Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13874) Tibiajax válasza elod22 (#13869) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

párszor említettem, meg linkeltem meg a srácot, most is megteszem, csak neked [link]

ő és a horizon4 volt az, aki miatt tulajdonképp vettem xboxot.. az ő videói voltak azok, amik miatt később beruháztam a 920as kormány&alcantara playseat-embe, mert ez a freeride-optimalizált game ezekkel a szuper autókkal ezt a felszerelést követeli meg, kell az élményhez.
jó a kontroller is - ahogy írják -, versenyre.... arra az a legjobb. hogy beess 350+ al kanyarba..
de minden másra a kormány. kanyart sem tudsz ugye eleve folyamatosan tartani úgy egy kontrollerrel
majd minden éjjel úgy végzem, hazafelé menetben a házamhoz, kormányt fogva, előttem a shelby enyhén magasodó motorházteteje, hogy képtelen vagyok felállni a székből és még, még még.. de bassza meg, reggel kelni kell, le kell feküdni. alig bírom bemenni a játékbeli házamba.. amikor leparkolok, csak így finoman, egy ujjal a kormányt mozgatom, picike gáz és megindul lassan az autó.. :B :B
a kontrollerrel ilyen érzés... soha nincs/nem volt

egyedül még a botváltó nincs meg, de azon azóta is agyalok..szerintem az nem lesz. ez így nekem tökéletes. a kormányfülekkel is

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.