Hirdetés

2020. január 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#66601) joamilestoné

joamilestoné
(addikt)

Britney ezt behúzza.

(#66602) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Na Hamilton belehibazott valahol pont mikor DRS tavba ert volna.

(#66603) cybermanus

cybermanus
(őstag)

Na bírja-e idegekkel Rosberg ? :)

A térerő legyen veled! 🇭🇺📱📲 🇪🇺 👀

(#66604) BMW001 válasza cybermanus (#66603) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Birta. :) Grat.

Elado lesz a 9900K -m. Ez a mondat vajon hirdetesnek minosul?

(#66605) Malibutomi válasza cybermanus (#66603) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Na nem csuszott ki az utolso korokben. Csak kepes ra :)

(#66606) Blackmirror

Blackmirror
(senior tag)

Sombrero :)) :C

S9+

(#66607) Csapoati válasza AMD Power (#66597) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Mert ők nem mentek DRS-sel egy percig sem.

Malibutomi: Azért hülyének se kell nézni. :) Most is látszik, hogy vannak olyan futamok, amikor jobb, mint Hamilton. Az sem kis szó.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#66608) gF

gF
(senior tag)

Nico helyében most azért átnyújtanám Hamiltonnak a 2. helyezettnek járó sapkát sombrerot! :DD

[ Szerkesztve ]

(#66609) KraX válasza BMW001 (#66604) üzenetére

KraX
(senior tag)

Az gondoltam az ujabb SC fazis alatt, hogy nem lesz meg, de szepen megcsinalta.

Gyakorlatilag ha nem lesz valami fatalis dolog a szezon vegeig akkor megvan a 2ik hely is, de ami fontosabb, hogy palyan, erobol tudott gyozni, amibol ha kis lepesekben is, de lehet epitkezni. Hamilton nyomta neki, ez latszott a Live Timingbol, aki kovette.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#66610) AMD Power

AMD Power
(titán)

Rosberg megérdemelten nyert. :R

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#66611) JJános válasza AMD Power (#66610) üzenetére

JJános
(addikt)

Igen! Izgalmas futam volt. Jók voltak az RBR-ek. Jó volt!

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#66612) joamilestoné válasza JJános (#66611) üzenetére

joamilestoné
(addikt)

Én nem rágtam le a körmeimet, szerintem nem volt túl izgalmas, most test-test elleni küzdelem sem volt olyan sok.

(#66613) AMD Power válasza JJános (#66611) üzenetére

AMD Power
(titán)

Nehéz leírni de ezen a hétvégén Rosberg jobb volt.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#66614) Csapoati válasza joamilestoné (#66612) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Kérdezd meg Kimit erről. :DDD

(#66615) gbors válasza KraX (#66609) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Hamilton nyomta neki, ez latszott a Live Timingbol, aki kovette.

Ill. a dobogón is látszott, hogy nem lépett túl pillanatok alatt a dolgon. Kíváncsi leszek, a következő 2 futam hogy alakul.

Amúgy kellemesen unalmas verseny volt, az első két helyen volt feszültség (akció nem), mögöttük meg nem sok minden.

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#66616) BenHans

BenHans
(addikt)

Ezt most jól csinálta Nico! Biztos jól esik most neki egy győzelem és az ünneplés. :)

Ha vissza akarja építeni mentálisan azt amit elvesztett, ahhoz a hátralevő két versenyen is valami hasonló kellene, de Hamiltont továbbra sem féltem.

Kíváncsi leszek mi sül ki a nem várt kerékcseréből....

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#66617) kisza25 válasza AMD Power (#66613) üzenetére

kisza25
(félisten)
LOGOUT blog

Lehet Hami kicsit leengedett VB után, de valóban Rozi ma összeszedett volt :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: CRUCIAL 500GB P1 M.2 PCIe M.2 2280

(#66618) EmberXY

EmberXY
(addikt)

Nico első "hat trick"-je. :C
Fura, hogy egy elvesztett vb kellett hozzá.

Up the Irons!

(#66619) Toše válasza AMD Power (#66597) üzenetére

Toše
(senior tag)

Mert ők nem használtak DRS-t csak lekörözéseknél esetleg.

szerk.: látom már megválaszolták.

