Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ghiottone válasza M0RGI (#250) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha betallózod a congig fájlt mit mutat? Nincs olyan, hogy restore?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#252) M0RGI válasza ghiottone (#251) üzenetére


M0RGI
őstag

De van. Klikk, újra is indul vagy mi, de amikor újra rámegyek hogy choose config, ugyanúgy a lista első helyén lévő config fájl neve látszódik, nem az amit kiválasztottam.
A másik fórumban azt mondták, hogy attól még sikerül, aktiválódik.
Csak így nagyon nem lehet tudni hogy mi az ami épp ki van választva. :(

(#253) ghiottone válasza M0RGI (#252) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez ilyen. Mondjuk nem feltétlenül aktiválódik - némely port lehet bugos és csak másodjára veszi be a kiválasztott configot.

Ha kiválasztod, akkor utána a listát hozza, de a beállításoknál a Mods Config Creator alatt az XML Save Configs menüben ott van általában a nick, típus, leírás, stb, azaz hogy épp melyik van használatban.:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#254) M0RGI válasza ghiottone (#253) üzenetére


M0RGI
őstag

Szia, ez így jó lenne, de sajnos nem látom ezt a Mods Configs Creator menüpontot. :(

(#255) ghiottone válasza M0RGI (#254) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Hmm. Milyen portolt verziód van fent?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#256) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Moto G 5G Plus gyári Moto Kamera:

Gcam - Urnyx/cstark vegyesen:

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#257) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Sziasztok! Hogyan tudom beallitani a Gcamban, hogy sd kártyára mentse a képeket? Valamint Galaxy S10+ra hogyan tudom optimalizálni, és melyik verzió a legjobb!? Köszi előre is a segítséget!

(#258) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy kis összehasonlítást csináltam a nálam lévő Pixel 4a vs. OnePlus 7t Wichaya gcam port nrg xml-el: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#259) móki75 válasza ghiottone (#245) üzenetére


móki75
csendes tag

Sziasztok csak az után érdeklődnék hogy van e valaki aki Huawei p30 használ és találtad a Google kamerát és ha igen lehet e vele 16 9 es fényképeket csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#260) móki75


móki75
csendes tag

...

[ Szerkesztve ]

(#261) Nozy82


Nozy82
tag

Üdv mindenkinek.
Xiaomi Redmi Note 9-hez van stabil GCam? Aminek működik minden funkciója? Sokat próbáltam már, de nem találtam még hozzá olyat ami stabil lenne.

(#262) móki75


móki75
csendes tag

Sziasztok Segítséget szeretnék kérni Vettem Egy LG Velvet És keresnék rá a Google kamerát Már jó párat kipróbáltam Egyik sem működik Kereső mindig lemarad Esetleg valaki használ ilyen Telefont És a talált működőképes Google kamerát küldenek egy linket megköszönném?

(#263) kispe82


kispe82
tag

Note 9-re raktam fel. Van benne hang utasításra fotózás? Én nem találtam sajnos ilyet.

(#264) trebrona


trebrona
nagyúr

rossz topik :B

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#265) kispe82 válasza trebrona (#264) üzenetére


kispe82
tag

Melyikbe írjak? Sok van.

(#266) trebrona válasza kispe82 (#265) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én írtam rossz topikba, nem neked válaszoltam.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#267) akibor000


akibor000
aktív tag

sziasztok! fórumokon olvasgattam,hogy ez a gcam egy szuper megoldás,ha pl egy telót xar gyári kameraszoftverrel szereltek!

van e itt valaki, aki xiaomi mi10t pro telon használja ezt a gcam progit!?
segitséget kérnék(akár privátban is) hogy miként használhatom ezt !? köszi

(#268) szamoncsy válasza móki75 (#262) üzenetére


szamoncsy
csendes tag

Szia az lg fotos csopiba raktak fel müködö velvet gcamot

(#269) ghiottone


ghiottone
nagyúr

OnePlus 8T Arnova 8.1 (0329) gcam + SAP v3 xml

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#270) Jani_Foto


Jani_Foto
újonc

Sziasztok,
Használ valaki olyan telefonnal GCAM-et, amelyen nincs depth sensor "csak" 3 hátlapi kamera? PL xiaomi poco f3, mi 11 lite, 10t pro vagy 5G... stb? Milyen portrékat lehet ilyennel lőni? Kerestem képeket, de portrékat nem nagyon találni, csak a selfi kamerával, az meg hidegen hagy.
Mert jelenleg egy Redmi note 7-em van és azzal bazi jó portrékat lehet készíteni és kíváncsi vagyok ez a depth szenzor nélkül mennyire romlik le a portrait minősége ha egyáltalán leromlik. (Note 7-essel gyönyörűen lerántja a hátteret.)
Válaszokat előre is köszi!

