Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Batman


Batman
őstag

Hellosztok!

Szeretnék elmenni egy tanfolyamra , hogy valami kis szakmai alapot is magamra szedjek, a puszta önfejlesztésen kívül, mivel érdekel a téma.

Keresgéltem neten , többet is találtam ami nekem a leginkább tetszik a következő:
[link]

De vannak még mások is:
[link]
[link] - sok tanfolyam található itt is


Kiváncsi lennék valakinek van bármelyikről is tapasztalata , vagy ismerőse aki részt vett valamelyiken?
Tudok e , esetleg olyat amit nyugodt szívvel ajállatok?

Előre is köszi minden választ.
üdv

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#2) Batman


Batman
őstag

up :U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3) tbs válasza Batman (#1) üzenetére


tbs
addikt

Az ifjúsági házasról sok jót hallani... Bár magam nem tapasztaltam egyet sem. :B

A fotoart-os Kadosa Zoltánt ismerem. Elég jó fotós. ;) (Nem egy tanártípus... :DDD )

[Szerkesztve]

(#4) Batman válasza tbs (#3) üzenetére


Batman
őstag

Hát elsősorban tanulni mennék szal nem baj ha jól tanít az illető! :U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5) tbs válasza Batman (#4) üzenetére


tbs
addikt

Újpesti cucc. Egy volt kolléganőm (grafikus volt) részt vett az egyiken, hasonló személyi összetétellel (ha nem ugyanezzel), együtt válatszottuk ki, ezért emlékszem pár dologra. Azóta kilépett és fotózik... :DDD (Oké, eltartott a csaj... :) )

(#6) Batman válasza tbs (#5) üzenetére


Batman
őstag

És milyen volt maga az oktatás?
Szinvonalas? Érthető? ....

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#7) Batman


Batman
őstag

egy kis up.... :U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#8) D4rkm4n válasza Batman (#1) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Mennyi pénzt szánsz a dologra?

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#9) Batman válasza D4rkm4n (#8) üzenetére


Batman
őstag

Ez teljesen változó, nem tudok mondani egy fix árat, attól függ mit nyújt nekem az a tanfolyam.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#10) tbs válasza Batman (#6) üzenetére


tbs
addikt

Neki tetszett, főleg a gyakorlati rész. Sajnos nem pc függő a maca, még egy mailcímet sem tudok adni... :(

(#11) Batman válasza tbs (#10) üzenetére


Batman
őstag

Kár.. :(
De azért köszi az infot.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#13) Batman


Batman
őstag

up...

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#14) Smogus válasza Batman (#13) üzenetére


Smogus
őstag

Nem vettem részt egy fotós tanfolyamon sem, magamtól művelem magam, de lassan elfogadható minőségben laborálok otthon természetesen analog technikával :)

Ezt csak azért írtam le, hogy ha elég kitartó vagy akkor meglehet nagyon sok mindent tanulni

De itt egy link neked [link], szeritnem igényes órákat tarthatnak, az árakról meg annyit hogy szerintem egy normális képzés ilyen árfolyamon mozog sajnos :(

mod:
látom te is linkelted az oldat, bocsi :)
szóval szerintem egy normális képzés e körül lehet

[Szerkesztve]

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem lehetnénk képesek. -- http://smogus.deviantart.com/ --

(#15) Batman válasza Smogus (#14) üzenetére


Batman
őstag

Köszi a hozzászólásod.

Erősen gondolkodom, hogy kell e nekem vagy,nem. De ártani nem ártana az biztos.

Sokkal magabiztosabban tudnam kezelni a gépet és alkalmazni a különböző technikákat, egy kis okosítás után valószínüleg. Így majd egyre többet és többet akarok fotózni, de az ára ,hát az igen, kicsit visszatart. Ha azt megtartom és eladom a kompaktom kijön egy dslr belőle.

