Hirdetés

2020. január 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#66401) ricsi8800gt válasza Motion_Blur (#66399) üzenetére

ricsi8800gt
(addikt)

pff
thx azért

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#66402) lenox válasza b-type (#66400) üzenetére

lenox
(addikt)

Erdekes, 1 bitesek vagytok, ha felszolalok az ellen, hogy gusztustalan, hanyinger manovernek hivja valaki, amikor radion megzsaroltak, akkor azt allitom, hogy szegeny Bari, sajnalni kell? Nem kene ennyire egyszerunek lenni...

(#66403) zzeN

zzeN
(aktív tag)

(#66404) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(addikt)

Aki nézni akarja a 3.Szabadedzést [link]

(#66405) b-type válasza lenox (#66402) üzenetére

b-type
(nagyúr)

mii? :D
azt sem tudjuk meg kellett-e zsarolni. csak a cirkuszt láttuk, semmit nem tudunk, a szerződése tartalmáról sem.

Boldog új évet!

(#66406) lenox válasza b-type (#66405) üzenetére

lenox
(addikt)

De az elobb ugye nem ezt mondtad, hanem hogy nem tudod sajnalni... Amugy milyen szerzodes kell ahhoz, hogy a kiharcolt gyozelmet celegyenesben atadni gusztustalan legyen? En nem tudok ilyet elkepzelni...

(#66407) b-type válasza lenox (#66406) üzenetére

b-type
(nagyúr)

A szerződés is lehet az, de maga a manőver kivitelezése inkább.
Számomra visszatetsző volt, hogy behajolok a pénzért, de annyira látványosan mutatom meg a világnak hogy mennyire sz@r amennyire csak lehet.
..
Nincs bajom azzal sem ha aláír egy ilyen szerződést, ha behajol egy ilyen utasításnak, de akkor nem kell szenvedni.

Boldog új évet!

(#66408) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

"Kimi Raikkonen autója megadta magát!" - hogy egy klasszikust idézzek...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#66409) zzeN

zzeN
(aktív tag)

Kiminek ennyi volt, melegedési probléma lánggal megfűszerezve.

(#66410) lenox válasza b-type (#66407) üzenetére

lenox
(addikt)

Az egy masik kerdes, hogy hisztis ovodas, de az elengedessel nem volt szerintem problema. Ugy ertem tok mindegy, hogy mashogy engedi el, vagy igy, sot, ha alcazni probalta volna, mint azota volt mar ra pelda, az szerintem gazosabb.

(#66411) mefistofeles válasza hobizoli (#66396) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

"senki nem emlekezne ra ma, ha inkabb ott akart volna a 1. szamu pilota lenni"
Igazad van! Jobb az, hogy most mindenki úgy emlékszik rá mint a seggnyalás szinonímájára......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#66412) hobizoli válasza mefistofeles (#66411) üzenetére

hobizoli
(veterán)

ja, de azert jobb most neki a villajaban fetrengeni, mint az, hogy onnan 2 szezon utan kibukott volna, es kapott volna 10-d annyi lovet azert is

"van az a pénz amiért korpásodik az ember haja" - Prokopp Dóra

powered by MegaSquirt2 v3.0 standalone EFI system, www.diyautotune.com

(#66413) KraX válasza lenox (#66394) üzenetére

KraX
(senior tag)

Csak szólok,hogy Schumi visszaadta az USA Nagydíjon ha jól emlékszem.

I know kung fu!

(#66414) lenox válasza KraX (#66413) üzenetére

lenox
(addikt)

Miert gondolod, hogy en nem tudtam? Az ajandekba kapott gyozelem nem er semmit.

(#66415) b-type válasza hobizoli (#66412) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Nem tudom.
..lehet hogy a saját tehetségét rombolta le vele. ..és talán ez is szerepet játszott a Brawn-nál.
...de mindezeken túl, értelmetlen, hiszen alapvetően hibás elgondolás eladni magad, vannak persze jobb és rosszabb üzletek, és végeredménybe mindenki eladja magát...meg hasonló érvek.
De azért van egy belső mérleg, ha versenyző vagyok, versenyezzek magamért.
..más eset olyan értelmetlennek tűnik.

Boldog új évet!

(#66416) KraX válasza lenox (#66414) üzenetére

KraX
(senior tag)

Bocs, nem neked akart menni a válasz.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#66417) KraX válasza Motion_Blur (#66408) üzenetére

KraX
(senior tag)

Csak a szokásos. :)

I know kung fu!

(#66418) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Második sorért komoly harc várható az időmérőn Vettel-RB-ok között, de akár a Williams is odaérhet ha megint akkorát tudnak hozni a Q3-ig mint amennyit szoktak. Pereznek is kinéz egy 5-6-7. hely :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#66419) lenox válasza b-type (#66415) üzenetére

lenox
(addikt)

Jobb a legjobb autoban ulni masodhegeduskent, mint egy eselytelenben kergetozni a 10. helyen. Szerintem a VB cim a legjobban motivalo tenyezo, es majdnem meglett neki. Mashogy meg majdnem sem lett volna. Irvine-nak is majdnem meglett. Szoval ez tudatos dontes, meg ha fotelbol rosszabbnak is tunik, mint ami.

