egyik sem fog virítani, viszont elég fényben a nagyobb szenzor minden körülmények között jobb dinamikát ad. és ezt nálam nem ellensúlyozza a saroktól sarokig éles optika sem, de ez megint pap-papné dolog. amúgy az első és a negyedik RX100 között szenzorilag a dpreview képek szerint semmi különbség nincs.

na nem akarok semmi következtetésre jutni :U

(#10511) Gondwana válasza rumos14 (#10506) üzenetére


Gondwana
addikt

...tudom, mindenki utálja az ilyen összevetéseket, de Canon 85/1.8 vs. Fujinon 90/2, a 3x szorzó fájó...
Az összehasonlítás igazából nekem sántít (igaz, hogy APS-C-n ekvivalens 135 a 85/1.8 is, de azért CA-ban nem egy liga a Fujival), szerintem az EF-párja az a 135/2 lenne ödémaakárhányon, matekozós DOF-ot kivéve összemérhető X-T1 + 90/2-vel. (Nem mondtam, hogy jobb!)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#10512) rumos14 válasza Parci (#10509) üzenetére


rumos14
nagyúr

afelől semmi kétség, hogy ha most sztrítfotózásra indulnék (na nem ebben a kánikulában), akkor sokkal inkább XT1-et, 16/1.4-et, 23/1.4-et, 35/1.4-et, 56/1.2-t vennék magamhoz, és nem Sony akármit, 16/2.8, 24/1.8, 35/1.8, 50/1.8 sorral.

(AF-nél a videó AF-et említettem, ebben még az alap NEX-3N is nagyon ügyes tapasztalataim szerint (elég fényben).

(#10513) madgie válasza Gondwana (#10511) üzenetére


madgie
titán

A 135/2L legendás "üveg", tök jó lenne egy összehasonlítás a Mighty Ninety-vel.

(#10514) rumos14 válasza madgie (#10508) üzenetére


rumos14
nagyúr

na ez az, ez jön át nekem, el tudom hinni róla, hogy a Fuji-t öröm használni. úgy, hogy én sosem használtam :B valamit csak tudnak ezek.
és ez az öröm hiányzik nekem egy ideje a fotózásból, de ez inkább egyéni szoc probléma lehet, és messzire vezetne az okfejtés .minden esetre a 7 hónapja meglévő NEX-5T-be 2500 képet toltam úgy h közben voltam Rómában és NY-ban :U

sztem a Fuji 90/2-t a Canon 85/1.8-cal kell összevetni (paraméterek alapján, amúgy tudom, az egyik 20 éves, a másik ropogós), nem a 135/2-vel, de ez vszleg hit kérdése, így nem érdemes belemenni.

ugyanakkor egy Fuji 90/2 helyett Canon FF vázat és 135/2-t használni (az analógia fennáll a F 16/1.4 vs C 24/1.4, F 23/1.4 vs. C 35/1.4, stb. párokra is) sztem tök felesleges.

(#10515) jmakk


jmakk
őstag

Ha már 90/2, akkor a Lenstip épp most tesztelte. Vannak teljes méretű tesztképek X-E1-gyel, bár szerintem a portréknál a fókusz nem mindig van a helyén.

[ Szerkesztve ]

(#10516) Parci válasza rumos14 (#10510) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az első rx100 még nem bsi volt, kb. 1 fé javulást hozott a m2. az x-trans meg erőn felül üt azért, miközben eleve 1 fé van csak a fuji és a sony között. de ezzel együtt én is a sony lapkát kérném ugyanebbe a gépbe, ha lehetne, de nem lehet, akkor ott másnak kéne mennie, például 112 mm/f2,8 helyett kapnék 100 mm/f4,9-et, jóval rosszabb rajzzal. nálam ez tényleg sokkal fontosabb szempont, mint a szenzor, az egy ideje szinte egyáltalán nem érdekel.

persze ha csupa fehér égboltot lőnek csak a fujival, az zavarna, de tudom, hogy nincs ilyen gond vele.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10517) b.vr válasza madgie (#10508) üzenetére


b.vr
őstag

"Nem akarok flame-et, de pont tegnap hívta fel a figyelmem FEDman , mennyivel szebb eredményt ad teljesalakos portrékon a Fuji 90/2, mint a legendásnak mondott Zuiko 75/1.8"
az mondjuk nem világos miért vagy FEDman magyar hangja :D , de mivel pl Te nem épp legendásnak hanem mondjuk unalmasnak szoktak a 75/1.8at tartani, az állításon nem lepődök nagyon meg... :)

[ Szerkesztve ]

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#10518) madgie válasza b.vr (#10517) üzenetére


madgie
titán

A 90/2 bokehját is unalmasnak szoktam tartani. Most nem állok neki képeket keresgetni, mert temetésre indulok ebben a tökéletes időben.