üdv

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#16) MUŁĐER válasza Batman (#15) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Szerintem erre ne költsd a pézned, ezt az ember simán megtanulja magától, hozz ki könyveket a könyvtárból,én is úgy kezdtem...de ne új féle, digitális fotózásról szólókat, hanem régi, 80-as évek beli analógos könyveket...egyrészt ott nem olyan nyelvezettel írnak mintha értelmi fogyatékosokhoz beszélnének,másrészt ott tényleg a fotózáról beszélnek, nem a mindenféle memóriakártyákról,meg többi helykitöltő blabla...inkább költs felszerelésre!Esetleg ha van fotós ismerősöd,kérd meg hogy okítson kicsit, elmentek ketten fotózgatni...szívesen segítenék én is,csak nem vagyok pesti sajna...de itt a PH!-n is biztos van aki szívesen lesz a mentorod.

Ezt is mint mindent gyakorolni kell,kimenni,kattingatni,sokszor nem jön össze,de az ne lohassza le a kedvedet.Néha van hogy 100 képből egy csak a jó.Ez ilyen.Én is sokat bénáztam az elején,mostmár 4 éve fotózom,és foglalkozok vele, most kezdem érezni hogy kezd kialakulni a stílusom,most ülepedett le mindaz amit gyakoroltam,tanultam.

Nem bántam meg,imádom csinálni.Egy kis sztori: unatkoztam, kimentem sétálgatni,nem találtam semmi érdemlegeset.Megyek megyek,látom nagy tömeg a főtéren...kiderült lesz valami futóverseny,nem is tudtam róla...nah,ez mák volt eléggé,ott is ragadtam 2 órára:) De nagyon jó volt,szó szerint vigyorogtam fotózás közben,annyira élveztem.És ez a lényeg szerintem.Ha te is vigyorogsz amikor kezedbe veszed a gépet,akkor sok gond már nem lehet, a többi csak gyakorlás kérdése.

MOD:tudok adni pár hasznos linket ha érdekel...mennyire tudsz angolul?

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#17) Calogero


Calogero
addikt

Tanuljunk (digitálisan) fotózni!
[link]

Esetleg ha van valami kérdésed akkor itt is tudnak segíteni neked.

(#18) Batman válasza MUŁĐER (#16) üzenetére


Batman
őstag

Hát az angolom nem tökéletes de talán megbírkozok a linkekkel. :U

Sok magyar leírásis van azok nagyrészét szerintem már elolvastam.

Szoktam én is a várost járni, csak ugy mivel nincs jobb dolgom és képeket csinálok, holnapra is ez a tervem hogy csak kószálok a városban és keresek valami jó témát.

Amugy amit meg nagyon nem érzek az a téma keresés. Nézegetm neten a képeket és olyan képeket látok amik mellet én simán elmennék, de mások hihetetlen miket kihoznak belőle, egy kilincs , egy árnyék ...

Szerintem nem az számít , technikailag mennyire tökéletes a kép, hanem az ami rajta van. Megfogja az embert, vonza a tekintetét. Ez a fontos!

Sokat gondolkogom azon vajon, ha jobb gépet veszek, jobb képeket csinálok?
De mindig lebeszélem magam róla ,hogy még nem vagyok elég jó hozzá! :)

Jelnleg, egy Fuji s9500-ösöm van, van hozzá egy Soligor DG-340AZ vakum, amit ugyan csak ellőni tud mást nem de így is iszonyat sokat dobott az azóta lőtt képeken. Persze sokat kell vele trükközni , kézzel kell állítani a fényerőt , van amikor nem jön össze ,de megéri. van egy raynox dcr-250 lencsém is , de tőle többet vártam. Lehet más gépken nagyobb nagyítást lehet vele elérni, még nem próbáltam.

Szeretem , ha személyesen magyaráznak probálgatunk, nezzük az eredmény stb...
Csak az a baj a környezetembe egyedelü engem érdekel, így mindig egyedül kell mennem, de szerintem a fotózás nem magányos tevékenység, jó ha van társaság.

