Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Fotósnak weboldal egyszerűen (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TomPoe


TomPoe
tag

Sziasztok!
Nem vagyok benne biztos, hogy itt kell-e ezt a kérdést feltennem, de ez tűnt a legalkalmasabb helynek.
A szituáció az, hogy szeretnék termékfotózással foglalkozni Angliában, dolgoztam már ilyen területen, van elég tapasztalatom, szerintem a fotózás, retusálás és társai témakörében nem nagyon lesz gond. Amivel viszont lehet már rögtön az elején, az a weboldal összerakása. Az egyik legnagyobb kihívást az jelenti, hogy szeretnék készíteni 360°-os termékfotókat (példa: http://swiftspin.co.uk/360-loafer-spin/) és ezzel már anno is akadtak problémák. Néztem, hogy esetleg olyan szolgáltatók, mint mondjuk a Squarespace biztosítanak erre valami egyszerű megoldást, de sajnos nem. Hogyan lehetne egy 360°-os termékfotó galériát elkészíteni úgy, hogy legyen benne nagyítás is, teljes képernyőre váltás (mint pl. a YouTube lejátszó szoftverében) is elég jó lenne, illetve markereket, plusz infókat is szeretnék elhelyezni? Anno ezt a lejátszót próbáltam, de iszonyatosan macerás volt bármit is elkészíteni benne: https://codecanyon.net/item/easy-360-product-viewer/19294733. Úgy éreztem magam, mint ha a NASA-t készülném feltörni, annyi kódolásra volt szükség :DD . Ha valakinek van ötlete ezzel kapcsolatban, hogy hogyan lehet az ilyesmit a lehető legkevesebb kódolással megúszni, azt nagyra értékelném :) .

(#2) Intruder2k5 válasza TomPoe (#1) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Legközelebb mielőtt új topikot nyitsz, legyél szíves használd a keresőt, mert több mint valószínű, hogy a meglévő témák közt is lesz olyan, amibe a kérdésed beleillik, és egy nagyobb, forgalmasabb témába választ is előbb remélhetsz.

Jelen kérdésedet javaslom az alábbi témák valamelyikében feltenni:

Weblap készítés

Ezt a topikot pedig zárom.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Fotósnak weboldal egyszerűen (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.