Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Csapoati válasza raubisoda (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

AZ akadás nálam azt jelenti, hogy nem folyamatos a framerate. Az időnkénti egy pillanatra megakadás szerintem más probléma lehet. Mindenesetre kíváncsian várom, hogy milyen lesz a végleges változat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) raubisoda válasza Csapoati (#21) üzenetére


raubisoda
senior tag

Tehát te az fps-re gondolsz.Nekem azzal bajom nincs.Mint fentebb írtam a konfig sztem bőven elég kell legyen csak a fránya VRAM ami nem dukál szépen a Forza elvtársnak.De várom én is ez ütni fog nem is mert szimulátor lenne hanem a szépsége az fog meg.Brutál baba amúgy. :)

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#23) sagem


sagem
addikt

No, kezdhetünk éledezni, ahogy azt sejteni lehetett jön a Forza Horizon 3 PC-re is!:)

Kedvcsináló videó: [link]

Érkezése szeptember végén várható, cross platform támogatással, azaz lehet a konzolosokkal együtt is játszani :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24) Elmör válasza sagem (#23) üzenetére


Elmör
senior tag

Én is várom, néztem is, hogyan lehet előrendelni PC-re, de úgy látom nem lehet megkerülni a Microsoft store-t. Sajnos X360-om van csak a pc-n kívül, így amit felajánlanak, hogy digitális vásárlás esetén Xone-ra és pc-re is tudnám használni az ugrott. Ez végülis csak akkor gond, ha nem lesz optimalizálva jól, akkor egy atomerőmű is kevés lenne hozzá.

Az E3-as trailer igen ott volt, bár számomra a Forza Horizon sokkal jobban tetszett, mint a Horizon 2, valahogy a helyszín meg a zenék sem az igaziak, úgyhogy várom a 3-at, mert ott Ausztrália igen ott volt a videóban.

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#25) rantotthusi


rantotthusi
tag

sziasztok nekem az lenne a gondom hogy a market kiirja hogy frissiteni kell a windowst 10240 es buildom van és nem tudom letölteni a jatekot a forzát! mi lehet a megoldás? ja azt is irja látogassak el az aka.ms/winup oldalra beirom letölt egy kis fájlt megnyitom de nem jön be semmi! :( hogy tudnám akkor frissiteni a windoest vagy hogy tudom leszedni a jatékot??? Légyszives segitstek!!! :)

(#26) sagem válasza rantotthusi (#25) üzenetére


sagem
addikt

Topiknyitó hszt nézd meg, abban van egy másik megoldás is, ha az MS féle nem menne, de elindulnia annak is el kellene elvileg.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#27) gali777


gali777
őstag

A Car pass a Horizon 3-hoz vajon elérhető lesz külön is? Csak ezért nem vennék ultimate editiont. Előző forzáknál, hogy volt az ilyen, ha volt egyáltalán?

(#28) Csapoati válasza gali777 (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Persze, hogy elérhető lesz, a korábbi Forzáknál is így volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) Gomez86 válasza gali777 (#27) üzenetére


Gomez86
őstag

Ultimate Editionnel viszont valószínűleg olcsóbb mint ha külön megveszed a játékot meg a car pass-t.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#30) gali777 válasza Gomez86 (#29) üzenetére


gali777
őstag

és (#28) Csapoati: Köszi a válaszokat!

Hát csak majd 30k kicsit sok egy játékért így egybe. Úgy tervezem, hogy megveszem a simát, aztán majd valamikor a car pass-t hozzá.

(#31) sagem válasza gali777 (#30) üzenetére


sagem
addikt

Meglátjuk hogy alakul a PC-s ár, illetve már a konzolos verziót is lehet figyelni, hiszen azt is lehet PC-re regelni:) Tudom, hogy alapban drágább szokott lenni a konzol játék, de biztos lesznek páran, akik géppel együtt veszik a játékot és nem tartanak rá igényt:) Plusz szingapúri (vagy milyen) MS store-ból véve jóval olcsóbbak voltak eddig az MS store-os játékok, lehet, hogy ez a kiskapu most is nyitva lesz.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#32) gali777


gali777
őstag

(#33) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Szisztok!

Valaki fel tudna homályosítani, Xbox Play Anywhere-el kapcsolatban?
Az megvan, hogy egyszer veszem a játékot és megy mindkét gépen (nem egy időben) szinkronizál stb.
De hol "kell/érdemes" őket megvásárolni?
A Windows áruházban sehol sincsenek ezek a játékok, viszont az Xbox storeban előrendelhető a FH3 is, sőt ott még érdemesebb is, ha tudok "teleportálni".
Van infó, fog működni-e verzióknál?
De a többi új játék sincsen Windows áruházban: Recore, GoW4, Halo Wars 2, stb.

Akkor most teljesen mind1 hol veszem?

(#34) wjbhbdux válasza sulu1701 (#33) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Windows storeban nincs előrendelésre lehetőség, majd ha kijönnek akkor ott lesznek természetesen.

/s

(#35) Elmör válasza sulu1701 (#33) üzenetére


Elmör
senior tag

A Forza Motorsport oldalán lehet előrendelni a pc-s veziót (is). Máshol még nem láttam. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#36) STC Speed válasza Elmör (#35) üzenetére


STC Speed
őstag

Horizon mennyire multis játék?
Anno játszottam a 2 vel de csak singlebe.

(#37) Elmör válasza STC Speed (#36) üzenetére


Elmör
senior tag

Megírom őszintén az 1-2-t én is úgy tolom X360-on, mivel nem origi, szóval nincs vele tapasztalatom multiban, de ahogy a gép autói ellen lehet versenyezni amikor free ride módban vagy, úgy gondolom a többi játékossal is, akik épp szelik az utat erre-arra, illetve gondolom össze lehet hozni konkrét versenyt is valós játékosokkal. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#38) sagem


sagem
addikt

Már nem kell rá sokat várni:)
Félórányi Forza Horizon 3 anyag érkezett

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#39) STC Speed válasza sagem (#38) üzenetére


STC Speed
őstag

Én imádom a forza sorozatot,de ez a helyszín, és autók nem tetszenek.
Forza H 2 aszfalt/utcai kocsikkal sokkal jobban bejött :(

(#40) sagem


sagem
addikt

Lehet, hogy a következő hónapban lesz free demo, PC-re ez különösen jó hír lenne:)

Kapunk egy demót a megjelenés előtt?

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.