Hirdetés

2019. december 9., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#851) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Boxutca

Mark Webber a rádióján keresztül értesítette csapatát, hogy Schumacher nyitott DRS-sel hajtott sárga zászló alatt, így a Red Bull most amellett kardoskodik, hogy pilótáját egy hellyel előrébb hozzák. Schumacher büntetése esetén Mark Webber ugyanis megkaphatná a harmadik helyért járó plusz pontokat....

:W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#852) whitezo88 válasza Motion_Blur (#851) üzenetére

whitezo88
(nagyúr)

FB-n összes f1 csoport összes ezzel kapcsolódó bejegyzése alatt anyázzák a RB-t. Annyira egyértelmű, hogy a RB verte az FIA-nál az asztalt, ha már Vettel kocsiját elb-szták, hozzák be Webbert. Ha már a csalós megoldás a lemezekkel nem jött össze :U

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#853) BMW001 válasza Motion_Blur (#838) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

;]

Ez de jó kép, le is mentem. :R RB -re meg inkább nem is mondok semmit.

[ Szerkesztve ]

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#854) Thrawn válasza PazsitZ (#850) üzenetére

Thrawn
(félisten)

Izguljon máshol, ide még kevés.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#855) Vigneau

Vigneau
(nagyúr)

Megkésve bár, de beírok végre: én is nagy örömmel nézegettem a mai pódium összeállítását. Csupa-csupa "öreg arc" a 2000-es évekből. Ráadásul pont a kedvencem volt középen. :C

Sajnálatos volt Vettel kiesése, valamint a Maldonado-Hamilton eset.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#856) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

Vicces volt az elmúlt ~100 hsz, a sok agytröszt csak előbújt a barlangból :D Már majd ne,hogy hiányoztak ;]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#857) kukinyo válasza IreN!CuS (#856) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Ezt csak helyeselni tudom. ;]

(#858) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Alonso ma világbajnokhoz méltó agresszivitással előzött a pályán! Le a kalappal. Csak így tovább. Ugy ment mint Hami Canadába! Úthenger!
Hamiltont meg sajnálom, megint az a fránya box. Az első kiállás elvileg 2.9 mp alatt megvolt nekik. Hát ott örültem, de a másiknál már nagyon nem. Maldot meg nem értem. Hami nem véletlen verte a kormányt és utána dobta ki! :( Sok pont úszott el úgy hogy Vettel is nullázott.
Go LEWIS! :R

[ Szerkesztve ]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#859) McCartman

McCartman
(senior tag)

A Mclaren boxmunkája tényleg szemet gyönyörködtető.
Jobb első , új emelő , bal első. :D

De az se volt gyenge mikor Massát kézzel emelték meg a Ferraris srácok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#860) ronaldo

ronaldo
(őstag)

A jelenlegi helyzet szép, ugyanakkor most jön mindjárt két "gyors" pálya, a RB pedig csúnyán lelépte fejlesztésben megint az egész brigádot. Idén eddig ugyanis ilyen "sima 1mp körönként a többieknek" nem volt, ma pedig megtörtént. Úgyhogy ha utólag nem minősítik szabálytalannak a megoldásukat, akkor igazából 2-3 verseny alatt Vettel eldöntheti a vb-t a maga javára.

(#861) JJános válasza rocket (#783) üzenetére

JJános
(addikt)

Hami tolta ki Maldonadot. Mit lehet ezen nem érteni. :((

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#862) Oliverda válasza JJános (#861) üzenetére

Oliverda
(félisten)

:DDD

Sőt, Vettel és Grosjean is Hamilton miatt esett ki.

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: kérd a kódod privátban!

(#863) McCartman

McCartman
(senior tag)

A sors fintora , Maldonado igazságot szolgáltatott. :D
Ahányszor érezte magát tavaly Hamilton inkább roncsderbin mint F1 futamon , most visszanyalt a fagyi.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#864) giigz

giigz
(veterán)

Mit lehet tudni a Schumis DRS "ügyről"? Van már hivatalos fejlemény?

(#865) whitezo88 válasza giigz (#864) üzenetére

whitezo88
(nagyúr)

vizsgálóbizottság ügyködik ha minden igaz [link]

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#866) Vigneau válasza giigz (#864) üzenetére

Vigneau
(nagyúr)

Ez a múltkori versenyen történő meghibásodásról szól, vagy lemaradtam valamiről a mostani futamon? Hopp, már látom is...

