Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10708) parandroid válasza CJ4567 (#10707) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csúszkálást? Szinte mindegyikkel. Jön az ősz, meg pláne a tél, és teljesen használhatatlanok az autók, amiket addig használtam. Legalább egy új tuning kell rájuk évszakonta, de gyakran autót kell váltani. S1 városi terepjáró kategóriában pl egészen jól megvoltam a Porsche Cayanne-nel, de most az évszakos eseményen abszolút nem tudtam irányítani. Próbáltam másik tuningot jobb handlinggel, de nem sokat segített. Pedig korábban simán nyertem vele, de most semmilyen kanyart nem tudtam bevenni. BMW X6 ugyanez (valamiért mentem vele egy Marathont), pedig az alapból nagy kedvencem. Fogtam az Urust, az egészen jól viselkedett, megcsináltam azzal.

De skillpont farmolásnál is meg lehet figyelni, ott az iskolapélda M6 kupé, és a reptéri gyorsulási pálya. Végigdriftelek az aszfalton, tavasszal-nyáron simán fordulok a bukótérben driftelve, ősszel még ok, de már csúszik ezerrel, télen meg a szántóföld feléig meg sem állok, akármerre fordítom az autót, csak csúszik előre 5-600 m-en keresztül, csőszevasz, fizika! Másik kedvenc farmolós helyem a szélerőművek körüli placc, ott is ugyanez van, látom, hogy jön az erdő valahol messze, de ha forgatom a kormányt, azzal csak azt választhatom ki, hogy az autó melyik fele legyen előre becsapódáskor. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.