Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1700) HULK25


HULK25
tag

Sziasztok lenne egy elég nagy problémám a gépemmel az egész pár napja kezdődött! Először a gép magától kikapcsolt netezés közben kilépett az asztalra azután rendes leálítás és kikapcsolt, ezután elkezdett bekapcsolni szintén teljesen váratlanul! Ezek után már úgy kapcsolt ki hogy csak simán leállt mintha elmenne az áram és nem is tudtam bekapcsolni egyből!Először túlmelegedésre ezután vírusra gondoltam, takarítás pasztázás és ujratelepítés megvolt, de maradt a probléma már mindenre gondoltam ma kicseréltem a hosszabítót és most már kb 5-6 órája nem volt kikapcsolás lehet hogy az volt a hibás de ezt még meglátjuk most az a problémám hogy a windows minden terhelés nélkül simán az asztalon maximum netezés közben 5 giga ramot eszik a rendszer! Bármelyik problémára is van ötleted légyszi ne tartsd magadban mert már nincs ötletem! :W Gépem: Athlon ll x4 750k (ez már pár éves, nem garis már), Msi a78-e45 alaplap(4 hónapos még garis) Corsair vegance 2x4 giga ram(4 hónapos még garis) Fsp hexa+400w (3 hetes még garis ) asus 7750(már nem garis ) az is fejtörést okoz hogy mit küldjek garira ha megint előfordulnának a leállások! Előre is köszi!
Jah :-) hőfokok : terhelés alatt a proci max 60 c de ez már stressz teszt alatt , alaplap max 40 c , kártya max 50c Táp pedig kézmeleg terhelve a gépet , biosz szerint a feszültségek rendben vannak! :R
És mivel a táp a leguljabb jövevény ő az elsőszámú gyanusított :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.