üdv
Batman

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#19) Jeannie válasza Batman (#18) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Nem hiszem hogy ha csak hobbiszinten szeretnél foglalkozni a dologgal akkor szükséges erre pénzt költeni. Menj el sokat fotózni, nézegess nagyon sok képet, találd meg mi az ami neked tetszik, és gyere el velünk a fotóstalálkozókra, ott nagyon sok kérdésedre találsz választ, és mindig lesz téma. A DF-ben és a tanulós topikban nagyon sok segítséget fogsz kapni, kritikát is, és mindenki szívesen elmondja majd mit hogyan és miért csinált. Ezért már könyvet sem érdemes venni. A legfontosabb hogy tanuld meg az alapokat, gyakorold be milyen helyzetekre milyen beállításokkat kell alkalmazni, mennyire kell alulexponálni a vörös virágot, a havat, milyen témához milyen mélységélességet illik használni, milyen gyújtótávon milyen időket tudsz kitartani, éjjel vagy nappal milyen ISO beállításokkal kapsz szűrhető zajú képet... Ismerd meg a géped határait és hogy mi az amit utólag tudsz javítani PS-el vagy egyéb progokkal. Hogyha hirtelen akad egy téma, minden milyen helyzetben, magabiztosan le tudd kapni, ne rajtad múljon. Ez magolás, utánanézés, gyakorlás. Ne félj utánamenni a témának, ha látsz valamit ami tetszik, kérdezd meg hol és hogyan készült és próbáld meg lekapni te is. Túl kell esni a tucatképeken is, és rá kell jönni hogy attól hogy felrúgod a fényképezés alapszabályait, nem leszel művész és nem lesz jó a kép. És ha már nem a te tudásodon múlik hogy nem sikerült a kép, akkor cserélj csak fényképezőgépet, akkor vegyél dslr-t. A képeknél nagyon ritka az a pillanat vagy téma amikor egy rosz expóra is legyint az ember, mert jó a kép. Ha látsz egy képet, amiről úgy gondolod hogy megfog ami rajta van, képzeld el hogy felülről, roszabb szögben, alulexponálva, bemozdulva, rosszul vágva tetszene-e? Ha alaposan megvizsgálod, látni fogod hogy a szeme mégis jól van kiexponálva, van hamis téma, van aranymetszés. A te géped tökéletes arra hogy jól megtanulj vele fotózni, és lehet hogy életed végéig bőven elég lesz azokra a témákra amiket te fotózol. Nekem elég volna. El kell dönteni mit szeretsz fotózni, és az alapján felszerelést választani. Ha megveszed a dslr-t, valszeg jobb képeket fogsz vele csinálni, úgy, hogy maximum rekeszprioron használod, mert az átlag témákat tökéletesen megcsinálja automatán, hiszen arra tervezték hogy nagy tömegekben tudják az userek használni, elégedettek legyenek vele és vegyék. Ha viszont úgy érzed hogy este nem tudsz fotózni mert az ISO 400-on már nem látszik ki a téma a zajból, hogy nincs B záridő, hogy kicsi a RAW színmélysége, hogy köt az optika és arról szólnak a rémálmaid hogy nem tudsz rendesen lefényképezni egy templomot mert nem elég kicsi a nagylátószöged, akkor kell a tükörreflexes - majd, ha már ezt a gépet kinőtted és biztosan tudod az alapokat. Tényleg fordulj az itteni fotósokhoz, ha van témaötleted, dobd fel a fotóstalis topikba, mindig akad egy-két ember aki elmegy veled és akár a technikai akár a ''művészi'' részét meg fogod vele tudni beszélni.

Egy kicsit hosszú lett, de ez a véleményem :B

(#20) Batman válasza Jeannie (#19) üzenetére


Batman
őstag

Hu, köszi ezt az írást, megpróbálom megfogadni. ;)
Kicsit akkor jobban belemerülök, az itteni fotós topicokban. :U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#21) Jeannie válasza Batman (#20) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Gyakorolj sokat és kérdezz bátran, felnőtt itt már egy-két fotós akik tudnak szépeket képelni :)

(#22) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Vagy csinálhatunk ebből a topikból egy tanfolyamos topikot is, és elindulunk szépen az alapoktól, csinálok egy tematikát valami fotós könyvből, és minden héten jól körbejárjuk az adott heti anyagot :DDD

(#23) Szten Márs válasza Jeannie (#22) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

És lesz házi feladat is? :DDD

(#24) germanh válasza Jeannie (#22) üzenetére


germanh
senior tag

frankó ötlet sztem :C

Enjoy the pain!