[ Szerkesztve ]

"A közgazdász az a szakértő, aki holnapra tudni fogja, hogy azok a dolgok, amiket tegnap jósolt, miért nem következtek be ma..."

(#66620) Csapoati válasza BenHans (#66616) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Szerintem semmi, mert a SC alatt úgyis ki kellett volna jönnie.

EmberXY: Grand chelem is lett? Minden körben élen allt?

[ Szerkesztve ]

(#66621) cybermanus válasza kisza25 (#66617) üzenetére

cybermanus
(őstag)

Na igen jó volt nézni, zavarában még a sisakját is lenn hagyta. Remélem jövőre is ilyen lesz, megérdemelne már ő is egy VB címet mielőtt belefásul a sok elmaradt lehetőségekbe. :)

A térerő legyen veled! 🇭🇺📱📲 🇪🇺 👀

(#66622) snecy20 válasza DopeBob (#66566) üzenetére

snecy20
(veterán)

"Kezdem erteni, miert kerult ki ez a palya... Kar volt visszahozni..."

Unalmas verseny volt, de úgy látom lövésed sincs, hogy miért került ki a pálya akkoriban a versenynaptárból.

(#66623) Motion_Blur válasza AMD Power (#66597) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ez csupán azért van mert nem mentek DRS-el senki mögött szélárnyékban... megmutatták hogy top speedben is ott vannak amikor az első edzésen a retkes pályán ment Hami 362-t egyedül ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#66624) KraX válasza EmberXY (#66618) üzenetére

KraX
(senior tag)

A leggyorsabb kor is az ove lett a vegen? Azt mar nem is figyeltem, mert korrol korre valtozott.

Nerm ugy nezett ki, hogy Hamilton kiengedett. Folyamatosan dobalta a lila koroket a futam alatt es az utolso korig uldozte Rosberget. Ez nekem azt mutatta, hogy nem nyugdijas tempoban korozott Rosberg mogott. Ha csak egy hajszalnyi eselye is lett volna, elment volna Rosberg mellett.

Egyebkent a futam nem volt tul izgalmas, kar, hogy a ferrarik igy nullaztak, mert 3-4 meg lehetett volna a tempojuk alapjan.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#66625) #96349952

(törölt tag)

Na, ez most az a Rosberg volt, akinek egész évben lennie kellett volna. Precíz, gyors, hibátlan. Megérdemelte ezt a győzelmet, és ez nem alibi győzelem volt, mert Hamilton le akarta nyomni, ez jól érződött. Hamilton viselkedését sem értem, az a hülye fancsali fej a futam után… VB az ember, bejött a 2. helyre kevesebb, mint 2 mp hátránnyal és olyan arcokat vág, mintha most bukta volna el a VB-t… Nem értem én ezt. Ez akkora tragédia? Lehet itt azért valami laza jellemhiba ha ennyire nem képes lekezelni értelmesen egy tét nélküli helyzetet. Rosberg egész hétvégén egyértelműen jobb volt, most akkor mi van? Haragudjon saját magára, ő meg most bénább volt, hát van ilyen. Hülyegyerek... – mondom úgy, hogy egész évben neki drukkoltam, de néha egészen kiábrándító alakításai vannak, emberként egy gyík ez a pali, egyre nyilvánvalóbb.

Maga a futam nem varázsolt el, sőt, néha belebólintottam a kanapén, szerintem ez egy tré pálya, közelében nincs az európai klasszikusoknak. Nem igazán bánnám, ha újabb 2-3 évtizedig hanyagolnák.

A Honda meg… :D Szóval most menjenek a k… anyjukba szerintem. Bohóckodnak a rossz dumájukkal hogy így meg úgy, fejlődünk, közben karriereket törnek ketté, egy kört nem bír ki az autó az egész éves teljes futamos tesztelések után, hát mit művelnek ezek… Button is hol végzett már, a szerencsétlent bárki meg tudta előzni, aki mögé került – és kb mindenki mögé került, aztán meg rettenetes könnyedséggel és gyorsasággal elé. Szegény Alonso, nem is tudom, hogy bírja ezt idegekkel – oké, a zseton, amit ezért kapott, talán vigasztalja :D -, azért remélem, hogy néha rendez egy-két üvöltözést a színfalak mögött akár Araival, akár Dennissel, mert ez az állapot tényleg méltatlan.