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#867) giigz válasza Vigneau (#866) üzenetére

giigz
(veterán)

(#868) Henkei válasza McCartman (#863) üzenetére

Henkei
(tag)

hatha egyszer rad is lecsap.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#869) giigz

giigz
(veterán)

Hopp... Ezen a videón látszik, hogy Webber megy MSC mögött, és MSC nyitja a szárnyat a sárga zászlós részen, viszont nem nyomja tövig a gázt, vagy el is veszi. Az adott részen 299 km/h a legnagyobb sebessége, míg Webber nyomta neki, közelebb is került hozzá, nála 308 km/h volt, és tartotta is.

(#870) McCartman válasza Henkei (#868) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Maldonado? :D

(#871) Henkei válasza McCartman (#870) üzenetére

Henkei
(tag)

a sors.

Hogy lehet hogy amikor emberen hajtják végre abortusznak nevezik amikor csirkén akkor rántottának??

(#872) McCartman válasza Henkei (#871) üzenetére

McCartman
(senior tag)

tehát Pastor a sors ökle? :DDD
és mégis mi oka lenne rá?

@giigz: mintha pont a sárga előtt csukná be. ha ehhez még hozzávesszük az időbeli eltérést a látott kép és a kijelzett adat között stimmelhet a Brawn-féle 30m.
Meg amúgy is , miért hazudna Ross. ;]

Ha Hamit nem büntették a figyelmen kívül hagyásáért csak nem merik besározni Schumit.

[ Szerkesztve ]

(#873) venember83 válasza giigz (#869) üzenetére

venember83
(nagyúr)

Vicc lenne ez alapján büntetni. Nem származott semmi előnye Schuminak ebből. :U

(#874) csucsbicep válasza venember83 (#873) üzenetére

csucsbicep
(nagyúr)

+1.

(#875) TGaben

TGaben
(tag)

Sziasztok!
Nem olvastam bele a fórumba, mert még nem láttam a futamot, csak az elejét, és az eredményt tudom. De majd megnézem, ha más nem az m2-őn. De a stúdióba, a Véber Gáboros dolog mi volt? Ő most ezek szerint nincs kint a helyszínen, csak a Mezei, vagy tegnap hazaugrott,h a Robit helyettesítse? :F

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#876) giigz válasza venember83 (#873) üzenetére

giigz
(veterán)

Ha emiatt megbüntetik, én soha többet nem nézek F1-et...

(#877) bendeguz76 válasza giigz (#876) üzenetére

bendeguz76
(aktív tag)

biztos,hogy nem büntetik.nagy botrány lenne belőle.

bendeguz_HUN

(#878) 7600 GS

7600 GS
(addikt)

Hivatalos: Michael Schumacher megtarthatja a harmadik helyét Valenciában
A versenybírák elfogadták, hogy a Mercedes versenyzője lassított a sárga zászlós zónáb
an

Forrás: efegylájv

'90 Honda Civic ED6 | '81 Passat 32B

(#879) joshua7 válasza Nowhereman (#837) üzenetére

joshua7
(veterán)

Maldonado itt meg Melbourne-ben vagy 20 pontot eldobott már, ezt egy Williams szintű csapat egyszerűen nem engedheti meg magának.... :( Senna meg sajnos túl gyenge ide, most sajnálom, h Rubinho-t tavaly elküldték, biztos vagyok benne, h a tapasztalata révén sokkal jobb helyen lennének az összetettben. Vagy akárki mással.

Semper Fi

(#880) giigz

giigz
(veterán)

Gondolom hallottatok már róla, de azért beírom: "Pastor Maldonado 20 másodperces időbüntetést kapott a 2012-es Európai Nagydíjra a Lewis Hamilton elleni manőver miatt."

(#878) 7600 GS: Na azért, bár szerintem ez nem rontja el Schumi örömét, gondolom ő is csak szánakozva röhög szerencsétleneken. :)

(#881) Oliverda válasza giigz (#880) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Egy 10 helyes rajtüntetést érdemelt volna inkább. Kemény 1 pontot bukott ezzel. Olcsón megúszta.

(#882) hodostamas válasza giigz (#880) üzenetére

hodostamas
(addikt)

Korrekt bünti. Nem is tudom mit akart azokkal a gumikkal. Többi pilóta ha ennyire vészes a helyzet nem is megy bele ilyen manőverbe, elengedi inkább a gyorsabbat. Láthattunk jó pár ilyet a futamon.
Legközelebb majd jobban vigyáznak :)

[ Szerkesztve ]

(#883) ViiiiktorOC válasza Oliverda (#881) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Ez vicc. :D XD
10 helyes járt volnaaaaaaaaa....