(#66420) b-type válasza lenox (#66419) üzenetére

b-type
(nagyúr)

Nem tudjuk mi lett volna ha máshogy van, csak azt tudjuk hogy így nem lett meg.

Boldog új évet!

(#66421) Peat;) válasza b-type (#66415) üzenetére

Peat;)
(veterán)

"De azért van egy belső mérleg, ha versenyző vagyok, versenyezzek magamért.
..más eset olyan értelmetlennek tűnik." Nézd Button is amikor a Mclarenhez került mindenki azt várta hogy csúfos bukás lesz Hamilton ellenében, de meglépte és bejött. Ricciardo is előrelépett Vettel mellé, Webber helyére, ez is elég papírformának nézett ki, tudjuk mi lett. Szerintem mindenki aki top csapathoz megy az magáért versenyez, emberből van minden pilóta (még) és bármikor széteshetnek, lehet gyengébb idényük az első számúaknak, tehát még egy hátrányos szerződést is simán megérheti bevállalni, sosem lehet tudni. Megtörni meg lehet középcsapatnál is sajnos, lásd Hülkenberg.

(#66422) BenHans

BenHans
(addikt)

Lehet tudni, hogy mi van Kimivel? Motorcsere lesz? Van bármi infó?

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#66423) #85154688 válasza BenHans (#66422) üzenetére

(törölt tag)

Hát ha cserélni kell akkor arra jó 2 órájuk van, gondolom az is időbe telt amíg eldöntötték, hogy kell-e cserélni és mennyire károsodott....Ha kell cserélni akkor szerintem nem is tud részt venni az időmérőn mert nem végeznek 2 óra alatt....

szerk....Martin Brundle úgy tudja, nem lesz motorcsere vagy komolyabb beavatkozás Kimi Raikkonen autójában, mert csak egy lambdaszonda adta meg magát, begyulladt a kipufogóba jutott üzemanyag.

[ Szerkesztve ]

(#66424) BenHans válasza #85154688 (#66423) üzenetére

BenHans
(addikt)

Köszi :) Remélem jó időmérőt és futamot fogunk látni.

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#66425) b-type válasza Peat;) (#66421) üzenetére

b-type
(nagyúr)

persze, megéri bevállalni, az elsőt.
aztán aláírni a másodikat és harmadikat már nálam más, főleg ha tudja mivel jár.

Boldog új évet!

(#66426) Peat;) válasza b-type (#66425) üzenetére

Peat;)
(veterán)

Helyzetfüggő, maradjunk annyiban :) Barichello és Rosberg helyzete pl kicsit más az én szememben, mert Barichellonak szerintem volt 1-2 lehetősége talán más csapathoz is, Rosbergnek viszont nem tudom van-e, illetve ekkora fölénynél mi értelme váltani. Sokszor talán ez a gond, hogy az autó szerepe akkora hogy nem mernek belevágni más csapatba ahol nem úgy klappol éppen az autó. Persze 2017 már teljesen más téma, nagy kérdés ez a Kimi gyerek, ki lesz a helyére. Talán kijelenthető hogy jövőre versenyez utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#66427) gF

gF
(senior tag)

Button kihagyja az időmérőt!

(#66428) Malibutomi

Malibutomi
(nagyúr)

Mercik a kemenyebb gumin mentek a Q1-ben?

(#66429) Atomantiii válasza KraX (#66413) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

Az véletlen volt, egy hajszállal hamarabb elvette és Barrichello beelőzte.

(#66430) mefistofeles válasza Malibutomi (#66428) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Hihetetlen. Csak Hami ment a keményebben és így is harmadik 0.372 lemaradással!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#66431) Yayoh

Yayoh
(aktív tag)

Szujóék nagyon nincsenek most topon...

(#66432) Atomantiii válasza Yayoh (#66431) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

Ráadásul a mikrofonja sem az igazi, legalábbis a kezdésnél elég rossz volt. Wéber meg néha másfele beszél, hallatszik halkan.

[ Szerkesztve ]

(#66433) e=mc² válasza Peat;) (#66426) üzenetére

e=mc²
(őstag)
LOGOUT blog

Majd talan Hamilton kerul oda. Ekkora Mercedesz foleny, mint most, evekig nem tarthato fenn. Tovabba szerintem egy F1 karrier nem teljes, ha nem ul legalabb egyszer Ferrariba. Aztan tenyleg megmutathatjak egyazon autoban, hogy mit tudnak egymas ellen. Elvezet lesz nezni majd es olvasni itt a kommenteket :)

Aztan lehet, hogy nem igy lesz. A valtoztatas jogat fenntartom.

Ambulimax Provider

(#66434) AMD Power

AMD Power
(titán)

Tetszik ez a pálya.....

Ha műszaki probléma nem lesz akkor szerintem LH ezt is behúzza.

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#66435) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Csak haladjon így a Ferrari és 1-2 éven belül a csúcson lesznek. :))

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#66436) zzeN

zzeN
(aktív tag)

Kimi a 15. rajthely mellé még kapott 5 rajthelyes büntit, jól indul neki.

(#66437) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(addikt)

Szo szo Nico nagyon össze tette ezt a kört

(#66438) snecy20

snecy20
(veterán)

Rosberg bezselézheti a haját ezekkel a semmit sem érő Pole pozícióival. :(

(#66439) hobizoli válasza snecy20 (#66438) üzenetére

hobizoli
(veterán)