Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#8001) shteer válasza Misi 007 (#8000) üzenetére

shteer
(félisten)

jövőre a 0ról indulnak. a feladat adott

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#8002) Sandormaster

Sandormaster
(aktív tag)

Na úgy látom most hogy kezd tisztázódni Massa helye a Ferrarinál, a többiek is előrukkolnak a csapatfelálásokkal, Hülkenberg & Gutiérrez Saubernél sanszos...
Más: mocsok hosszú ez az idény és az a 4 hátralévő verseny még nagyon sok, keserves lesz ez még Hamiltonnak és a Mclarennek is ha így folytatják, jó lenne ha befejeznék a durcát, mert így nevetségessé teszik magukat a szurkolóik előtt.

(#8003) lenox válasza Motion_Blur (#7949) üzenetére

lenox
(addikt)

Eleg komoly betli lesz jovore...

(#8004) Sundesz válasza rocket (#7992) üzenetére

Sundesz
(őstag)

Francba, ellőtték már a Sebastian Newey-t, azt hittem eredetit alkottam? :DDD Akkor legyen Adrian Vettel. ;] De ezzel nem mondtam semmi rosszat, nem Newey-nak gratuláltam kizárólag.

Nekem az az unalmas, hogy az RB megint tarol.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#8005) kukinyo válasza Sundesz (#8004) üzenetére

kukinyo
(addikt)

"Nekem az az unalmas, hogy az RB megint tarol."
Az idény elmúlt részéről ez nem mondható el.Hogy 2 versenyen kiemelkedően mentek, még nem nevezném tarolásnak

Nem ide tartozik de élőben lehet követni Felix Baumgartner sztratougrását.

(#8006) Frenky89

Frenky89
(őstag)

(#8007) [CS]Blade2 válasza Male (#7996) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Az utolsó 2-t ahogy írtam, a RedBull lazán lereagálta volna. Egyszerűen szolnak Webonak, hogy hagyja a francba Massát, csak figyázzon a gumikra, és tartsa Alonsot. Az elsővel tudtak volna játszani, de az necces, mert Massának egy nehéz előzés után kellett volna Webber előtt lassan mennie, de a DRS zónában figyelni, hogy ne tudjon visszaelőzni, miközben Alonso felzárkózik Webberre, és szinte 0 tempókülönbséggel megelőzni.

(#8008) shteer

shteer
(félisten)

nekem most volt alkalmam először hd-ben nézni, egész jó a kép

(#8009) Motion_Blur válasza Frenky89 (#8006) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8010) leslieke válasza Frenky89 (#8006) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Nyomasztó RB fölény volt a pódiumon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8011) Male válasza Qorthral (#7997) üzenetére

Male
(veterán)

1-2: igen, ezek már számítanak, az első főleg akkor, ha Massa marad jövőre.
A konstruktőrit már elbukták... nem pontszám alapján osztják le a pénzt az év végén az első 10 csapat között, hanem helyezés alapján?

#8007 [CS]Blade2: Jah, lereagálják, mert az csak úgy megy, hogy elengedi Webber, és Massa elhúz tőle... aha... azért ennél többet nézzél már ki Massából. Elég ha Massa a DRS mérési ponton kívül mindenütt 1 másodpercnél közelebb tartja Webbert maga mögött, amolyan éppen nem tud megelőzni távban (mivel tudott gyorsabban menne, így ezt megheteti), ezzel tippre lazán fél - 1 másodpercet bukhat Webber / kör.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu - Befektetés: https://alpari.com/en/invest/pamm/423018/

(#8012) Motion_Blur válasza kukinyo (#8005) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"Fernando, Felix is faster than you" ;]

Nem is kicsit, az 1173km/h-val :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8013) [CS]Blade2 válasza Male (#8011) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

És megérkezik Alonso Webber mögé, úgy hogy neki is ugyanúgy oda van a jobb első gumija, bármikor gáz lehet, de összeállnak egy vonatra, ahol Webbernek csak az a lényeg, hogy Alonso előtt maradjon, vagyis ha támadná Alonso, akkor ő meg támadhatná Massát, ha kell.