FEDman-nel meg sokat dumálunk, ennyi. Ő (megint) nem nagyon szeret fórumozni.

[ Szerkesztve ]

(#10519) b.vr válasza madgie (#10518) üzenetére


b.vr
őstag

Ez mind oké, de ha másra hivatkozva, nem saját véleményként bedobsz egy olyat hogy "mennyivel szebb eredményt ad", akkor azt mégis hogy lehet érdemben megtárgyalni?
(főleg ha még csak flame-et sem akarsz... :D )

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#10520) rumos14 válasza Parci (#10516) üzenetére


rumos14
nagyúr

én semmi difit nem látok [link]

na, anyway, nehéz nem elismerően bólogatni, amikor a Sony megjelenik egy-egy újabb vázzal, ugyanakkor a Fuji obikat szeretném rájuk tenni :)

(#10521) jmakk


jmakk
őstag

Juhééj, hivatalosan is megerősítve: X-E2 fw update jön. A kérdés már csak az, mi lesz benne. Új AF-t és e-zárat, plíííz! :)

(#10522) Parci válasza rumos14 (#10520) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindegy is, mert nem ez a fő szempont nekem az rx100 mellett vagy ellenében, hanem a többi. a szenzor több mint elég nekem. illetve ez nem teljesen igaz, inkább úgy mondom, hogy végre egy minimum szintet megütő lapka van a kompakt gépekben is. a fuji 2/3" x-trans talán csak alulról súrolja, de valamit valamiért.

ezzel együtt, hogy ha választhatnék, hogy az x40 inkább 1"-os lapkát és ugyanúgy 28-112 obit kapjon, kicsit nagyobb méretben, vagy tartsák meg a 2/3"-os lapkát és egy 24-120 mm menjen rá azonos (vagy kicsit kisebb, mert az x30-ban már kicsit sok az anyag, nehéz a fogásához mérten) méretben, az utóbbit választanám.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10523) madgie válasza b.vr (#10519) üzenetére


madgie
titán

Nézd, ha átlinkel valamit, hogy nézzem meg a tesztet és látszik, mennyivel szebben kezeli a fingatós helyzetekben a Fuji a háttérmosást, az nem tudom, miért szúrja a szemed. Mennyivel másabb, mint ha a most belinkelt jmakk tesztre írnék valamit? (amit még nem volt időm megnézni).

Az ilyen félrebeszélések, belemagyarázások miatt koccolt le innen FED és én is főleg emiatt blogolok.

Tessék, Oly 75: 1, 2, Fuji 90: 1, 2.

(#10524) lugosi válasza madgie (#10523) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most nem a topikba való hazabeszélés miatt mondom, de szerintem nekem a Fuji képei szimpatikusabbak, de csak ennyi, érdemi különbséget én a magam részéről nem látok. De én totál laikus vagyok.

(#10525) jjeahh válasza madgie (#10523) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ennyire CA-zik a 75-ös? :Y Amúgy a 90-es képe az én szememben besza-behu, de (most ezért kinyírtok) csak én látom úgy, hogy a fujik minden obival olyan arcot/bőrt csinálnak valahogy általában a portréalanyoknak, mintha műanyag játékbabák lennének? Ez most ennél a babacsajszinál még jobban érzékelhető mint általában, mert ők már alapból babapopsi bőrűek. Emlékszek, hogy amikor x-e1-en filóztam is letöltöttem egy rakás nyers portrét meg pár kolléga is küldött képeket privátban és mindenki úgy nézett ki mint egy gumibaba :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#10526) b.vr válasza madgie (#10523) üzenetére


b.vr
őstag

Yyyyézusom ne kezd már el Te is mártírkodni... Azt most komolyan magyarázni kell hogy mennyivel másabb ha egy kijelentés bedobása helyett linket is adsz mellé mint ahogy most meg is tetted?.. :F
Na de akkor hagyjuk.