Kimi? :D Ez az ember egyre rosszabb. De most komolyan, mit akart ott Bottas mellett? Vettelt annyira nem tudom hibáztatni, rágörcsölt a dologra, főleg, hogy a Ricciardóval történt randija után minden esélye tovatűnt, innen szerintem már idegből nyomta. Persze, hogy szétesett, várható volt az első hibája után, hogy elhullik, sajnos.

Nem tudom, ezen kívül olyan sok minden nem történt, igaz? Verstappen láthatatlan volt, Perezt pozitívan diszkriminálta a rendező, csak hát minek, Maldonado beijesztett, de aztán mosolygott a sisak alatt, hogy á-á, ezúttal nem! :D Ennyi, úgy kb. Végül is rém unalom volt ez már megint.

Szóval ez most tökéletes és megérdemelt Rosberg győzelem volt, most már Hamilton drukkerként is úgy vagyok vele, hogy húzzon be még idén minimum egy futamot, mert Haminak már túl nagy az arca, ráfér egy kis figyelmeztetés 2016-ot illetően.

[ Szerkesztve ]

(#66626) JJános válasza AMD Power (#66613) üzenetére

JJános
(addikt)

Nem volt más választása. Hamilton meg elég morci lett ettől. Nekünk nézőknek jó, ha ezek harcolnak.

(#66627) EmberXY válasza Csapoati (#66620) üzenetére

EmberXY
(addikt)

+ KraX:

Hat trick-nek írták be (link), egyébként a futamon nekem se tűnt fel. :D
A folyamatos vezető pozíció talán a boxkiállás(ok) miatt nem jött össze, legalábbis nem volt akkora előnye, hogy kiállással együtt visszamenjen az élre. Szerintem ez is számítana a chelemnél. :F

Up the Irons!

(#66628) JJános válasza Csapoati (#66614) üzenetére

JJános
(addikt)

Jah, meg Ricciardót. Mást már nem mondok.

Test, test elleni küzdelem? Joamilestone lehet boxmeccset akart volna nézni.

(#66629) BMW001 válasza JJános (#66628) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Akkor inkabb Vettel-t, nem?

(#66630) KraX válasza EmberXY (#66627) üzenetére

KraX
(senior tag)

[link]
Valóban "csak" mesterhármast ért el.

I know kung fu!

(#66631) KraX válasza #96349952 (#66625) üzenetére

KraX
(senior tag)

Általában a bajnokok jelentős része az F1-ben legalábbis, nem tud veszíteni, de minimum rossz vesztes.

I know kung fu!

(#66632) Csapoati válasza KraX (#66630) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Ja persze, hisz mindig előbb állt ki a boxba, mint Hamilton. :R

(#66633) AMD Power válasza Motion_Blur (#66623) üzenetére

AMD Power
(titán)

:R

(#66634) Atomantiii válasza Csapoati (#66620) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

Hamilton is töltött az élen 6 kört, így az nem lett meg Rosbergnek.

(#66635) kisza25 válasza Atomantiii (#66634) üzenetére

kisza25
(félisten)
LOGOUT blog

és akkor szerinted hogyan lehetne meg, mindenképpen ki kell menni kereket cserélni és addig biztos nem ő lesz az élen :U

(#66636) JJános válasza KraX (#66624) üzenetére

JJános
(addikt)

" Ha csak egy hajszalnyi eselye is lett volna, elment volna Rosberg mellett." Erre gondoltam én is. Rosberg végre azt tette, amit kell. Braziliában is ezt teszi, akkor sokat nőhet a szememben. Hamilton is hibázhat. Nagyon tetszett a futam.

(#66637) Sirpi válasza kisza25 (#66635) üzenetére

Sirpi
(senior tag)

De ha pl. ő ment volna ki később kereket cserélni, mint Hamilton (meg a többi üldöző), akkor tudott volna végig az élen maradni.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#66638) Malibutomi válasza JJános (#66636) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Jol csinalta Rosberg, de sajna csak evante 4-5 alkalommal all ossze ennyire.