(#884) Predator2 válasza hodostamas (#882) üzenetére

Predator2
(addikt)

"Többi pilóta ha ennyire vészes a helyzet nem is megy bele ilyen manőverbe"

Ez a baj a mostani F1-el, hogy puding az összes. De ha minden csak a Boxban dől el akkor ne siránkozz.

Gyönyörűen csinálta Hamilton a balesetig és Világbajnokhoz méltóan viseli a vereséget.

2 Világbajnok esélyes van szerintem idén: 1 Alonso mert a jó isten is vele van (nem vonom kétségbe a vezetési tudását) 2: Vettel mert szerintem az a kocsi simán behozza a majd a lemaradást.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#885) Oliverda válasza hodostamas (#882) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Gondolom csak jó versenyzőhöz illően szerette volna megtartani a pozíciója, ami szabályos keretek között sikerült is neki ameddig ki nem lökték.

ViiiiktorOC: Egy 10 helyes szerintem is kijárt volna neki. Mondjuk az akciójával egy biztos 3. helyet is kukázott. Gondolom a Frank papa sem dicsérte meg.

[ Szerkesztve ]

(#886) SzalaiG válasza Motion_Blur (#847) üzenetére

SzalaiG
(addikt)

:C

(#887) lenox válasza Oliverda (#885) üzenetére

lenox
(addikt)

A szabalyos keret az biztos? Nekem ugy tunt, hogy ket helyen is kitette a palyarol a mellette levot. Maldonado ugy ment be a kanyarba, hogy nem fogja tudni bevenni, az bunti, de nekem azert Lewis sem tunt full szabalyosnak...

(#888) kukinyo válasza Oliverda (#885) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Szabályos :F :U

(#889) Oliverda válasza lenox (#887) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Igen. LH az ideális íven fordult el. Ilyen esetekben nem kötelező helyet hagyni a másiknak, főleg, ha az külső íven próbál elmenni. Ez már ősidők óta így van, és nincs is vele semmi gond.

(#890) ViiiiktorOC válasza Oliverda (#885) üzenetére

ViiiiktorOC
(senior tag)

Hát nagyon remélem hogy a papa is jól elkapta.....
Most az az 1 pont nem oszt, de 1 kört első szárny nélkül ment? Azért nem akarják kizárni? :D ;]

(#891) lenox válasza Oliverda (#889) üzenetére

lenox
(addikt)

De ez csak az elso, es a kulso ivnel is csak akkor van igy, ha nincs belole semmi. Ha a kivul levo nem megy le a palyarol es utkozes van, akkor aki nem adott helyet, annak bunti van, hacsak nem tudja valami megcsuszassal vagy barmivel indokolni, hogy miert nem adott. A masodiknal viszont belul volt Maldonado, es akkor sem adott helyett Hamilton.

(#892) Oliverda válasza lenox (#891) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Maldonado ott már a pályán kívül volt. Több volt versenyző is elemezte az esetet a Sky-on, és egyöntetűen Maldonado-t találták bűnösnek, akárcsak a stewardok.

Felesleges erről tovább vitatkozni, mert világos az eset.

(#893) lenox válasza Oliverda (#892) üzenetére

lenox
(addikt)

Nem is arrol beszelunk, hogy Maldonado bunos-e, hanem arrol, hogy Hamilton az. A ketto nem zarja ki egymast.

(#894) Oliverda válasza lenox (#893) üzenetére

Oliverda
(félisten)

Nem az. Amennyiben tudsz olyan szabályt plusz precedens esetet ami az ellenkezőjét mondja, akkor arra én is kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

(#895) AMD Power válasza lenox (#893) üzenetére

AMD Power
(titán)

Biztos azért büntették meg Maldot mert LH volt a hibás. :U

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#896) Logen88 válasza Oliverda (#892) üzenetére

Logen88
(aktív tag)

Így van, ez teljesen egyértelmű. Maldonado volt a hunyó, meg is kapta érte a büntetést.

The Last of Us is a masterpiece.

(#897) IreN!CuS válasza Logen88 (#896) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Ami egyenlő a semmivel....

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#898) MunezXBK válasza Logen88 (#896) üzenetére

MunezXBK
(veterán)

Ja. De most akkor 10 hely vagy 20 sec.?

(#899) AMD Power válasza MunezXBK (#898) üzenetére

AMD Power
(titán)

20 sec.

Igen! LH mit ér vele? Pontot kap érte? Nem....

[ Szerkesztve ]

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#900) MunezXBK válasza AMD Power (#899) üzenetére

MunezXBK
(veterán)

Híradó 3 perce 10 helyet mondott.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.