(#25) Jeannie válasza Szten Márs (#23) üzenetére


Jeannie
aktív tag

hogyne, első körben kötelező elolvasni mindenkinek a fényképezőgépe használati utasítását :DDD de tipusfeladatok gyakorlása, meg ilyesmi sztem nem árt :)

(#26) BEE válasza Batman (#18) üzenetére


BEE
addikt

A jobb gép nem egyenlő a jobb képpel !
Ráadásul a tiéd nagyon is jó, majdnem olyat vettem én is.
A fotózás két részből áll, egy technikaiból és egy tartalmiból.
A technikai részét bárki megtanulhatja egy hét alatt, de a tartalmi részt nem.
Ott vagy született őstehetség vagy, ami igen ritka, vagy hosszú gyakorlással
szerzed meg a kellő tudást. Nincs mese, ebbe rengeteg energiát kell belefektetni.
De megéri !
Az meg hogy elmész a téma mellett, hát istenem. Más is elmegy mellette.
De ha rááll a szemed, akkor sokkal inkább észreveszed a kínálkozó alkalmakat,
kevesebbről maradsz le.
Eleinte ha fotózol, hagyj teret a téma körül a későbbi vágáshoz.
Ez sokat segít hogy megtaláld a helyes képkivágást, jó gyakorlás,
később már a keresőben is jobban fogod látni.
Ami még nagyon sokat segít, az a képek értékelése.
Mindig próbáld megfogalmazni magadnak, hogy az a kép szerinted
miért jó vagy rossz. Ez nem fog mindig egybeesni mások véleményével, de az a jó.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#27) Batman válasza Jeannie (#22) üzenetére


Batman
őstag

Tanárnéni várom az első leckét, ha van kedved én benne vagyok és szerintem még lennének itt páran akiket érdekel! :)
Több nagytudásu kolléga van itt akik valamilyen rendezett formában temetika szerint megoszthatnák a tudásukat másokkal! Egy próbát megér a dolog szerintem.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#28) Batman válasza BEE (#26) üzenetére


Batman
őstag

Köszi a tanácsokat, megpróbálom megfogadni őket.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#29) shyksa1 válasza Batman (#28) üzenetére


shyksa1
csendes tag

Hello!

Én is szívesen csatlakozom az osztályhoz! Bízom bene, hogy sokat segít ez nekünk...megosszuk a tapasztalatainkat...jó ötletnek tartom...várom az első leckét!

Jó fényeket!

Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

(#30) fradigy válasza Jeannie (#22) üzenetére


fradigy
tag

Sziasztok,
Ebbol nem lett/lesz semmi?

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it ;-)

(#31) sigmoid


sigmoid
tag

Én ellentmondanék Jeannie-nek. Igenis számít a gép, mégsem azt mondom hogy vegyél egy több százezres masinát.

Sokkal inkább menj el a Soóshoz vagy az Opticambe, vegyél egy manuális, 35mm-es filmes vázat - a Soósnál szívesen segítenek majd hogy melyiket érdemes megvenni -, és egy alap 50 mm-es objektívet.
Ez eddig tizenpárezer forint.
A film, ha diára akarsz fotózni (amit én jó ötletnek tartok, szerintem a legpraktikusabb analóg formátum), előhívással együtt 2500-3500 Ft tekercsenként.

Hogy miért? Mert egy ilyen géppel tudni kell fotózni, hogy jó képet csinálj, így aztán hamar meg fogod tanulni az alapokat. Egy digitális gépnél rengeteg dolog van ami elvonja az ember figyelmét a lényegről - egy manuális filmes gépnél csak a lényeg van. Az 50mm-es objektívvel pedig hozzászokik az ember, hogy a zoomot nem adják ingyen. XD

[ Szerkesztve ]

...s elindulnék Nagy Szellemként rendet rakni a világban

(#32) Agent87 válasza sigmoid (#31) üzenetére


Agent87
aktív tag

Hát én pont az előhívás miatt nem akartam analógot a digitnél ez ingyen van.:) Igaz hogy az analóg gépek nagyon olcsók.
Amúgy meg minden ugyanaz nem tudom mi vonná el a figyelmed.:) A lényeg ugyan az marad.

