Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz Ance #11536 üzenetére

    Koszi, volt benne par hasznos tipp,amit mashol nem lattam, de tovabbra sem ertem,miert ennyire mas nalam.

    Sok helyen ettem mar. (10+) Siman elmegyek Ujpestrol a Kobanyai piachoz is erte .
    Sehol nem ugyanaz az iz, de azert nagyon hasonloak. Nehol picit sok a viz, igy kevesbe intenziv. Valahol a csirkenek van egy kis (nem jo ertlemben vett) csirkes ize. Nehol van benne egy pici fuseres mellekiz,ami nekem nem passzol. Olyan rosszat,mint a sajatom, viszont egyedul a Lehel Csarnokban ettem. A legjobbat meg az Oriental Soup Balzac-ban.

    Amit nem ertek, hogy az enyembol nem hianyzik valami, vagy tul sok valami, hanem egy teljesen mas, sokkal rosszabb iz. Egyebkent az lesz,amit mondtal, csak ugye 2500+ forint,es par deka hus van benne. Ez havi 1-2 alkalom eseten nyilvan nem problema, de fuggo lettem, igy heti tobb alkalommal igenylem :D Ami meg zavarni szokott, hogy meg azokon a helyeken is ,ahol teljesen jo a leves, gyakran zavaroan budos kajaszag van.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés