Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Orc


Orc
senior tag

Van valakinek személyes tapasztalata? Egyátalán el lehet érni vele a 800-as fsb-t valamilyen mod segítségével? Más alaplapnál sikerült valakinek?Thx.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#2) Orc válasza Orc (#1) üzenetére


Orc
senior tag

Up!
Holnap megyek megvenni 3Ghz-es 800fsb-s procimat. Valaki erösítsen meg, vagy beszéljen le a vásárlásról!

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#3) LordX válasza Orc (#2) üzenetére


LordX
veterán

Szerintem nem nagyon fog benne működni (illetve csak alulhajtva, 533-as FSBvel fog)

(#4) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Nézd meg hátha van a laphoz már olyan bios amivel menni fog a 800. Az asus p4pe új biossal már viszi a 800at. Akkor ennek is kéne.

(#5) Orc


Orc
senior tag

Nincs biosz a laphoz, sőt a honlapon azt írták, hogy nem is fog menni.Megvettem a 3Ghz 800 procit és kissé elszomorodtam.
Háát, sajnos tényleg nem bírja a 800-as fsbt. Még próbálkozok vele, de úgy tűnik, hogy 760 körülkifullad a lap.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#6) divot válasza Orc (#5) üzenetére


divot
veterán

Akkor kezdődik az ördögi kör: új alaplap, rendben, de a régi ramokkal nem lehet kihozni a maximumot a prociból, új ramok, de ehhez már kevés a táp... :DDD

(#7) Orc válasza divot (#6) üzenetére


Orc
senior tag

Na neeeeee, most csréltem le a vinyót is. Inkább, valami modhoz folyamodok, de nem tom, hogy hol lehetne valami cikket találni. A google semmi hasznosat nem talált a témával és a lappal kapcsolatban.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#8) Orc válasza Orc (#7) üzenetére


Orc
senior tag

Támadt egy elvetemült ötletem: Mi lenne, ha annak a lapnak a bioszát tölteném fel az alaplapra, amely támogatja a 800-as fsbt. Kinézetre a 800-as és az én 667-es laom között nincs külömbség. A chipset is azonos,stb.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#9) Orc válasza Orc (#8) üzenetére


Orc
senior tag

Hülyeséget írtam, az enyémen egy kondival kevesebb van.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#10) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez tényleg nagyon elvetemült ötlet :DD másik alaplap BIOS-át ha felteszed... na arra kiváncsi vagyok hogy csinálod vissza. mer elindulni nemigen fog, hogy lehetőséged legyen újra megflesselni :))

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) Alvin_ti4200 válasza Orc (#8) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Inkább add el a lapodat és vegyél egy olcsó i865-öset.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.