Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Free Help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) freehelp


freehelp
újonc

Helló mindenkinek!
Napjainkban nagyon nagy a közönyösség, ebben a főként anyagi beállítottságú világban nincs időnk vagy nem akarjuk észrevenni azt akinek igazán szüksége lenne segítségre. Ezt nem pénze értem!
- legyen egy jó szavad
- fogd meg a kezét és kísérd át az utcán
- a kiselejtezett ruháidat ne dobd ki
- segíts neki a két kezeddel
Ezen töprengve arra jutottam, hogy szeretnék egy mozgalmat indítani, amihez keresek tagokat.
Még egyszer nyomatékosan írom, ez nem a pénzről szól! Se pénzt keresni nem lehet vele sem pedig pénzt kérni a segítségért.
Mindegy, hogy naponta, hetente, havonta, évente egyszer vagy csak néha- néha legyen, szó bármilyen apróságról csak segíts, ingyen minden ellenszolgáltatás nélkül azzal, amid van, aminek hiánya nem okoz neked semmi hátrányt, de annál nagyobb örömöt a lelkednek, hogy tudtál segíteni.
Elsősorban a két kezünkkel tudjuk ezt megvalósítani, ha van felesleges szabad időnk miért feküdnénk csak mindig néha segíthetünk másokon. De bármi mással, ami a pince, padlásszoba sarkában, polc mélyén kuporog, de mi már nem használjuk, ez lehet másnak sokat jelent
A mozgalom lényege, hogy összehozza ezeket az embereket, azokat, akiknek szükségük van segítségre és azoknak, akik szívesen segítenének.
Bárki tud segíteni akár magánember akár cég, lehet, csak az udvart kell rendbe tenni, de lehet, hogy egy mosógépet kell elvinni egy rászorulónak egy felajánlótól. Bármi lehet a lehetőségek tárháza nagyon nagy.
Persze fontos a szelektálás a visszaélések minimalizálása is. Én sem vagyok naiv, de ez már egy más történet.
Akkor a fórumot megnyitottam, remélem, mimnél többen csatlakoztok a mozgalomhoz.

Kezdet:
Várom domain név javaslatotokat, és keresek olyan embereket, akik tudnak segíteni egy komolyabb oldal összehozásában. Ez egy hosszabb folyamat, de reményem szerint csak jó dolog következhet belőle.
Elképzeléseim megvannak, sok ötletem van és még általatok még több és jobb ötletet bele lehet vinni ez a közösség ereje ami előre, viszi a világot, és hol máshol lehetne ezt a mozgalmat indítani mint a ph-n!

„Hiszek egy Istenben, hiszek egy hazában: Hiszek egy isteni örök igazságban,: Hiszek Magyarország feltámadásában! Ámen.”

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Először is tiszteletem a kezdeményezésért. De az ilyeneknek nem nyitunk külön topicot, hanem javaslom, írd meg egy személyes bejegyzésben, ahol ugyanúgy lehet kommentálni.

Ezt a moderátorok zárni fogják.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Az elöttem szóló mindent elmondott. Zárom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Free Help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.