Hirdetés

2019. december 11., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#75001) Malibutomi válasza grabber (#74998) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

"Talán Hamilton az élről most gyorsabb lesz,mert ha nem érné utol Rosberg akkor meg se történt volna"

Csak mivel latom nem vagy kepben segitek, Rosberg nem azert kerult Hamilton ele mert annyival gyorsabb volt, hanem mert Hamiltonnal egy kiallast akartak csinalni, ezert az elso etapban vegig gumikat ovva kocogott, aztan elszurtak a kiallasat is, utana attettek ket kiallasra mert feltek a Vettel eset utan, majd a masodik kiallasat is elszurtak.
Rosberg osszeteheti a kezet, hogy a kreten stratega, es a kerekcsere csapat Hamilton ele juttatta.

(#75002) Atlantis válasza kukinyo (#75000) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Inkább hinnék egy hivatalosabb forrásnak.

Remélem, a hétvégén is alkotnak valamit, mert tényleg kezd unalmas lenni ez a téma...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#75003) Malibutomi válasza kukinyo (#75000) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Probalj meg megbizhato forrasokbol tajekozodni.

[link]

Nico Rosberg has been penalised by the FIA stewards after they deemed him 'responsible for the collision' with team mate Lewis Hamilton while fighting for the lead on the final lap in Austria.

After examining video and telemetry evidence, and having heard from Rosberg, Hamilton and representatives from Mercedes, the stewards determined that Rosberg had not allowed Hamilton 'racing room'.

The penalty does not alter the classification however - Rosberg was handed a 10-second time penalty, but was 14 seconds ahead of Red Bull's Daniel Ricciardo at the chequered flag, meaning he stays fourth overall.

Rosberg was also given two penalty points on his licence, and reprimanded for completing the race with a damaged car, thereby spreading debris on the track.

Ahoy irtam 10 masodperc mert utkozest okozott, es ket buntetopont, es egy figyelmeztetes mert serult autoval fejezte be a futamot.

[ Szerkesztve ]

(#75004) DS39 válasza Atlantis (#75002) üzenetére

DS39
(veterán)

de akkor csak folytatódni fog tovább, ha megint összeakadnak...

(#75005) Atomantiii válasza DS39 (#75004) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

Mert így nem folytatódik már közel egy hete, hidd el még a magyar futamon is erről fognak vitatkozni. Aki kijön a pályára élőben :DD

(#75006) JJános válasza Csapoati (#74975) üzenetére

JJános
(addikt)

Nem kell tovább gondolni. Csak egyet kérek, ne egyértelműsítsen. Nem vitatkozom, és nem hozok érveket, mert feleslegesnek érzem, mert a torkomnak ugranak. Könyörgök, csak ne egyértelműsítsünk. Semmi mást nem kérek. Mindent elismertem már, még mit kell tegyek? :)

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#75007) Bozso68

Bozso68
(senior tag)

Tudja valaki hitelt érdemlően, mire kapott 10mp-et, mire 2 pontot? Sajnos sok helyen összemossák a két büntetést, emlékeim szerint két külön dolog miatt. Ütközés és továbbmenés sérült kocsival. Bocs, munkahelyről írok, nem tudok nagyon keresgélni.

Malibutomi: köszi.

[ Szerkesztve ]

(#75008) Malibutomi válasza Bozso68 (#75007) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Nem kell keresgelni, harommal feletted linkeltem es be is masoltam a szoveget.

Kozben mar megtalaltad.

Ez milyen?

[ Szerkesztve ]

(#75009) Pompi válasza Bozso68 (#75007) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Még hivatalosabban: [link]

...

(#75010) Atomantiii válasza Malibutomi (#75008) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

Nem jó, nincs kifestve a körme pirosra.

(#75011) #96349952 válasza JJános (#74971) üzenetére

(törölt tag)

(#75012) grabber válasza Malibutomi (#75008) üzenetére

grabber
(addikt)

(#75013) venember83

venember83
(nagyúr)

Rosberggel mi van, miért nem vesz részt az FP2-n?

gyiku: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#75014) gyiku válasza venember83 (#75013) üzenetére

gyiku
(nagyúr)

beult, majd kiszallt. szogelik az autojat.

hüllő

(#75015) shteer

shteer
(félisten)

Szerintem faja :))

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#75016) guftabi96 válasza shteer (#75015) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Szerintem is tök jók ezek a fekete-fehér rázókövek. :K

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael | #JB17 Automobilista 2 Topik: prohardver.hu/tema/automobilista_2/

(#75017) gF válasza guftabi96 (#75016) üzenetére

gF
(senior tag)

;] ;] ;] ;]

(#75018) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

Nem sok esély van a fejvédő keret 2017-es bevezetésére.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#75019) guftabi96 válasza mefistofeles (#75018) üzenetére

guftabi96
(addikt)

"Nem volt valami jó. Eléggé befolyásolja a látási viszonyokat. De ez még csak egy kezdeti ellenőrzés volt" - foglalta össze tapasztalatait röviden Sebastian Vettel.

