Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PPSH


PPSH
őstag

HI emberek ide varom a tapasztalatokat,eredmenyeket ezzel a lappal kapcsolatban
itt egy link amin tovabbi informaciokat tudtok meg a laprol[l]http://www.foxconn.com/ [l]
sztem az ara korrekt annak ellenere hogy SLI-s,csak meg a minosege ismeretlen :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#2) PPSH


PPSH
őstag

[link]itt a link a laprol :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#3) PPSH


PPSH
őstag

nincs senkinek semmi tapasztalata ezzel a lappal kapcsolatban? :F

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#4) ftc


ftc
nagyúr

[link]

erről a lapról van szó.Foxconn lapról vélemyényem hogy soha többé nem veszek...én szívok vele elég sokat.....Bios frissités nem a legjobb szervizről ne is beszéljek..

(#5) PPSH válasza ftc (#4) üzenetére


PPSH
őstag

igen errol a laprol van szo :R es akkor ugy mondod hogy nem annyira jok ezek a foxconn lapok?

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#6) ftc válasza PPSH (#5) üzenetére


ftc
nagyúr

inkább többet ráköltenék mondjuk 3-4 K al és vennék MSI,Abit párosból valamit..Pl Foxconn szerint alaplap támogatja a memoriám 1T-ben sztem csak 2T-ben megy..Servisről meg annyit hogy:
visszaküldtem a lapot küldtek másikat én ugye minden tartozékkal küldtem vissza mert eddig mindig visszakaptam erre nem adtak hozzá vissza semmit csak a lapot egy vacak kartondobozban..MSI-től visszakaptam anno Herculestől visszakaptam ..
Jah a csucs a rendszerfigyelő szoftvereik kifagytőle a win méghozzá csontra...
Ha lehet ne válaszd

(#7) PPSH válasza ftc (#6) üzenetére


PPSH
őstag

mondjuk egy arban van az ABIT KN8 SLI-vel,es az ABIT-al mar van sok jo tapasztalatom pl:a win alol valo bios frissites,stb,de hogyha ez a lap annyira nemnagyszam akkor maradok az ABIT KN8 SLI-nel :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#8) Balinov


Balinov
félisten

üdv
fogadd meg ftc tanácsát,nekem anno elmesélte,hogy mennyit szívott ezzel...hááát...ehez képest a giga lapomon a bioselkúrás majd javítgatás annyi ,mint kivenni egy szál gyufát a gyufásskatulyából..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#9) PPSH válasza Balinov (#8) üzenetére


PPSH
őstag

ok mar rendeltem egy abit kn8 sli lapot :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.