(#8014) leslieke válasza Motion_Blur (#8012) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Néztem én is. Alig bírta követni a kamera, olyan gyorsan jött lefelé.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8015) kukinyo válasza Motion_Blur (#8012) üzenetére

kukinyo
(addikt)

:DDD :DDD
Végignéztem.Nem semmi a srác

(#8016) -Mike- válasza leslieke (#8014) üzenetére

-Mike-
(addikt)

(#8017) Toekie

Toekie
(csendes tag)

Szegény Kermit. :U

(#8018) Motion_Blur válasza Toekie (#8017) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

:DDD

Sírok! :))

(#8019) rocket válasza Toekie (#8017) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Hatalmas :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8020) Toekie válasza Motion_Blur (#8018) üzenetére

Toekie
(csendes tag)

Ezen én is felröhögtem. :C

(#8021) kukinyo válasza Motion_Blur (#8018) üzenetére

kukinyo
(addikt)

:DDD

(#8022) shteer válasza Toekie (#8017) üzenetére

shteer
(félisten)

:O

az ott biztos, hogy nem Pocak? :U

(#8023) kukinyo válasza shteer (#8022) üzenetére

kukinyo
(addikt)

És tényleg olyan :DDD
Elgázolta pocakot :O

[ Szerkesztve ]

(#8024) -Mike-

-Mike-
(addikt)

(#8025) AMD Power

AMD Power
(titán)

Hamilton úgy érzi, Koreában lőttek a vb-címének

Sajnos jól érzi...

Elado Forza Horizon 4 LEGO DLC. https://hardverapro.hu/apro/elado_forza_horizon_4-hez_lego_dlc/friss.html

(#8026) TESCO-Zsömle válasza -Mike- (#8024) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ez nagyon jó. :C

(#8027) leslieke válasza AMD Power (#8025) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Az új szerződése óta lőttek a vb-címének.

(#8028) AMD Power válasza leslieke (#8027) üzenetére

AMD Power
(titán)

Pedig ez baromira nem korrekt!! :((

F1: Eltitkolták Hamilton hibáját?

Elado Forza Horizon 4 LEGO DLC. https://hardverapro.hu/apro/elado_forza_horizon_4-hez_lego_dlc/friss.html

(#8029) Csabee. válasza AMD Power (#8028) üzenetére

Csabee.
(nagyúr)

Hidd el Hamilton érezte hogy nem kóser valami... :)

Üdv: Csabee.

(#8030) JJános

JJános
(addikt)

Mezei. Mármint a si ma mezei: "Ricciardo fantasztikus vezetessel 20. helyrol 6 helyet javitva a 14.!" - - - "Vettel jó ezen a pályán,tavaly is csak az utolsó körben esett ki" - - - "Kobayashi kört kap, korrekten elenged mindenkit, erre elkezd kiabálni Mezei, hogy Kobayashi leállt! Wéber: Nem, csak elengedi többieket, mert kört kap. Mezei: így van, így van." - - - "Mezei: Tavaly is nagyon sok előzés volt itt, akkor mi lesz idén.
Wéber: Nem volt sok előzés tavaly, szenvedtek a pilóták." - - - "Továbbra is úgy gondolom, Fernando a legjobb versenyző a mezőnyben. A legtisztább, legszenzitívebb, és leginkább egyben lévő pilóta. Akkor is értékes pontokat szerez, ha nem övé a leggyorsabb autó, miközben Vettelnek az elmúlt években mindig nagyszerű versenygépei voltak. Éppen ezért nehéz lesz megverni őt – még Fernandónak is.” - - - "Wéber: Az egy defekt.
Mezei: Nem, az a műfű!! Én mondtam jól!!!! Hát én mondtam jól!!! Mondtam, hogy a műfű!!!"

Csak egy pár szösszenet! Váltsuk le!
Mezei olyan, mint egy rossz céllövöldés: már az összes lőszert elhasználta, és még mindig próbál tüzelni.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#8031) JJános

JJános
(addikt)

[link] Hmmm. Szabad ezt kérem elhinni? :))

(#8032) -Mike- válasza JJános (#8031) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Ha jövőre sem jön össze Alonsonak elmegy magától, akkor megy Vettel a helyére. Kb ilyen opciós előszerződést tudok elképzelni.

(#8033) JJános válasza -Mike- (#8032) üzenetére

JJános
(addikt)

Szerintem ha Vettel Vb lesz nem mostanában megy el a RBR-től. De igazad van.