Szerintem igazán az tanul meg fotózni aki képes bekerül stock oldalakra először az ember rájön hogy igazából nem is tud fotózni vagy milyen amatőr szinten csinálta eddig. Bár ez is csak egy műfaja a fotózásnak. Van amit amúgyse lehet ilyen helyekre feltölteni ilyen olyan művészi képek amit lehet hogy valaki jobban preferál.:)

(#33) sigmoid válasza Agent87 (#32) üzenetére


sigmoid
tag

:) A figyelem elterelését arra értettem, hogy a digitális fotózásnál rengeteg absztakció és mesterséges (un)intelligencia van a gépekbe beépítve, és aki azzal törődik, hogy ezt paraméterezgeti, meg válogat az automata módok közt, az nem tanul meg exponálni.
(És szerintem azt is át kellene élnie mindenkinek, hogy 100-as film van a gépben, és nagy mélységélességgel kéne fotózni este vagy árnyékban... Olyankor aztán vagy előveszi az ember az állványt, vagy ha nincs, akkor elkezdi kreatívan szemügyre venni a tereptárgyakat... XD)
Persze a kompozíció alapjait ugyanúgy meg lehet tanulni bármilyen gépen. :)

Az expozíciónkénti költség persze egyértelműen a digitális mellett szól... Viszont amatőr fotózásnál, ahol nem napi szinten készül több száz fotó, szerintem még mindig a filmes gép nyer, főleg hogy szenzoroldalon olyan képminőséget, amit egy felsőkategóriás film nyújt, csak nagyon drága digitális felszereléssel lehet elérni.

...s elindulnék Nagy Szellemként rendet rakni a világban

(#34) BekeVon


BekeVon
tag

szerintem hasznos egy ilyen tanfolyam, én erő teljesen gondolkodom hogy elmenjek egyre. Persze autodidakta tanulást nem vetem meg, sőt, úgy rögzül legjobban, de pl egy studió fotozást sztem ilyen módon nagyon nehéz elsajátítani.

(#35) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Tovább tanulás előtt állok, sok eszemmel ráadásul müszaki szakközépiskolába mentem, ahonnan dobbantani sem egyszerű.

Szeretnék a fotózás témakörében továbbtanulni, erre viszont a felsőoktatásban 2 hely adott csupán magyarországon:
Kaposvár és pesten a Moholy.
Előbbi az eggyetlen! állami, utobbi pedig 450eFt/szemeszter szóval részemről a moholy kizárva, viszont kaposvárra nagyon nehéz bejutni.

Nincs egyéb ötletetek vagy javaslatotok, hogyan tudok elindulni ebben az irányban?

Régebben elég sokat látogattam az itteni topikokat de ellustultam, visszatérnék, tanulnék:).

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#36) Padam


Padam
aktív tag

Sziasztok!

Erről az oktatásról ki mit hallott?

[ Szerkesztve ]

(#37) Szten Márs válasza TexT-BoY (#35) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A Moholy-Nagy-on is van államilag finanszírozott képzés. Tudom, későn írok, de azért gondoltam megemlítem. Legalábbis a honlapjuk szerint van...

(#38) Szten Márs válasza TexT-BoY (#35) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A Moholy-Nagy-on is van államilag finanszírozott képzés. Tudom, későn írok, de azért gondoltam megemlítem. Legalábbis a honlapjuk szerint van...

(#39) TexT-BoY válasza Szten Márs (#37) üzenetére


TexT-BoY
addikt

van még 1 évem:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#40) fotoska


fotoska
csendes tag

Elmesélem nektek, hogy hogyan jártam photopress.hu -val!

Május 11-én indult volna a fotós tanfolyam náluk, amire be is fizettem a pénzt az előtte lévő héten, majd vártam vártam vártam és tovább vártam hogy kapok értesítést hogy hova és mikor kell menni a tanfolyamra.

Ezek után a hétfő tanfolyam előtt pénteken úgy döntöttem hogy nem várok tovább felhívom őket, ezek után közöltek hogy jajj igen már akartak írni, hogy 2 héttel eltolják a kezdést mert nincs elég ember. (kb 4-5 ember lehet szerintem ahogy láttam a papíron) De hogy hamarosan ír róla levelet és akkor megkapja mindenki az infót. (ez elmaradt mondanom se kell)

Most hétfőn 25-en kezdődött volna újra a tanfolyam, amiről a héten érdeklődtem és közöltek megint, hogy hááát igen, sajnos nem lett elég ember, jelentkeztek meg páran, de sajnos meg mindig nem elég az ember. Persze erről se szolnak egy szót se, ha a héten nem telefonálok.

