Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9464) rdt89


rdt89
addikt

Hát ez a Horizon 4 egy félkész valami. Én imádom a Forza sorozat Motorsport és Horizon ágát is és elfogult vagyok velük, de ez a Horizon 4 katasztrófálisan összerakott egy ezt vedd meg-es valami lett. Xbox-on szaggat, eltűnik a textúra a kocsik alól egyre többször, felakadnak a hangok, vagy elmegy a hang 5 percre, kidobál a meccsekből, néha nem talál szervert,az egyedi pályákat nem engedi csak konvojosokkal játszani oda beinvitáltat bárkit, beesik a kocsi az aszfalt alá menet közben,kifagy, 3-5 másodpercekre beakad, kilép az xbox menübe. Bármennyire is elfogult vagyok a szériával ez a rész egy bughalmaz, nem tudom hova tünt a Horizon 3-as csapat, de itt siralmas a helyzet. Az meg, hogy kézifékezésnél egy kocsinál se nyúl oda, vagy dudálásnál, vagy a lámpa kapcsolásnál (persze ezt se te szabályzod majd a játék) az már eltörpül ezek mellett. Remélem gatyába szedik, bár a Motorsport 7-ből kiindulva majd a következő résznél ezt meg már így felejtik. Iszonyat sok időket töltöget a játék, akár gyors utazásnál is. Kidobálják a fizetős pakkokat aminek a fele a Motorsport 4 leporolt liszensze és elégedetten számolják a pénzüket. Kiveszett ebből a játékból a lélek és az a fajta odaadás és szenvedély amivel készítették, mára csak egy 2 évente megjelenő pénzforrás, nem több! A széria elmehetne minden ágon 4 évre pihenni és addigra hát ha sikerülne visszaemelkedniük arra a szintre amiből elkezdtek egyre többször és egyre többet leadni... :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.