Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Foxpost keveredés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!

Csak hogy tiszta legyen nem segítséget szeretnék kérni, hanem megosztani a történteket.

A dolog úgy kezdődött, hogy rendeltem Lófogásról egy Fujitsu Lifebook P1610-et 7000 Ft-ért, Foxposttal kérve. Az eladó rendes volt, de nem volt valami oké. Amint elutaltam a pénzt, kértem, hogy adja fel az xy automatába, írta hogy rendben, majd holnap feladja. Se email címet, se telefonszámot nem kért. Megadtam neki, másnap délelőtt feladta a csomagot és a feladószelvényről küldött egy képet. Pár nappal megérkezett a kért automatába, átvettem és kibontottam. A csomagban valami Sumo DT300(?) ipari tablet feküdt gondosan becsomagolva.
A doboz belsejébe volt ragasztva egy számla, egy kisvállalkozó adta fel, telefonszám is volt. A feladó nem az volt, akitől vettem a laptopot, a címzett helyén se az én nevem szerepelt. Gondoltam ha hazaérek, akkor írok az eladónak, hogy mivan. Ő is nagyon meglepődött, kért képeket, CLFOX azonosítót, stb..
De a dobozon csak 1 matrica volt, azt is valószínűleg a raktárban ragaszthatták rá, Azon volt az én telefonszámom, meg a csomagazonosító.
Az eladóval kicsit beszélgettem, és arra jutottunk, hogy a Foxpostosok keverhettek össze valamit.
Gondoltam, hogy aki a tabletet vette annál van a laptopom.
Felhívtuk a kisvállalkozót és kiderült, hogy aki a tabletet vette az ruhákat kapott a csomagban. Azon a csomagon volt egy név, akit a Facebookon sikerült bemérni, ráírtam, hogy mi történt de ő 18.-án fogja átvenni a csomagot. Nagyon reménykedek benne, hogy a laptopom van benne, de ha kibontja és egy kiderül hogy van egy 4. elveszett csomag akkor én falhoz megyek.

Ezek után mindenki döntse el, hogy bízik még-e a Fox-ban...

Ha lesz valami fejlemény még, akkor leírom azt is! :R

[ Szerkesztve ]

(#2) batyuska100


batyuska100
senior tag

Új hír:

A csaj aki a ruhákat vette, azt állítja, hogy megjött a csomag, de se az övé, se az enyém.. :(

(#3) batyuska100


batyuska100
senior tag

Felvettem a kapcsolatot azzal a csajjal, akinek a csomagja a ruhás csajnál kötött ki, de nem tudjuk, hogy kié még, mert visszaküldte a központba.

(#4) batyuska100 válasza batyuska100 (#3) üzenetére


batyuska100
senior tag

Nála meg egy buborékos boríték van.

Hát besz@rok...

(#5) batyuska100


batyuska100
senior tag

Beszéltem a Foxosokkal, ha 15 napon belül nincs meg a csomag, visszafizetik az árát.

De nekem a laptop kell nem az ára.. :O :(

(#6) batyuska100


batyuska100
senior tag

Ma fel kell adjam a tablelet, ha az automatánál vagyok akkor kell felhívjam a Foxosokat, ők adni fognak egy kódot és azzal megy vissza a raktárba.

(#7) batyuska100


batyuska100
senior tag

Feladtuk a csomagot a raktárba, a központba kellett betelefonálni, hogy mivan, onnan nyitották ki a rekeszt. Miután hazaértünk hívott egy 30-as számról egy csaj, aki ruhákat rendelt pestről. Megvan a csomagom, most nagy boldogság van, de ha megint elveszik a raktárban, akkor én beugrok egy busz elé.

(#8) zbenjamin15 válasza batyuska100 (#7) üzenetére


zbenjamin15
újonc

Ne.

A helyzet definisztikai szubjektivitása olyannyira kolumbinált, hogy az már antogallisztikus ellentétben áll a morális egzisztenciával.

(#9) batyuska100 válasza zbenjamin15 (#8) üzenetére


batyuska100
senior tag

Hát ha te mondod..

(#10) zbenjamin15 válasza batyuska100 (#9) üzenetére


zbenjamin15
újonc

hÁt hA éN mOnDoM

A helyzet definisztikai szubjektivitása olyannyira kolumbinált, hogy az már antogallisztikus ellentétben áll a morális egzisztenciával.

(#11) batyuska100 válasza zbenjamin15 (#10) üzenetére


batyuska100
senior tag

De te nem mondj semmitet

(#12) batyuska100


batyuska100
senior tag

Hívott a Foxpost, hogy a raktárban van a csomagom és, hogy tényleg a laptop van benne.
Ennyire kíváncsiak voltak rá, hogy mi van benne?
Elméletileg hétfőre várhatom a csomag érkezését, innentől remélen nem lesz probléma..

(#13) zbenjamin15


zbenjamin15
újonc

Pl. a postához képest egész gyorsan megoldották, ha 4 nap alatt meglett a csomagod. Na persze ez egyben elvárás is egy ekkora cégnél.
Egyébként mégis hogy a tökömbe tudtak így elkeverni pár csomagot? Nagyon rohanós napuk lehetett a raktárosoknak :D

A helyzet definisztikai szubjektivitása olyannyira kolumbinált, hogy az már antogallisztikus ellentétben áll a morális egzisztenciával.

(#14) batyuska100 válasza zbenjamin15 (#13) üzenetére


batyuska100
senior tag

Nem maguktól találták meg. Mindenki felkeresett Facebookom mindenkit Nálad van a csomagom?! kérdéssel, hívogatták egymást.

Nagyon rohanós napuk lehetett a raktárosoknak
Túl késő lehetett..:

(#15) zbenjamin15 válasza batyuska100 (#14) üzenetére


zbenjamin15
újonc

Az meg a másik, ez még valószínűleg az esti műszak vége, vagy nem tudom ott hogy működik, ha 12 órás műszak akkor meg főleg fáradtak lehettek. Gondolom majd kapnak a főnöküktől rendesen... :P

[ Szerkesztve ]

A helyzet definisztikai szubjektivitása olyannyira kolumbinált, hogy az már antogallisztikus ellentétben áll a morális egzisztenciával.

(#16) batyuska100 válasza zbenjamin15 (#15) üzenetére


batyuska100
senior tag

Gondolom majd kapnak a főnöküktől rendesen...
Remélem is! :D

(#17) batyuska100


batyuska100
senior tag

Kaptam egy smst a Foxposttól, hogy megjött a csomag, de vajon a laptop van benne? :F

(#18) batyuska100


batyuska100
senior tag

Na, az én csomagom megjött, a laptop van benne, lezárult az ügy.
De a topikot nyitva hagyom, ha bárkivel történik valami hasonló írhat róla és ha tudok akkor segítek. :R

(#19) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez egy felesleges topik, megnyitása előtt érdemes lett volna használni a keresőt, szóval ezt zárom, folytatás a FoxPost topikban.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Foxpost keveredés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.