Hirdetés

2020. január 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-29 17:54:58

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#66101) hobizoli válasza DS39 (#66099) üzenetére

hobizoli
(veterán)

en ugyanerre gondoltam, hogy a kis tejfelos szaju ifjonc holland kene a piros autoba :C ;] :K :R

powered by MegaSquirt2 v3.0 standalone EFI system, www.diyautotune.com

(#66102) kisza25 válasza DS39 (#66099) üzenetére

kisza25
(félisten)
LOGOUT blog

Amegyire ellenezték annyira jó a srác :K

(#66103) kpal válasza cyberkind (#66078) üzenetére

kpal
(veterán)

Van egy újabb világbajnok :DD

#66079) gF: Bírom mikor ennyire fagyos a levegő. (Vajon jövőre az új csapat beleszólhat ebbe az erőtérbe .)

(#66104) KraX válasza Ba cy lus (#66096) üzenetére

KraX
(senior tag)

Érthető a csalódottsága. A futamgyőzelem meg lehetett volna ha már a vb nem is, de még ez sem sikerült és főleg a saját hibájából.

I know kung fu!

(#66105) BenHans válasza DS39 (#66099) üzenetére

BenHans
(addikt)

Én, 09.01-én: "...szerintem 95% hogy Max megy majd a Ferrarihoz. Vagy csak én szeretném ezt látni mert egyre jobban kedvelem és valami hasonló tüzet látok a vezetésében mint Hamiltonnál..." :D

szerk.

cyberkind: Ez a jövő zenéje. Vettel egy tízessel idősebb... De abban biztos vagyok hogy nagyon hamar kinövi a középmezőnyt pláne az alját. Nem kéne ott kiégetni a tehetségét.

[ Szerkesztve ]

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#66106) cyberkind válasza BenHans (#66105) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Túl fiatal ő a Ferrari-hoz, meg gondoljunk bele, Vettel-re akarnak építeni, mégis hogy fogadná el Maxike hogy csak második pilóta kb örökre?

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#66107) KraX válasza KraX (#66104) üzenetére

KraX
(senior tag)

Nem mellesleg az orosz futamot is behúzhatta volna. Sorozatban két futamot is bukott. Így nekem sem lenne kedvem tapsikolni. :)

I know kung fu!

(#66108) DS39 válasza cyberkind (#66106) üzenetére

DS39
(veterán)

én nem mondanám hogy pl idén van a Ferkánál első-második sorrend. Kimi lemaradását az autónak és saját magának köszönheti, nem csapatsorrendnek, utasításnak.

talán az új vezetés hoz új irányvonalat, és nem mindig a tutit választják és az A-B pilótafelállást.

[ Szerkesztve ]

(#66109) cyberkind válasza DS39 (#66108) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Ez mondjuk még nem derült ki, de most nem is derülhetett, majd akkor leszek kíváncsi ha odajutnak hogy be kell áldozni valakit ahogy anno Alo-nál megvolt.

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#66110) attiati

attiati
(veterán)

gondolom páran már láttátok ezt az autóverseny videót
Stadium Super Trucks (SST) széria

1:00-nál állat :))

na meg ez
19:02-nél, hétköznapi jelenet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66111) kpal válasza attiati (#66110) üzenetére

kpal
(veterán)

Én félszemmel követem ezt a sorozatot . Bp. belvárosában lehetne ilyen. :K

(#66112) ak05 válasza kpal (#66111) üzenetére

ak05
(tag)

jah én nálunk ugratók se kellenének csak átvezetni őket pár tömegközlekedési útvonalra merőlegesen :DDD

(#66113) ricsi8800gt

ricsi8800gt
(addikt)

Volt Ferrari korszak MSC-vel.Volt Korszak RB-vel Vettemel.Most Merci Lewissel.
Azért Nico kissé butus ahogy kezeli ezt a szitut.Neki is ott volt az esély.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#66114) .LnB válasza ricsi8800gt (#66113) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Igen, és pont ezért nem értem a fanyalgókat akik azt mondják, hogy "persze mert a Merci a legerősebb azért nyert Hamilton". Az elmúlt 20 évben nem emlékszem olyanra, hogy ne az nyert volna aki a legerősebb kocsiba ült. Én Hamilton-nak szurkolok mert 2007-ben megjött, és noRespect módon nyomta ami a csövön kifért. Majdnem világbajnok is lett, csak akkor a McLaren elég sokszor megállt alatta, megbízhatatlan autó volt. (Tényleg hasonlít rá Verstappen, ő is nagyon szimpatikus.) Hamilton mindig győzni akar, és megélt már pár dolgot, nagyon jó pilóta, semmi nem érdekli csak a győzelem. Sokan támadják mert nem korrekt. Ezektől az emberektől ha megkérdeznénk ki volt minden idők legjobb pilótája? Rávágnák, hogy Senna. És Senna mindik korrekt volt? Nem voltak csibész húzásai? Dehogynem! Ez kell. Én csípem Vettelt mostanában, de egy 4x világbajnoktól nem vártam volna azt, hogy ha kicsit nem megy akkor gondolkodom a befejezésen. (Szerencse, hogy elment a Ferrarihoz, jót tett neki.) Hamiltonról ezt el sem tudom képzelni.

