Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alien_


alien_
őstag

Frets On Fire

Ez egy freeware, opensource program, amely Win, Linux és Mac platformokra is megjelent. Lényegében a Guitar Hero ingyenes változata, itt a billentyűzet lép a gitár helyébe, F1-től F4-ig fogod a freteket (nehéz szinten F5-öt is), és az ENTER-rel pengetsz. Szerintem nagyon jó, az alapszámok is tetszenek, és rengetek számot lehet hozzá találni a neten, ha valaki tudja, hogy hol keresse ;)

Beépített dalszerkesztő is helyet kapott a progiban, ez gondoskodik róla, hogy sose fogyj ki utánpótlásból. Alapértelmezett formátuma az .OGG.
Mivel OpenSource, rengeteg MOD is készült hozzá, például Guitar Hero mod is létezik =)

.:LETÖLTÖM:.

32,3MB WinXP32

.:KÉPEK:.

Hivatalos oldal

Magyar Frets On Fire Közösségi Oldal

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#2) alien_


alien_
őstag

Nagyon jó kis game =) Társaságban is mókás, amikor pár sör mellett próbáltok ráverni pár plusz pontot haverra..

Swarm is coming.

(#3) FW190ace


FW190ace
csendes tag

Tényleg nagyon jó! Csak ajánlani tudom. Alacsony rendszerkövetelmény, és naggyon jó hangulat. :DD

(#4) FW190ace


FW190ace
csendes tag

Itt egy jó kis videó: [link]
Elvan a gyerek ha játszik :DDD

(#5) alien_


alien_
őstag

Át lehet állítani a billentyűzetkiosztást? Nem is tudtam..!

Swarm is coming.

(#6) Gordiann


Gordiann
őstag

Ez nagyon yooo :D
Sajnos Guitar hero nem fut a gépemen...de most már nem baj... nem azt mondom, hogy napokon keresztül ezt fogom nyomni, de párszor eljátszogatok néhány számot....

De a billentyüzet kézbevétele gitárformában kötelező! Én anélkül semmit nem tudtam :)

(#7) FW190ace válasza Gordiann (#6) üzenetére


FW190ace
csendes tag

De a billentyüzet kézbevétele gitárformában kötelező!
Há még jó hogy! Ez "gitár", nem pedig citera. :DDD

(#8) alien_


alien_
őstag

Up :U

Swarm is coming.

(#9) t1


t1
addikt

próba szerencse :)

(#10) alien_ válasza t1 (#9) üzenetére


alien_
őstag

Na, hagyott mély nyomokat? =)

Swarm is coming.

(#11) Drift_Elek23 válasza FW190ace (#7) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

hát ez sem nekem való...
jobban tok citerázni mint gitározni :B
citera szimulátort nem ismertek?

A tuning a lelke mindennek

(#14) alien_


alien_
őstag

Nocsak, moderálva lettünk? :D Első törölt hsz-em... :C

Valakinek nincs normális Guitar Hero modja FoF -hoz? Sajnos csak régebbi verhez találtam...

Swarm is coming.

(#15) máyköl


máyköl
veterán

Sikeres ez a topic? :(

(#16) alien_ válasza máyköl (#15) üzenetére


alien_
őstag

Normális kérdés ez? Nem véletlenül lett törölve az előző hozzászólásod.

Nem minden játék(/program/hardware/stb) ugyanolyan népszerű, vannak a nagy brandek, pl NFS, UT, COD, stb, amiket sok zsák pénzből, minél nagyobb réteg számára vonzóan próbálnak megcsinálni, mivel cél, hogy minél több pénzt hozzon.
Ezzel szembe, a freeware játékoknak nem célja, hogy kétmillióan megvegyék, hanem hogy a maga kategóriájában legyen kiválló, szórakoztató és tartós. Ilyen játék a Frets on Fire, amiben nem lövöd halálra az idegeneket, nem tuningolod szét az autódat, nincs csili-vili grafikája, viszont nagyon jó ritmusfejlesztő, társaságban is jó móka, és többnyire a valóságban zenélő embereknek is jó szórakozást nyújt.
Eleve, sokan nem tudnak elvonatkoztatni tőle, hogy nincs benne HDR, DOF, POM, stb, (viszont cserébe alacsony a gépigénye), esetleg a ritmusérzékük hiányosságai miatt nem tudnak ráhangolódni a játékra.

Egy topicnak egyébként sem az a lényege, hogy "sikeres" legyen, hanem hogy a témával kapcsolatban információkat nyújtson az arra kíváncsiak számára.

Swarm is coming.

(#17) Vico87


Vico87
tag

Ez a játék nagyon király, csak egy gondja van : Linux alatt nekem kegyetlenül szaggat minimumon, ugyanazon a gépen WinXP alatt simán megy. A másik gépemen egyáltalán nem megy, kifagy amikor kezdődik a szám.
De nagyon király, főleg a gityó-billentyűzet nagyot dob az élményen. :D

[ Szerkesztve ]

(#18) alien_ válasza Vico87 (#17) üzenetére


alien_
őstag

Xp-s verzió is néha kidob szám indításakor, még fejlesztés alatt van =)
Esetleg win emulátorral próbáltad?

Swarm is coming.

(#19) Vico87 válasza alien_ (#18) üzenetére


Vico87
tag

Más okból feltettem egy régebbi ForceWare-t, az megoldotta, csak szám elején 0,5fps-el megy, amíg visszaszámlál, azután hirtelen jó lesz.

(#20) Picco


Picco
addikt

tok jo kis game..kar h fakezem van, de a wireless bill-rulz :DDD

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#21) Picco válasza Picco (#20) üzenetére


Picco
addikt

alakulok, mar sikerult betolnom 1-2 szamot mediumon 95%+osra, sot volt egy aminel csak egyet hibaztam :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#22) Vico87 válasza Picco (#21) üzenetére


Vico87
tag

Gyakorlat teszi a mestert :)

(#24) Hack3er válasza Papi74 (#23) üzenetére


Hack3er
őstag

Én is arra fognám :D

Egyébként itt egy cikk amit írtam a játékról. [link]

(#26) alien_ válasza Hack3er (#24) üzenetére


alien_
őstag

Grat, örülök, hogy valaki foglalkozik a játékkal :C
Sajnos mostanában hanyagolnom kell, a notin valahogy nem az igazi... :U

Swarm is coming.

(#28) Papi74


Papi74
aktív tag

olvastam a clked nem rossz,de akinek 2 db bill van amivel tud játszani és szinte egész nap csak gitározgat,könyen tart ott ahol most te.

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#29) XmogX


XmogX
tag

Hello mindenki! Leszedtem a játékot, és meg kell hogy mondjam, kellemesen csalódtam! Szerintem kétszer jobb mint a GH főleg a számberakás miatt. Nagyon jó játék ;)

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.

(#30) Papi74


Papi74
aktív tag

csak az a gond hogy magyar zene nincs hozzá :((

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#31) alien_ válasza Papi74 (#30) üzenetére


alien_
őstag

Szerkesztő gyárilag van hozzá, szóval lehet ontani az Eddákat, Pokolgépeket =))

Swarm is coming.

(#32) Papi74


Papi74
aktív tag

inkáb akela érdekelne,nem tuom van-e :F

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#33) alien_ válasza Papi74 (#32) üzenetére


alien_
őstag

Csinálj, és akkor lesz... :U
Pogááány vagyook :D

Swarm is coming.

(#34) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Így lassan 4 év csend és nyugalom után kérdezném, hogy mit tudok azzal csinálni, ahol egyszerre 3 "húrt" kellene lefogni, de az istenért nem akarja bevenni?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.