(#66639) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

"Jó verseny volt, a csapat remek munkát végzett, Nico is jól vezetett, hiba nélkül – nem volt széllökés…" – nyilatkozta a háromszoros világbajnok a futam utáni sajtótájékoztatón. Utóbbi megjegyzését úgy vetette oda rezzenéstelen arccal, hogy közben még csak rá sem nézett a mellette helyet foglaló célpontra..

Hát... ez elég gané megnyilvánulás volt..

Egy gyilkos párharcban ezt meg is érteném, de így hogy verve van az ellenfél, és még rugdossuk egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#66640) kisza25 válasza Sirpi (#66637) üzenetére

kisza25
(félisten)
LOGOUT blog

semmi

(#66641) Csapoati válasza kisza25 (#66640) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Ugyanő, hisz annyi előnye lett volna.

Malibutomi: Azért az sem keves a mezőny Top 3 pilótájának egyike ellen. Rosberg szerintem cseppet sem gyengébb, mint Raikkonen vagy Button, aztán ők meg világbajnokok.

Motion_Blur: Abban mi az újdonság, hogy a pályán kívül Hamilton hogy is mondjam, hajlamos a taplóságra? A jótékonykodás más tészta, azt ne vegyük most ide.

[ Szerkesztve ]

(#66642) kisza25 válasza Csapoati (#66641) üzenetére

kisza25
(félisten)
LOGOUT blog

ok közben rájöttem, hogy tévedek :R

(#66643) JJános válasza Malibutomi (#66638) üzenetére

JJános
(addikt)

Viszont, ha Braziliában nyer, megalapoz magának egy jó kis alapot, amire építhet. Rosberg szerintem is jobb pilóta, mint sokan gondolnák. Ha egy csúcs pilóta hibázik, vagy ront, vagy épp kirakják, az annyira frusztráló, hogy a versenyük is gallyra mehet. Lásd tegnap Vettelt. Nem egyszerű az életük. Nekik kell a legjobbnak lenni. Kvyatt mennyire igyekszik, hogy ne verje el Ricciardó! Ha változás lesz a csapatfelállásban, eséllyel marad a helyén. Rosberg szerintem Vettel szintű pilóta.

Anno Suminál is gondott okozott a teljes versenyre való koncentrálás.

(#66644) Atomantiii válasza kisza25 (#66635) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

Szerinted én kérdeztem? Csak válaszoltam, de egyébként meglehetett volna neki úgy is, ha egyszerre jönnek ki de ugye annak nem sok értelme lett volna Hamilton szempontjából...

Vagy megvárja míg Hamilton kimegy és csak utána jön ki ő is.

[ Szerkesztve ]

(#66645) b-type válasza JJános (#66643) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Rosberg-nek ez a rákfenéje hogy ilyen kibeba' jófiú az imidzse. Mintha törekedne arra hogy nehogy megjegyezzék valamiről, gyors....de ilyen gyors van még pár.
..ha annyira jó lenne már bejelentkezett volna a Ferrari pl., jövő szezon végén lejár a szerződése, azaz kivásárolható helyzetben van, és jövő nyáron nagyon komoly tárgyalásai lesznek.
...de a Ferrari-nál egy szó nem esik Rosberg-ről, inkább Verstappen körül keresnek Kimi helyére.
...ha megnyeri a minibajnokságát, amivel próbálja helyrehozni az évét, azzal sem hiszem hogy bármiféle befolyást gyakorolna Hamilton-ra, totál elvesztette felette a kontrollt. Látszik hogy Hamilton-t zavarja ha kikap, de a vereseség ténye zavarja, nem Rosberg minibajnokságának minivébéje.

[ Szerkesztve ]

Boldog új évet!