Szóval lehet támadni Hamiltont, hogy legjobb autó, meg túl agresszív. Ezek kellenek, hogy valaki világbajnok legyen. Ez nem jótékonysági rendezvény, ez az F1.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#66115) shteer válasza .LnB (#66114) üzenetére

shteer
(félisten)

Pedig még említetted is azt az évet.

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#66116) gbors válasza .LnB (#66114) üzenetére

gbors
(nagyúr)

1995, 1999, 2005, 2006, 2008. De amúgy ja.

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#66117) .LnB válasza shteer (#66115) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Tényleg. :D

Homo Ludens

(#66118) #96349952

(törölt tag)

Habár ez így egy savanykás győzelem volt, azért én örülök Hamilton újabb sikerének. Tök mindegy, hogy most, vagy Mexikóban viszi el összességében megérdemelten a VB címet. Ehhez most kellett Rosberg szinte szokásos bakija, meg a verseny bírák túlérzékenysége, akik szinte már akkor is SC-t rendeltek el, amikor a nézőtéren valaki a földre ejtett egy papírzsebkendőt… De ha nem itt, akkor Mexikóban. (Egy kicsit azért dühöngtem a futam első szakaszában, mert Hami szerintem totál szét volt esve, ilyen bénázásokat nem engedhetne meg magának. De ez a pali ilyen. Pillanatok alatt atomjaira tud hullni, aztán egyszer csak feltámad… Csak hát nagyon nem mindegy, mikor támad fel, mert most sem a lehengerlő tempója vitte be az első helyre…)

A sapkás dolog meg eléggé szerencsétlen volt, Hamilton ennél azért lehetett volna elegánsabb is, mert ez így, eléggé egy lekezelő dolog volt, ha annak szánta, ha nem. Megértem Rosberg reakcióját. És a bánatát is, valahogy most szembesülhetett azzal, hogy ő az életben nem lesz már VB. El tudom képzelni, hogy valaki ilyenkor összeomlik, hiszen egy illúzió foszlik szerteszét.

Szóval mostantól akkor tét nélkül lehet kergetőzni, de szerintem Hamilton nem fog kiengedni és még inkább a földbe fogja döngölni a csapattársát, csak a miheztartás végett. A verseny többi momentumát nem igazán kommentálnám, a Honda kamu sikere (mennyi kieső is volt? hol van a csodamotor?), Raikkonen újabb brutális betlije, Verstappen kimagaslóan jó szerelése, Massa szerencsétlenkedése esőben, és a többi mind-mind teljesen jellemző. Az, hogy rengeteg csata és előzés volt, dicséretes, de szerintem koránt sem ennek az idegbeteg pályának, sokkal inkább az időjárási körülményeknek az egyfajta „érdeme”.

Kíváncsi leszek, lesz-e Mexikói futam, és ha igen, akkor hogy alakulnak az erőviszonyok ezen a régi-új pályán.

(#66119) Bozso68 válasza .LnB (#66114) üzenetére

Bozso68
(senior tag)

1999: a fényévekkel tabellát vezető Sumi a lábát törte, így lehetett csak Hakkinen világbajnok. Az utolsó futamon pl még egy Irwine is esélyes volt a Ferrarival a VB-ra, de a felgyógyult Sumi nem volt hajlandó megnyerni azt a futamot Hakkinen előtt. Az utolsó körben az írnek csak a 3. helyre futotta (ami abban az évben reális volt számára), és 2 ponttal bukta a bajnokságot.

2008: Massa betlizett párszor, többek között akkor maradt a tankolócső a kocsiján, és ebben az évben nyert Hamilton VB-t az év utolsó kanyarjában előzve talán az 5. helyen befutva az esős Intelagosban.