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#10527) madgie válasza b.vr (#10526) üzenetére


madgie
titán

Ne haragudj, hogy nem késtem el a temetésről amiatt, hogy linkelgessek neked.

(#10528) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

gyerekek, meleg van, de már nem sokáig. türelem, nyugalom, ennyit már fél lábon ugrálva is kibírunk! ÉLJEN NORVÉGIA!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10529) madgie válasza Parci (#10528) üzenetére


madgie
titán

Odakénemenni! :)

(#10530) Parci válasza madgie (#10529) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

suná... fotóznám!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10531) MC Pite válasza Parci (#10505) üzenetére


MC Pite
veterán

Én ezt vettem, ajóthoz hozzáférni... Olcsó toknak jó. Ha belefér, a TP-nek biztos van valami tutija hozzá.
Van is:

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#10532) #01758976 válasza Parci (#10505) üzenetére


#01758976
törölt tag

nem tudom börtönbe zárni, olyan szép :)

piros expó gombot keresek, van valaki akitől vehetnék egyet?

(#10533) Parci válasza #01758976 (#10532) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

direkt azért vettem full feketét, mert bőrtokban már jobban mutat, mint a fekete-ezüst :)
piros expógomb nekem is jöhetne, bár gondolom ebajon 5 dollár és free shipping

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10534) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,
X100 beragado blende garon túl vs. Fotó paradicsom

Az alkatrész ingyen van. A csere 15k. És 3-4 hét míg megjön az alkatrész.
Hívnak ha megjön, szóval addig nálam a gép. Nem számítottam ennyire pozitív fogadtatásra

(#10535) madgie válasza eastsider (#10534) üzenetére


madgie
titán

Én azt hittem, ingyen cserélik gariidőn túl is. Végül is szériahiba...

(#10536) eastsider válasza madgie (#10535) üzenetére


eastsider
nagyúr

Neten olvasgatva 30-40k ra számítottam. Csak a szériaszam kellett, semmi más. Bár igen, a régi CCD hibás canon kompaktokat a camera Kft. Ingyen javította

(#10537) jmakk válasza jjeahh (#10525) üzenetére


jmakk
őstag

Csak a tesztelők nyomik és általában alapbeállításon tesztelnek. Minden fujista első dolga, hogy az zajszűrést a minimumra állítja (0-> -2) a vázon.

(#10538) arn válasza rumos14 (#10506) üzenetére


arn
félisten

az xt1nek ketszer updateltek az af rendszeret a megjelenes ota. amugy orom hasznalni a dedikalt tekeroket, nekem az volt a legnagyobb, amikor megvettem, szinte nem is hasznalom a kijelzot a beallitasokhoz.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10539) #01758976 válasza Parci (#10533) üzenetére


#01758976
törölt tag

Ha netán rendelnél, felive beszállok. A pupilla nyílás szokható, nekem ma már alig tűnik fel. Pedig elsőre annyira hunyorítottam komoly fejfájás lett a vége. Van egy werk kép amin bambulok az evf-be, közben meg úgy ráncolom a homlokom, mint a nápolyi masztiff.

(#10540) Parci válasza #01758976 (#10539) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

volt már ilyen gépem, azért mindig fárasztó az evf egy idő után sajnos. hát, ez van, mindent nem lehet, nyilván sokaknak kell a kisvaku, én már csak ezért is beáldoznám boldogan. bőrtokot még érlelem, de amúgy ez tetszik. expógombot még nem is néztem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10541) arn


arn
félisten

c1on is gaz van az eshutteres kepekkel - jellegre olyan, mintha magasabb ison fotoztam volna, osszenyomott a dinamika, emiatt nagyon kontrasztos, vegerednykepp zajosabb az arnyekos resz felhuzva.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10542) madgie válasza arn (#10541) üzenetére


madgie
titán

Hm, érdekes, akkor mégsem Adobe feature? Iridient alatt akkor miért nincs szignifikáns eltérés? Úgy értem, ott hamarabb zöldül a hagyományos záras kép is, de ha hasonló módon korrekciózom (tint compensation), akkor minimális a különbség.