Ezt most olvastam formula.hu-n.
Kérdem én: a halo 1 is eléggé hasonló volt ehhez, sőt, az hamarabb elkezdett szélesedni középen. (én legalábbis így látom). Akkor nem volt gond a kilátással. Most akkor mi is a helyzet? :U
Remélem elkaszálják a fenébe.

#KeepFightingMichael | #JB17 Automobilista 2 Topik: prohardver.hu/tema/automobilista_2/

(#75020) cyberkind válasza guftabi96 (#75019) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Nem volt jó, ez is fura mert anno én a sok "hiteles" infó ellenére se tudtam elhinni hogy ebből tényleg kilátnak 1:1-ben, csak igaz lett végül.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#75021) guftabi96 válasza cyberkind (#75020) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Azért mondom.
Most szar van a palacsintában. Régen az volt, hogy jó volt a kilátás. (legalábbis ezt nyilatkozták, igen, ez az előző hozzászólásomnál lemaradt :B )
Ezt már akkor se hittük el. Ez a 2.0 verzió még jobban kedvez a kilátásnak, erre azt nyilatkozza, hogy jobb volt a kilátás.

Halo 1

Halo 2

(#75022) Yayoh

Yayoh
(aktív tag)

Wéber Gabi:
Raikkönen 2017-ben is a Ferrarinál folytatja. A Scuderia legnagyobb baja továbbra is a változástól való félelem. Ezzel a felállással soha nem lesznek igazi ellenfelei a Mercedesnek, Red Bullnak, Raikkönen annyira szűk tartományban teljesít már csak jól. Persze amíg ilyen az autó, addig szinte teljesen mindegy.
Jövőre szembesíthettek ezzel, ha mégis máshogy történik.

Teljesen igaz. Bocs ha volt már.

[ Szerkesztve ]

(#75023) Malibutomi válasza guftabi96 (#75021) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Tovabbra sem ertem miert kozepen van egy laba ahelyett hogy ketoldalt lenne ket vekonyabb.

(#75024) emre válasza Malibutomi (#75023) üzenetére

emre
(veterán)

A főnökömmel való vita jutott eszembe. :D

Ezt így csináljátok meg, értitek?
De főnök, úgy nem lesz jó...
Akkor csináljátok úgy hogy jó legyen!

Dolgoznak a verőfényben a verőemberek A szivárvány minden színében játszik a testünk Mi gyönyörűek is lehettünk volna drágám De így is szép hogy áldozatul estünk

(#75025) echterion válasza grabber (#74998) üzenetére

echterion
(veterán)

Én ezért hagytam a fenébe az ide való kommentelgetést. Már csak mulatni szoktam ide benézni, olvasgatom a meddő vitákat, meg néha leesik egy-egy hasznos infó, mikor épp nem a Hamilton fanok kontra mindenki más vita megy.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#75026) -Mike- válasza Geri Bátyó (#74146) üzenetére

-Mike-
(addikt)

Nyilván az nem túl jó, ha valakit azonos beállításokkal elkalapálnak. Az viszont szerintem nagyobb gáz, hogy valaki úgy nyer 2 VB címet, hogy rendszeresen a csapattársa beállításait használja, mert ő képtelen rá.

Erre ma Rosberg :
„Úgy néz ki, mi vagyunk a leggyorsabbak. Szerintem jó csatára számíthatunk Lewisszal. Most átnézem, mire jutott ma Lewis, és holnapra pedig mindent átveszek”

(#75027) DS39 válasza Malibutomi (#75023) üzenetére

DS39
(veterán)

Én azt nem értem hogy ez se így se úgy nem védte volna meg Massa-t.
Maximum Bianchi esetére lehet hasznos ha nagyon erős a szerkezete.

(#75028) AMD Power

AMD Power
(titán)

Lehet,hogy rohadt gyors a Mercédesz ,de minden csak nem megbízható! :W

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#75029) Malibutomi válasza AMD Power (#75028) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Dehogynem.
Nezd meg Rosberge milyen megbizhato :)

(#75030) nord_ válasza Malibutomi (#75023) üzenetére

nord_
(veterán)

Többször néznek oldalra, mint előre.

(#75031) kukinyo válasza Malibutomi (#75029) üzenetére

kukinyo
(addikt)

Tényleg.
Ki se jött a második edzésen, végig szerelték az autót.

