Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10028) DjDanee87 válasza Darko_addict (#10027) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem fixen 7 szint volt a félórás autópálya menet. Mikor azt toltam egymás után párat néhány héttel ezelőtt akkor így jutalmazott a játék: [link]

Természetesen kimaxolt car masteryvel Aventador FE, ha jól rémlik speed boostos ebből a FE. 2800 skillpontot ér vele a csúcsszuper sebességtrükk, amit végig adogat az autópályán száguldva és féltvánál a szorzóval együtt összejön vele 350-400k skillchain. A körforgalomnál bankolni kell, mert maximum 10 pont szerezhető egyszerre, annál viszont többet érne a teljes kör, így két felé kell osztani. Kijön egy teljes kör alatt 15-16 skillpont és az azért járó 7000 befolyás már a verseny közben.

A pörgetés meg olyan, hogy ha valamelyik ruha megvan akkor ahelyett pénzt pörgetsz. Így egy idő után sok lesz az alacsony lóvés pörgetés, a zöld ruhák helyén. De még mindig jobb, mint újra kipörgetni egy már meglévő ruhadarabot. Sőt a tapasztalatok alapján vannak olyan legendary ruhadarabok amik 1 milliót érnek. Amíg volt 1-2 hiányzó legendary ruha, addig max 250k-t láttam a keréken, de amint meglett mind megjelent az 1 milliós pörgetés is. Feltételezhetően ennyire lőtték be a különböző legendary ruhák értékét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.