(#271) ghiottone válasza Jani_Foto (#270) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem a gcam szoftveresen jól lekezeli mélység érzékelős lencse nélkül is. Nekem a korábbi OP 7T-n a fő szenzor mellett széles és tele volt, a mostani 8T-n széles, makró és egy monokróm mélységérzékelős lencse van és nem sok különbséget láttam a gcammal készült végeredmények között, bár a portré módot eléggé ritkán használom.
Note 7-nél használja a gcam a depth sensort? - nálam az OP-n eddig csak a normál és a széles lencsét láttam, de az 5 megapixeles makróhoz még se gcam portot, se xml-t nem találtam. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#272) Jani_Foto válasza ghiottone (#271) üzenetére


Jani_Foto
újonc

Jó kérdés, hogy használja e a Note 7-nél a depth sensort(ez le lehet valahogy csekkolni?), de az tuti, hogy a gyárihoz képest nagyságrendekkel jobb portrét csinál.

(#273) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Teszt
[link]

Poco F3. BSG.

(#274) Francia91


Francia91
veterán

Sziasztok!
Adott egy Redmi 9T telefon, és a kérdésem az lenne, hogy a GCAM képes az ultraszéles modult kezelni, használni? Mert nem találtam még eddig ilyen opciót benne....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#275) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Gcam-ban nincs manuális opció? Sehol nem tudom állítani az ISO-t.
Telefon: Poco X3
Gcam verzió: GCam 8.3

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#276) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Sziasztok,
S22 Ultrára felraktam ezt a gcamot.
Nem volt rengeteg időm eddig állítgatni, viszont van vele egy olyan problémám, hogy a sötétetbb részeken, a széleken erősen zajosodik és színzaj sávosan is megjelenik. Lásd: [link]
Mi10 pro-n, ezeket libpatcheres zajszűréssel szépen ki lehetett szedni, azonban itt nem sikerült eltüntetni. Luma denoise sem tünteti el a sávokat.
Mutatok egy nagyon extrém példát, ahol használhatatlan szinten széjjel van zajszűrve a kép, de még midnig ott vannak a körkörös színes sávok: [link]
Itt meg 3 különböző szintű zajszűréssel ugyanaz a téma: [link]
Van valakinek tippje, hogy merre kellene elnidulni, hogy ezek eltűnjenek?

(#277) koxmatyi válasza bigmasterg (#276) üzenetére


koxmatyi
tag

Melyiket raktad fel,mert én a legfelsőt ráraktam és el sem indul a kamera

(#278) Breki


Breki
veterán

Sziasztok

LMC 8.4-et használ valaki?

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#279) mark1998 válasza Breki (#278) üzenetére


mark1998
tag

Helló, én igen, főleg azért azt mert abban van a leggazdagabb lib parcher. (az AGC8.4 is jó lenne, talán jobb is, de nem működik nálam)

(#280) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Éjszakai képet csináltam négyféle kameraszoftverrel.

OnePlus 8 Pro és automatán. Az OnePlus 8 Pro konfiggal használtam. Az AGC 8.4-re is kíváncsi lettem volna,de nemrég raktam fel. (A díszvilágítás változó volt.)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#281) joci86


joci86
senior tag

Sziasztok!

Nem igazán találtam témába vágóbb topikot, így itt teszem fel a Gcam használatával kapcsolatos kérdést.

Rengeteg beállítási lehetőséget találni a Gcam-en belül, többek között azt is, hogy melyik telefont vegye alapul.
Alaobeállításként az egyik verzióban a Pixel 2, a másikban pedig a Pixel 3 volt megadva.

Samsung S21 FE-t szeretném használni, nem tudom, hogy kell / jó-e ezt a beállítást piszkálni.

Elvileg az S21FE a Pixel 6A/6-oshoz van közel több szempontból is.

Keresgéltem, de nem találtam a telefonomhoz config-ot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.