(#75032) Malibutomi válasza kukinyo (#75031) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Szerintem o is belemenne hogy ennel nagyobb baja ne legyen, mint vizszivargas a szabadedzesen.

(#75033) grabber válasza echterion (#75025) üzenetére

grabber
(addikt)

Nem csak itt van a gond,hanem az egész F1 egyre rosszabb. Azt se tudom miért nézem?Sokszor unalmas,de a szokás miatt még így is végig tudom szenvedni. Legalább ne Vettel vagy Hamilton legyen világbajnok,mert mindketten leginkább az autó miatt lettek VB.Semmi izgalom nem marad. Miért nem lehet kiegyenlítettebb erőviszonyokat csinálni?
Halo is akkora hülyeség. Biztonságra törekednek,de városi pályán 360km/h az biztonságos? Vagy Monaco?Betegek,ezt a hülye szerkezetet meg erőltetik.
Nincs bajom aki Hamilton fan,de ha Hamilton 5 évig folyamatosan nyerni fogja a VB címeket fogja nézni a halál ezt az F1-et. Szurkoljak neki,hogy meglegyen majd a 5.(nem elképzelhetetlen)Megöli a sportot. Nem ő tehet róla persze,de sose jó ha kiszámítható a végeredmény vagy ha mindig ugyanaz. Töketlenkedik a FIA is.Megbolygathatta volna jobban az erőviszonyokat.
Hajrá Hamilton. Legyen rajt cél győzelme. Közben meg lesz időm levágni a fűvet.Nem lesz felesleges hsz itt sem :U

(#75034) Csapoati válasza grabber (#75033) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Azért csak az autó miatt senki nem lesz világbajnok, hiszen ott a csapattársa is, ugyanolyan felszereléssel.
Egyébként meg régen minden jobb volt, lásd 1988, 1996, Schumi-éra, stb. stb...

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#75035) Bozso68 válasza Csapoati (#75034) üzenetére

Bozso68
(senior tag)

Találós kérdés, ha már 1996 szóba került:
Miben hasonlít vészesen 1987, 1992, 1993 és 1996?

(#75036) Csapoati válasza Bozso68 (#75035) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

A Williams pilótája lett a világbajnok, akitől aztán egyből meg is vált Szőr Frank. :)

(#75037) Bozso68 válasza Csapoati (#75036) üzenetére

Bozso68
(senior tag)

Jeles :) . Sok pénzt kellett volna szurkolni, a kocsi meg jó bárkivel az ülésben?
Érdekes, hogy 1997 után Villeneue maradhatott. Tisztában volt vele, hogy már nem lesz VB az autó...

Mod: mondjuk 1988-ra Senna elvitte onnan a Hondát.

[ Szerkesztve ]

(#75038) Lipton válasza Csapoati (#75034) üzenetére

Lipton
(őstag)

Kiveve ha a csapat(vezeto) eldonti, hogy ki legyen az, es neha nagyon neha pedig kevesbe latvanyosan kedveznek neki.

(#75039) Ciccuka válasza grabber (#75033) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

Jobb lenne ha kemény küzdelemben lehetne csak nyerni. Több kontakt lenne, mint a Nascar-ban és az autók is strapabíróbbak lennének.

Csapoati Hamilton megkapta Rosberg szerelőit, meg is lett az eredménye. Hamilton volt az első számú pilóta.

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#75040) AMD Power válasza grabber (#75033) üzenetére

AMD Power
(titán)

MS megölte az F1-t? :U

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#75041) Atomantiii

Atomantiii
(őstag)

Bakker Szujóék ennyire nincsenek képben, ha járnának futamra tudnák kinek dolgozik a spanyol televíziós hölgy aki az interjút készítette Ausztriában. Legalább ne hangoztatnák, hogy ennyire semmit nem tudnak.

(#75042) KraX válasza grabber (#75033) üzenetére

KraX
(senior tag)

Nehany kiveteltol eltekintve mindig a legerosebb autoval nyertek egyeni vilagbajnoki cimeket, de ez teljesen logikus is, hiszen az elcsapatok megprobaljak megszerezni a mezony legjobb pilotait es altalaban ok keszitik a leggyorsabb autokat is es ily modon is maximalizaljak az eselyeiket. Ezen nincs mit csodalkozni.

Szerintem izgalmas az F1 most is (nem vagyok Hamilton szurkolo, sosem voltam, de mindig elismertem, hogy a mindenkori mezony egy kiemelkedo pilotaja). Mindig is hozzatartozott, hogy valamelyik csapat evekig dominalt mert nagyon beletalaltak vagy esetleg a szabalymodositasok reven sikerult x evig konzervalni az elonyuket. En nagyon szeretem hogy nem egyen autokkal versenyeznek az F1-ben. Nalam az jelentene a szeria veget, ha bevezetnek az egyen motorokat, az egyen sasszet stb. Pont az a zsenialis benne, hogy a gyartok is versenyeznek nem csak a pilotak. Vannak mas szeriak amik pedig szinte csak a pilotakrol szolnak de pl engem azok hidegen hagynak. Igen, ez a fent emlitett dominanciat is erositheti, ez van. Fel kell venni a kesztyut es jobb hajtast, sasszet stb csinalni a tobbieknek.