Az ember pénzét ott tartják közben meg nem informálnak...

Tehát mindenki vigyázzon velük és lehetőleg csak a tanfolyam napján fizessen addig jobb helyen van a zsebünkben a pénz!

(#41) M.Enikő


M.Enikő
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Miskolcon vagy Miskolc közelében keresek fotótanfolyamot. Az interneten sokat keresgéltem, de sajnos csak Pesten induló tanfolyamokat találtam.
Ha esetleg tudtok javasolni valamit, nagyon nagy segítség lenne!
Köszönöm!

(#42) bestpixel


bestpixel
tag

A Fotósképzőben teljesen kezdők, valamint haladók számára is indulnak tanfolyamok, workshopok.

Legközelebb január 16-án lesz portréfotó workshop.

Jelentkezés, több info: www.fotoskepzo.info itt

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#43) orbano


orbano
félisten

Sziasztok!

Fotós barátom nemrég nyitott egy stúdiót a belvárosban, és most fotóstanfolyamot indít kezdőknek! Gondoltam segítek neki és reklámozom picit:
"FÉNY-KÉPZŐ néven fotótanfolyam indul a ZebrArt Stúdióban kezdő, amatőr fotósok részére! A tanfolyam január végén indul,10 alkalom, 35 órában, tapasztalt és jegyzett oktatókkal!"
Ha a Prohardverre hivatkozol 67.500,-Ft helyett csak 60.000,-Ft a tanfolyás. Elég korrekt, díjnyertes emberkék oktatnak majd. Csak kell az ember, hogy elindulhasson.

Részletek a www.zebrart.hu oldalon. :R

[ Módosította: bolondember ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#44) Kazimír válasza orbano (#43) üzenetére


Kazimír
őstag

..és ha a Fototrendre hivatkozol, akkor mennyivel jár több kedvezmény? ;] :)

A linket javíttasd, a %20, lehet, hogy nem kell a .hu után.. :)

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#45) orbano válasza Kazimír (#44) üzenetére


orbano
félisten

vaze, parci nem ismeri a Trim() parancsot? ;] amúgy köszönöm :R fototrendeseknek +0.0001% kedvezmény jár és egy ingyen kávé :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#46) bestpixel


bestpixel
tag

FOTÓSKÉPZŐ hírek:

- februárban indulnak a tanfolyamaink kezdők és haladók számára, 39 000 Ft-tól,

- február 13-án Modellfotó workshop 8000 Ft.

Info: www.fotoskepzo.info

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#47) bestpixel


bestpixel
tag

Aktuális hír: modellfotó workshopot rendezünk május 8-án! Belépődíj: 13 000 Ft (elővételben).

További részletek itt.

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#48) bestpixel


bestpixel
tag

A Mikulás ajándéka: Tárgyfotó worshop december 4-én. Részletek itt.

Ha kicsit is érdekel, hogyan lehet szépen lefotózni egy mobiltelefont, vagy egy ékszert, vagy egy pohár bort, egy tányéron ételt, akkor téged is várunk!
A tárgy- és reklámfotózás sokkal összetettebb, mint azt első ránézésre gondolnánk. Itt az alkalom, hogy kapj egy kis ízelítőt és tanulj néhány hasznos trükköt, amiket pl. az internetes eladásokhoz való fotózásoknál biztos hasznosítani tudsz!

[ Szerkesztve ]

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#49) bestpixel válasza bestpixel (#48) üzenetére


bestpixel
tag

Újra Tárgyfotó workshop lesz a Fotósképzőben március 5-én. Részletek a fenti hsz-emben, vagy itt!

Fotósképzések, workshopok - igényes kezdő és haladó fotósoknak: fotoskepzo.hu. Profi tanár, modern fotóstúdió, mini csoportok. ;)

(#50) Cancer válasza bestpixel (#49) üzenetére


Cancer
senior tag

Mit jelent a pénzvisszafizetési garancia?

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.