(#66646) JJános válasza b-type (#66645) üzenetére

JJános
(addikt)

Igazad van. Rosberg helyébe a Ferrarinál is igyekeznék. De oda Vettel miatt nem megy. Talán fél. Talán ő maga sem hiszi azt, hogy el tudná verni. Itt a baj. A minibajnokság azért alapot adhat a folytatásra. Hogy így tovább. Mennél többször lesz Hami második, úgy erősödik meg benne az a tudat, hogy ha akar ez a Rosberg, akkor tud. A gond a csapat. Ők sem hiszik, hogy Rosberg fel tudna nőni, és első pilóta tudna lenni.

Innentől Rosberg vagy bizonyít, vagy elmegy, vagy ha jó neki a Mercibe ülni, akkor meg ne duzzogjon.

(#66647) BMW001 válasza b-type (#66645) üzenetére

BMW001
(nagyúr)

Ferrarihoz en bevinnem Ricciardot, akkor Vettel is lelepne onnan, miutan egy ev alatt ott is tonkreveri. :)) Verstappen meg tul fiatal egy Ferrari szintu topcsapathoz. Ricciardo pedig mar erett, bizonyitott, van rutinja, eleg gyors, es Kimi fizetesenek a negyedeert is vezetne. Aztan lehet Vettel szerzodeseben van egy zaradek, ami kimondja, hogy Ric-et ne. :))

(#66648) b-type válasza BMW001 (#66647) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Nem hinném hogy Ricciardo elverné Vettel-t. ..és mindenképpen Verstappen kell legyen a középpontban, voltak hülyeségei, de ez a csávó az igazi 'jégember'.
Lehet hogy még fiatal, és kicsit korai is, mert Vettel sem melegedett bele igazán, kár lenne megzavarni...elvileg.
Viszont azért ott van az is hogy a Mercedes is be fog kopogtatni, és minden komoly csapat 3 évvel+1 opciós évvel fog érkezni a papírján, jobb a saját csapatban tudni mint az ellenfelednél ökölszabály lép életbe.
Vettel és Ricciardo...volt Vettel-nek egy sz@r éve, amikor orrba verte a valóság, és az autója nem működött, Ricciardo meg szárnyalt.
De jelenleg a két Red Bull-s közt nincs akkora difi, ez volt a baja Bottas-nak is....
Verstappen szerencsés, aki nem látja hogy meg kell szerezni az vak szvsz. 17 vagy 18 éves (jesszus bazz), higgadt mint egy hulla, nagyon merész, és ügyes, meg kell mondani hogy ügyes. ....és mindenkit letoj.

Boldog új évet!

(#66649) gbors válasza b-type (#66645) üzenetére

gbors
(nagyúr)

A "miniVB" nem arról szól, hogy Hamiltont kibillentse... Arról szól, hogy egyáltalán képes legyen elhinni magáról, hogy van esélye Hamilton ellen. Ez a mexikói győzelem jól jött neki, ha a maradék két futamból még egyet megnyer, arra talán már lehet építeni. Ha mindkettőt, akkor esetleg elkezdek reménykedni, hogy jövőre lesz verseny :)

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#66650) b-type válasza gbors (#66649) üzenetére

b-type
(nagyúr)

az hogy miről szól azt Rosberg tudja. Szerintem arról szól hogy teremt magának egy második bajnokságot, ahol elvileg őt le kellene győzni.
Szerinted teremt magának egy másik bajnokságot ahol megprólja megverni Hamilton-t.
Mindkettőből lehet építkezni önbizalomra....de ahogy én látom Hamilton pont nem ebben a bajnokságban versenyez, hanem a valódiban, amit már megnyert, és mérges ha veszít, és örül ha nyer....nem bonyolítja.
...ha belemenne egy ilyen játékba, akkor ugye alap lenne nem kimutatni azt hogy bántja a vereség, hanem inkább azt kellene játszani hogy nem érdekli.
De Hamilton-t érdekli, bosszantja hogy megverték, bosszantotta hogy nem értette a +kiállást.
Viszont semmi nem látszik rajta Rosberg játékából. Rosberg-n igen, az is beszédes hogy otthagyta a sisakot,...neki ez tényleg nagy dolog, nagyon örült, és erősödik tőle, növekszik az önbizalma...azaz építi a dolog.
Csak Hamilton-t ez nem érdekli, jön a következő év, és majd meglátjuk mire megy Rosberg.

Boldog új évet!

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.