Mas. Hamilton ma nem fog legyozore talalni a jelenlegi adatokbol kiindulva es toronymagas eselyes a holnapi futamra. A Ferrarikkal nem ertem mi tortenik. Az ideny felehez kozeledve kell csinalni egy merleget es megkovetem azokat akik ev elejen is temettek a Ferrarit. Most hogy megint no az idoben tavolsag a ket csapat kozott revidealnom kell az allaspontomat. Mindenesetre barmi lehet holnap, de erobol nem hiszem, hogy barmit is tudnak majd tenni.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#75043) customer114

customer114
(senior tag)

Voltmár?

kép

[ Szerkesztve ]

(#75044) DaveNo1 válasza customer114 (#75043) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Ha Rosberg nyerne jó kis füttykoncert lenne ;]

You are not prepared.

(#75045) AMD Power válasza customer114 (#75043) üzenetére

AMD Power
(titán)

Teljesen igazuk van. ;]

(#75046) AMD Power

AMD Power
(titán)

Hamilton Silverstone-ban elárulta, igencsak megdöbbent főnöke szavain. „Ott ültem a strandon, élveztem a napsütést, és arra gondoltam, hogy épp most nyertem meg egy versenyt. Nagyon jó érzés volt. Aztán láttam, mit írtak, és arra gondoltam: ez mi a ****?” – mesélte a Press Association hírügynökségnek.

El is hiszem. :U

(#75047) echterion válasza grabber (#75033) üzenetére

echterion
(veterán)

Egyetértenék veled, ha mondjuk az idei év nem ilyen lenne. Ez az év nekem kifejezetten tetszik. Elől is vannak fordulatok, váratlan események, nem csak hátul. Jó ez most szerintem.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#75048) Csapoati válasza Ciccuka (#75039) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Gondolom az véletlenül sem fordulhat elő, hogy Hamilton jobb pilóta.

Ericsson meg szerintem mára le is írta az egyik Saubert.

(#75049) Tertius válasza echterion (#75047) üzenetére

Tertius
(tag)

Volt idén izgalmas futam már? Mert nem emlékszem rá (troll off, komolyan nem, szvsz ez is intő jel).

Bahrein: nem emlékszem
kínai: nem emlékszem
orosz: ez unalmas volt, erre emlékszem
spanyol: mintha jó lett volna, de nem biztos
monaco: szokásos unalom
kanada: várakozás izgalmas versenyre, imádkozás az esőért, unalom
európa nagydíj: baku, óriási totális csőd, unalom, még f1 szinten is. Főleg a Le Mans-i 24 órás befutója után.
osztrák nagydíj: ez a legfrissebb, erre emlékszem ;] nekem nem jött be az elöl menő látszat-cicaharc rosberg és hami között, de maga a futam jó volt. Háttérzajnak.

Inkább nézek időmérőt, az legalább izgalmas, ki megy jobb időt. Plusz a felvezetőműsor és a rajt, aztán megy a háttérbe. Szujó úgyis kiabál, ha baj van :O Idő se megy el vele, F1 feeling is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#75050) grabber válasza Csapoati (#75034) üzenetére

grabber
(addikt)

Egyértelmű,de hány százalékban múlik az autón? Többnyire autón múlik,mert egy gyengébb pilóta egy jó autóval nyerhet sűrűn. Fordítva ez már nem igaz. Csak néha.

AMD Power: MS amikor az időmérőn kijött utolsónak már nem is néztem,mert annyira egyértelmű volt,hogy ő nyeri meg. Igen,akkor unalmas volt és MS fanként sem érdekelt már annyira. De 2005 Imola Alonso ellen sokkal jobban tetszett az a verseny. Ott meg a Bridgestone volt a jobb.

KraX: A többi csapat miért nem tudja utolérni a Mercit? Sem a RB sem a Ferrarrinak nem sikerül. Ferrarinál már évek óta gond van. Rajtuk nem csodálkozom. RB a Renault miatt gyengélkedik egyrészt,de most már az sem gyenge motor annyira. F1-be pont az a jó,hogy nem egyenszéria. De ha a fejlesztéseket nem engedik,üzemanyaggal is spórolni kell, a gumi is ennyire fos,DRS is csak a kikerüléses előzéseket növeli leginkább,akkor el is veszti a jó dolgokat az F1.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.