(#10543) arn válasza madgie (#10542) üzenetére


arn
félisten

az a gond, hogy mivel auton hasznalom, nincs olyan kepem, amin van ilyen es olyan zarral is azonos temarol, korulmenyek kozott. de nagyon mas a kepek jellege, ha nem nezem a zaridot, is latszik rajta, laposabbak a kepek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10544) MC Pite


MC Pite
veterán

Mi a helyzet a vázból kipottyanó fine jpg-kel ilyenkor? Meg tudnátok nézni?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#10545) DonRazzino


DonRazzino
senior tag

Megmondom őszintén, kétszer próbáltam csak pár percig X-T1-et, de nem értettem, hogy miért jó a túlbiztosított ISO-tárcsa. Egy-két hete agyalok, hogy év végén használt X-T1, vagy új X-T10 legyen. Túrázások során, amikor a kitet viszem, gyakran használom P módban a gépet, de a gyors ISO állítást értékelném akkor is. Az X-M1-em egy szem Fn gombja is arra van állítva.

"On the X-T1, the ISO dial has a lock button that is a little clunky to use. On the X-T10, the front wheel is one of the function buttons which can be set to ISO. Once you do this, you can change the ISO value by pressing the wheel in, moving it left to right to change the setting, and then pressing it once more to save the value. You currently can’t do this on the X-T1 because ISO is controlled by a physical dial."

Idézet ebből a cikkből.

X-T1 tulajok! Vélemény? :R

(#10546) rbalint88 válasza DonRazzino (#10545) üzenetére


rbalint88
addikt

hehe, hasonló dilemmában vagyok én is (X-T1 vs X-T10). nem tudom, hogy próbáltad-e az X-T10-et, de a demoday-es darabnak nagyon könnyen, igazából túl könnyen jártak a tárcsái. nekem is X-M1-em van jelenleg, én főleg A módot használok és autoISO-t, 3200-as felső limittel. próbálkoztam én is manuális ISO állítással, de arra jöttem rá, hogy pár extrém esetet kivéve elég okosan szabályozza magának az ISO-t, plusz az emelés nem rontja olyan drasztikusan a képminőséget, mint ha pl hosszabb záridő miatt berázódna. a fennmaradó pár esetre meg akár még Q menüből is elég gyorsan szabályozható az ISO, úgyhogy inkább legyen a túlbiztosított X-T1-es megoldás, mint a véletlenül fals értékre tekergetés részemről. plusz az X-T10 keresője tényleg kulcslyuk a T1-éhez képest, nem is a mérete miatt, hanem mert semmit nem nyúlik ki hátra. erősen megrágtam a dolgot és bár vonzó a tízes ára, valószínűleg egy használt egyeske lesz a végső megoldás számomra.

(#10547) madgie válasza MC Pite (#10544) üzenetére


madgie
titán

Kevesebb ott is a DR utómunkás ES-nél, de az X-T1 (és az X-E2) JPG tömörítése rosszabb, mint az X-T10-é. Ott jobban meg lehetne figyelni a jelenséget.

DonRazzino: felőlem mehet a Q menübe is az ISO, 90%-ban Auto-n használom. Az X-T1 tárcsája tényleg túlbiztosított, részemről jó lenne, ha csak az Auto állásban akadna meg.

[ Szerkesztve ]

(#10548) Mr.Zazi válasza DonRazzino (#10545) üzenetére


Mr.Zazi
tag

Lassan két hete van meg az X-T10, az X-T1 mellett. Lehet sokan összeráncolják a homlokukat, de a T1 et fogom eladni.

Azért mert:
- Elsősorban jobban tetszik, a T10 ismét ezüst, mint az E1 volt, és kicsi.
- Nagyon jó az összeszerelés minősége, nem így a T1 -é, aki még nem tapasztalta, majd fogja...
- Nem érdekel, hogy nem időjárás álló, nagyon szoktam vigyázni a cuccaimra, nem fog úszni ez sem.
- ISO tárcsa szintén nem játszik, be lehet állítani akármelyik gyorsgombra
- A T10 nem olyan acélos sorozatban, de nem lövök 30-40 képet egyszerre
- Nekem a T10 jpeg -je jobban tetszik, és a színei szintén.
- És végül de nem utolsó sorban, sokkal jobbak a gombjai, jobban kiállnak a vázból, elsősorban a négyirányúak.
:D

(#10549) arn válasza Mr.Zazi (#10548) üzenetére


arn
félisten

Ha az xt1 osszeszerelese szar, akkor milyen a tobbi gyartoe? Keves vaz van, ami nem hat gagyinak mellette.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#10550) madgie válasza arn (#10549) üzenetére


madgie
titán

A bal oldali gumiajtó kritikán aluli, ez tény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.