(#8034) JJános

JJános
(addikt)

Hülkenberg aláírt a Saubernek? [link] Elkezdődött a tüzijáték? :D

(#8035) AMD Power válasza JJános (#8031) üzenetére

AMD Power
(titán)

Kétlem ,hogy ez igaz lenne.

(#8036) leslieke válasza AMD Power (#8035) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Itt is erről írnak: F1: Hülkenberg és Gutiérrez folytatja a Sauberben - sajtóhír

(#8037) AMD Power

AMD Power
(titán)

Schumacher: Hamilton a megfelelő utód

"Ha Lewis Hamilton elérhető, meg kell szerezni! Én is ugyanígy tettem volna, ő a megfelelő választás!"

(#8038) leslieke válasza AMD Power (#8037) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Na ja, ugyanannyi pontot és győzelmet fog szerezni a Mercedessel, mint az előd. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8039) AMD Power válasza leslieke (#8038) üzenetére

AMD Power
(titán)

Én erre azért nem vennék mérget. 2013 még nagyon messze van.

(#8040) JJános válasza AMD Power (#8039) üzenetére

JJános
(addikt)

Én mernék rá mérget venni! Ha eddig nem volt elég pénz, ha eddig nem volt elég tudás, ezután sem lesz. Már évek óta fogadkoznak. A Merci most meghagyta még az F1 ágat, de lehet jövőre levágja.

(#8041) leslieke válasza JJános (#8040) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

:K Jól mondod.

(#8042) leslieke

leslieke
(Jómunkásember)

Már megy a 2014-es helyekre is a tippelgetés: F1: a BBC szerint Vettel 2014-től a Ferrarié

(#8043) Haart válasza leslieke (#8042) üzenetére

Haart
(addikt)

Nem lepődnék meg, akkor talán kiderülne hogy ugyanolyan géppel tényleg jobb-e Vettel mint Alonso. Azért őt elég nehéz lesz leverni.

WOT klántagokat keresek, aki szeretne kötetlen maradni és FUNból játszani az jelentkezhet nálam. Jó légkör, családias hangulat. Ha kedved tartja csatlakozz!

(#8044) warriorguru válasza Haart (#8043) üzenetére

warriorguru
(tag)

Nehéz lenne!Ha most Vettel-Alonso páros lenne 90%, hogy Alonso lenne előrébb, az már más tészta, hogy kb mindkettőnek lenne 40 pontja :DDD .De ki tudja még mi lesz 2 év múlva.Szerintem, ha Alonso nem nyer idén és jövőre is ifa-t kap, akkor igen csak elgondolkozik azon, hogy kell ez neki egyáltalán...

Mi ez a csámcsogás a kocsiban, Jean? - Eszi a rozsda, uram.

(#8045) csucsbicep válasza Haart (#8043) üzenetére

csucsbicep
(nagyúr)

Erre én is kíváncsi lennék.

(#8046) TESCO-Zsömle válasza warriorguru (#8044) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Azért az idei autó nem olyan rossz, ha azt vesszük, hogy "hibás" szélcsatornában fejlesztették ki.

(#8047) Qorthral

Qorthral
(őstag)

Rossz előérzetem van. Úgy fest, az év végére nagyon összerakta magát a Red Bull. Mivel nem lesznek drasztikus szabályváltozások, könnyen lehet, hogy 2014-ig nem is éri utol őket senki.
Az idei év kicsit egy új 2010. Jövőre láthatunk egy új 2011et? :(((

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#8048) leslieke válasza warriorguru (#8044) üzenetére

leslieke
(Jómunkásember)

Elég jó az idei Ferrari. Egy Vettel-Alonso párossal nagyjából ugyanaz lenne a pontverseny állása, mint most. :D

(#8049) Xirtam

Xirtam
(veterán)

Montezemolo azonban a minap egy interjúban kifejtette, nem szeretne csapaton belüli rivalizálást, így biztos, hogy Vettel és Alonso nem lesz egyszerre a Ferrarinál.

(#8050) shteer válasza Qorthral (#8047) üzenetére

shteer
(félisten)

Tavalyi verseny alapjan eselyes h behuzzak indiat is :/

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.