Egyébként minden más évben a VB nyertes istálló a adta az egyéni VB győztest. És mindkétszer a Ferrari bukta az egyéni címet, mint konstruktőri első.

[ Szerkesztve ]

(#66120) AMD Power válasza Csapoati (#66088) üzenetére

AMD Power
(titán)

Egy emberre lehet dühös csak Rosberg. Saját magára!

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#66121) .LnB válasza Bozso68 (#66119) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Neked és (#66116) gbors-nak válaszolok:

gbors minden évszámával nem értek egyet de igazatok van. Hibáztam, hogy túl nagy időintervallumot említettem. Valóban volt ilyen eset. Elég lett volna azt írnom, hogy a Formula 1-re az jellemző, hogy a legjobb autóban ülő pilóta nyeri a világbajnokásot.

Homo Ludens

(#66122) Bozso68 válasza .LnB (#66121) üzenetére

Bozso68
(senior tag)

A legnagyobb kivétel talán 1986 :) .

(#66123) [CS]Blade2 válasza .LnB (#66114) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

"Én Hamilton-nak szurkolok mert 2007-ben megjött, és noRespect módon nyomta ami a csövön kifért. Majdnem világbajnok is lett, csak akkor a McLaren elég sokszor megállt alatta, megbízhatatlan autó volt. "

Egyszer sem állt meg alatta a Mclaren egész évben. Egyszer benézte a box bejáratot, de a kocsinak nem volt baja, aztán
2008-ban egyszer hátulról nekiment Kimi-nek a piros lámpánál.

Akire te gondolsz, az a Raikkönen és főleg a 2005-ös Mclaren, ő lett majdnem világbajnok 2x is a Mclarennel ha az nem állt volna meg meg alatta minden 2-3. futamon.

(#66124) KraX válasza ricsi8800gt (#66113) üzenetére

KraX
(senior tag)

Vajon hányszor voltak ennél nagyobb érzelmi kitörések az f1 történelmében? Ha legalább megnyerte volna a futamot akkor vsz jobb képet tudott volna vágni a történethez, de elbénázta és szerintem ez fájt neki a legjobban. Valamennyire kíváncsi vagyok, hogy jövőre még jobban összetörik vagy képes lesz legyőzése elsősorban saját magát.

I know kung fu!

(#66125) .LnB válasza [CS]Blade2 (#66123) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Akkor rosszul emlékszem. Nekem teljesen az van az emlékezetemben, hogy folyamatosan megált a kocsi. Volt, hogy az utolsó körben vezető helyen stb. Most utánanéztem tényleg igazad van.

Áá hagyom is ezt a Formula 1-es topikot. Nem értek én annyira hozzá. :) Bocsi, hogy hülyeségeket írtam. :R

Homo Ludens

(#66126) KraX válasza #96349952 (#66118) üzenetére

KraX
(senior tag)

Szóval mostantól akkor tét nélkül lehet kergetőzni, de szerintem Hamilton nem fog kiengedni és még inkább a földbe fogja döngölni a csapattársát, csak a miheztartás végett.

Vagy lesz egy csatt. Ha Rosberg nem akar végleg leíródni, akkor most megpróbálja behúzni a maradék futamot és keményen odateszi magát ha kell vállalva a fizikai kontakt kockázatát is.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#66127) Csapoati válasza KraX (#66126) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Ezt kéne tennie, mert Hamilton már sokadjára teszi ki (konkrétan a 3 legutóbbi futamból 2x). Márpedig ez csapaton belül cinkes. Viszont ha meg otthagyja, mint Spában tavaly, akkor ugye ő lesz a Sátán. De most már tét nélkül simán meglépheti és meg is kell lépnie, ha jövőre el akarja kerülni a nyúl szerepét.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#66128) Malibutomi válasza #96349952 (#66118) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Mibol vontad le hogy total szet volt esve a futam elso feleben? Nem mukodtek az interek a kocsijan, alig tudott sokszor befordulni, ezert mentek el mellette. Mikor megkapta a slickeket meg kicsit korai volt a csere, amiatt is vesztett poziciot. Aztan Rosberg kapta a jobb taktikat a VSC alatt, emiatt le is szakadt rola. A slickeken aztan megvolt a tempo, az SC meg ujra jatekba hozta. Amit bukott a VSC-n azt visszahozta a rendes SC.
Szarul jott ki a lepes a verseny elso feleben ennyi tortent szerintem.

Amugy izgalmas lehetett volna az utolso 9 kor, mar mikor Rosberg hibazott boven DRS-en belul volt mar Hamilton.

