Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vedini


vedini
őstag

A blog amit nyitok nem magamról, mint inkább a weben fellelhető friss hírekből, általam készített tesztekből, továbbá a tesztekből levont tapasztalataimról fog szólni.

Dokarral elhatároztuk, hogy indítunk egy honlapot, amely alapjaiban hasonló lesz a cputuninglist-hez, azzal kiegészülve, hogy mi magyar tuningosok, megoszthatjuk egymással tapasztalainkat, megmutathatjuk gépeinket, sőt lehet kicsit nevetséges, de bekerülhetnek olyan fotók is, amelyek nyitott ablaknál a mínuszokkal küzdve kabátban dideregve készültek magunkról.

Remélem sok hasznos információt fog tartalmazni a blogom, és mindenki kedvére mazsolázgathat belőle, sikerül népszerűvé tenni a tuningolást, hogy felvehessük nemzetközi szinten a versenyt.

workworkwork...

(#2) vedini


vedini
őstag

belegondoltam, elég nyakatekert gondolat, egy ilyen témájú blog, bár nem nem tudom, illik vagy nem illik, szerintem bárki írhat a továbbiakban ide, aztán ha kiforr a dolog, illetve kinövi a blog adta kereteket, neki lendülhetünk a továbblépésnek

workworkwork...

(#3) vedini


vedini
őstag

szal, ez lett az oldal egyelőre:

[link]

workworkwork...

(#4) vedini


vedini
őstag

szóval helyesbítek,
sajna most világosodtam fel, hogy a naplómba csak saját kézírás kerülhet, de míg megy az a naplós dolog, és a honlap nem lessz kiforrva, az észrevételeiteket várom msn, skype,icq, mail vagy privi formájában :)

workworkwork...

(#5) vedini


vedini
őstag

felkerül egy látogatottsági számláló is a honlapra,
úgyhogy csak bátran látogassátok, ha van valakinek tuningos képe (lehet saját gépről,vízhűtésről, kompresszorról, házról, küldje el nekem e-mailbe nickjével együtt, aztán helyet szorítunk neki, hogy mindenki láthassa :DDD
még csak saját fotóim vannak fent ;]

[link]

workworkwork...

(#6) vedini


vedini
őstag

nah,

felkerült a honlapra az első irományom, nagyon kezdetleges még, de ilyesmi cikkek lesznek, következőre a 3800X2 3120Mhz-re való húzásának történetét írom le,

bár nem biztos de jövő héten lesz egy opti 165, fx-60, és a 3800 X2 kompresszorral való hűtés is, ehhez persze sok mindennek össze kell jönnie, sajna mostanában nem voltam szerencsés, de ha az Istenek is úgy akarják......

[link]

várok minden irományt, képekkel együtt, és felkerülnek a honlapra

workworkwork...

(#7) vedini válasza vedini (#6) üzenetére


vedini
őstag

felkerült az 3800 X2 tuning is, tippek és trükkökkel kiegészülve

[link]

hasonló cikkeket várok minden tuningolóstól, aztán felkerülnek a honlapra :DDD

csak bátran, kicsit még pofásítva lesz a külső, remélem jobban fog tetszeni

workworkwork...

(#8) vedini


vedini
őstag

kisebb kihagyás után folytatom a blogomat
igaz kicsit fordulatot vesz a témája
dehát annál izgalmasabb lesz
ma még írok

workworkwork...

(#9) vedini


vedini
őstag

nah szóval tényleg balfék vagyok, tegnap előtt, arra gondoltam folyatatom a blogom, keresem a blogok között az enyémet, sehol nincs, szal 3 napba telt mire megkerestem, nem mondom szép kis teljesítmény :DDD
már a modiknak akartam írni, hogy hova tűnt :DDD (ejj mekkora hülyének néztek volna)

szóval a ph-val kapcsolatban is lenne pár ötletem
ez első amivel kezdődik a blogom halt ügy, mert létrejött a LOGOUT szal már nem nagyon látom ebben a formában értelmét

a második amit lehet fel is vetek:
mivel a ph már egy kis közösség, szinte egy társadalom, ahol meg vannak a rend őrei, szeretném ha lenne a fórumozóknak is védője, védőjük

szóval kitaláltam, hogy lennie kellene egy ph-s ombudsmannak én szívesen betölteném ezt a posztot

workworkwork...

(#10) vedini


vedini
őstag

megyünk Splitbe, egy hétre le is foglaltuk a szállást, jó drága lett na mindegy
igazság szerint jön velünk egy mini yorkshire terrier, és kifejezetten kisállatos helyet kerestünk
kb egy hónap múlva megyünk
3 hónapja futok, meg nem eszek este 6 után, hogy kockás legyen hasam, de valami nem stimmel, nem igazán látszanak a kockák, csak egy zsírcsík a hasamon :DDD

workworkwork...

(#11) vedini


vedini
őstag

csúnyán belefáradtam a blog írásba, fekszem is le

workworkwork...

(#12) vedini


vedini
őstag

megnéztem pár totalcar-t, piszok jók, főleg a mercis, az eleje uncsi, de a végére tök jó, ajánlom mindenkinek
ha valaki támogatja a ph ombudsmanos ötletemet, privibe jelezheti :)

workworkwork...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.