(#66129) Csapoati válasza Malibutomi (#66128) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Onnan veszi, hogy az első kanyart 10-ből 9x eléfkezte, és az intereken Rosberg is jóval gyorsabb volt nála (csak hát ugye ki lett téve, azért került mögé). Engem is kicsit a hungaroringi formájára emlékeztetett, amit a futam első felében csinált.

(#66130) KraX válasza Csapoati (#66127) üzenetére

KraX
(senior tag)

Inkább vállalnám a sátán szerepet, de nem engednék Hamiltonnak és a csapatnak sem. Az utolsó futamokon csak magamért versenyeznék. A csapatnak minden összejött már.

[ Szerkesztve ]

I know kung fu!

(#66131) [CS]Blade2 válasza .LnB (#66125) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Az az éra nekem nagyon megvan, főleg a 2002-2007. A 2006-ban még lassú és megbízhatatlan Mclaren 2007-re a leggyorsabb és a legmegbízhatóbb lett. Az autó és a addig megbízhatatlan Mercedes motor is. Ez egy hihetetlen dolog volt, Kimi sem hitt már benne 2006-ban, hogy valaha is összeáll a Mclaren, és átment a Ferrarihoz. Aztán kirobbant a Mclaren kémügy...egyébént Kimi-nek kellett volna maradni és Mclarennel nyerni a címet, de kémügy nélkül. A kémüggyel együtt bármelyikük (akár Hamilton, akár Alonso, vagy Kimi, ha maradt volna) is nyert volna a Mclarennel, az mindig is vitatott cím lett volna.

Hamiltonnak volt egy nagyobb szériája, amikor állandóan kiesett, de nem műszaki hibával, hanem mert minden másik futamon összeakadt valakivel (80%-ban Massával). És volt egy kisebb szériája, ahol párszor az elejéből esett ki műszaki hibával. Talán 2x egymás után is az első helyről, de összességében önhibáján kívüli kiesése alig van, legalább is Kimi-hez képest elenyésző, maximum átlag mennyiség.
Az utolsó Mclarenes évében volt, hogy kiesett az élről, a Lauda azért is tudta meggyőzni, hogy menjen át, a Mclarennél akkor már Button sikerének is örültek.

A mostani futamnál egyébként az volt a csúcs, amikor a Lauda és a Totto majdnem kiröhögte a Rosberget, amikor lecsúszott az ívről, aztán az aggódás, hogy Rosberg esetleg elengedi a Vettelt. Nagyon nem szimpatikus nekem ez a két csávó, és megértem Rosberg-et, hogy szét van esve, amikor a saját csapata is azért szorít a boxban, hogy lecsússzon az ívről és ne nyerjen.

(#66133) Csapoati válasza [CS]Blade2 (#66131) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

2007-re egyáltalán nem jelenteném ki, hogy a McLaren volt a gyorsabb ilyen egyértelműen. Pár pálya nekik feküdt (jellemzően a mechanikai tapadást igénylők), de az aero pályákon végig jobb volt a Ferrari, csak rengeteg vezetői hibát vétettek, meg azért műszaki gond is akadt.

(#66134) Malibutomi válasza Csapoati (#66129) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Ami szinten a gumik miatt volt, ha a palya tobbi reszet is lattad a kozvetitesben, akkor lehet feltunt, hoy a tobbi kanyarban is alig tudott befordulni. Ossze vissza csuszkalt vagy gondolod elfelejtett vezetni, azert fekezett kb 100 meterrel elobb mint Rosberg amikor az elment mellette?

(#66135) KraX válasza [CS]Blade2 (#66131) üzenetére

KraX
(senior tag)

A mostani futamnál egyébként az volt a csúcs, amikor a Lauda és a Totto majdnem kiröhögte a Rosberget, amikor lecsúszott az ívről, aztán az aggódás, hogy Rosberg esetleg elengedi a Vettelt. Nagyon nem szimpatikus nekem ez a két csávó, és megértem Rosberg-et, hogy szét van esve, amikor a saját csapata is azért szorít a boxban, hogy lecsússzon az ívről és ne nyerjen.

Igen, volt egy ilyen olvasata is a dolognak, legalábbis fura volt. Vsz lesz majd egy polkorrekt nyilatkozat a csapat részéről és viszlát.

I know kung fu!

(#66136) gbors válasza [CS]Blade2 (#66131) üzenetére

gbors
(nagyúr)

Wolff elég parás ürge, neki szerintem a saját lelki nyugalma miatt volt fontos, hogy Hamilton most behúzza, és ne kelljen még egy hetet várnia. Laudáról meg tudjuk, kinek szurkol.
Rosbergnek először meg kellene mutatnia, hogy normál körülmények között felveszi a versenyt a csapattársával, utána lehetne ezeken a faktorokon elmélkedni. Erre jó alkalom lehet az utolsó 3 verseny - meg, ahogy lejjebb is írtam, kéne egy sportpszichológus. Ill. azt nem tudni, hogy a gyerek mekkora hátrányt jelent neki - a személyiségében benne van, hogy nem keveset...

"We were somewhere around Barstow, on the edge of the desert, when the drugs began to take hold."

(#66137) Csapoati válasza Malibutomi (#66134) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Más gumik voltak a kocsiján, mint Rosbergén? Mert ha nem, akkor csak neki nem ment a gumimelegítés.

[ Szerkesztve ]

(#66138) [CS]Blade2 válasza gbors (#66136) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Ha megmutatná, akkor a csapat még jobban ellene fordulna, és akkor már talán másodhegedűsnek sem maradhatna. Máshova meg nem kell, sosem érdeklődött komolyan érte pl.: a Ferrari vagy a Mclaren, amikor ő a Williamsnél volt. Egyik top csapat sem akar köré építeni, máshol is ebben a szerepkörben képzelnék el, amiben most is van, így én még a csapatváltást sem látom megoldásnak.
Két lehetősége van: beáll Barinak, Massának, Webbernek, és maximum VB 2., vagy elmegy középcsapatba, ami rá épít, és lelki nyugalomban vadássza a pontszerző helyeket.

(#66139) Malibutomi válasza Csapoati (#66137) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Senki nem mondta hogy hidegek voltak a gumik, egyszeruen nem volt tapadasa, hogy miert az jo kerdes. Siman lehet hogy mas beallitasokkal mentek, mivel kb vakon lottek be a kocsikat a versenyre,
De ezek szerint akkor nem mukodo gumik=szet van esve fejben? Aztan a gumicsere utan hirtelen osszerakta magat fejben?
A Redbullosok meg hirtelen szetestek fejben mikor felkerultek a slickek ezen logika alapjan. :U

[ Szerkesztve ]

(#66140) Csapoati válasza Malibutomi (#66139) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Azt én sem mondanám, hogy szét volt esve, de igencsak keresgélte a formáját, akkor mondjuk így. De veheted úgy is, hogy az általában magas színvonalához képest feltűnően gyengébb volt.

(#66141) Malibutomi válasza Csapoati (#66140) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

Egyebkent igen, az nagyon erdekes, hogy a versenyig csak vizesen mentek, megis azon nem volt semmi tempoja.

Rosberg hibajat a vegen annyibol sajnaltam, hogy izgalmas lehetett volna az utolso 9-10 kor. Eselyes hogy meglett volna hiba nelkul is Hamiltonnak 5 korrel frissebb gumikon, de azert jo kis csata lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#66142) JJános válasza KraX (#66135) üzenetére

JJános
(addikt)

Rosbergnek lehet jót tenne, ha otthagyná őket. Undorító módon viselkednek vele.

Aki a meleget szereti hóember nem lehet.

(#66143) Blackmirror válasza KraX (#66135) üzenetére

Blackmirror
(senior tag)

Jól van, látom ezt nem csak én szúrtam ki.
Elég rég nézem a forma 1-et de ilyet még csapatfőnöktől nem láttam :(

Gondoljátok el mit kapott volna ha elengedi Vettelt. Ami szerintem kijárt volna Hamiltonnak... ;]

S9+

(#66144) Malibutomi válasza Blackmirror (#66143) üzenetére

Malibutomi
(nagyúr)

"Gondoljátok el mit kapott volna ha elengedi Vettelt.... ;]"

Beszeltek errol a sky-on...Brundle szerint a felmondasat kb :)

Amugy orbitalis hulyeseg ez a gondolat. Mit ert volna el vele? Hamilton egy versennyel kesobb lesz bajnok, o meg tavolabb kerul a masodik helytol is.

(#66145) DaveNo1

DaveNo1
(veterán)

Nekem tök mind1 melyikük nyer, Hamilton egyértelműen gyorsabb, szóval nem lehet belekötni az idei és tavalyi elsőségébe, de abban azért reménykedem, hogyha egyszer Rosberg visszavonul, akkor majd elmondja mi történt a 2014-es Spa futamot követően, mert egyértelműen azután kezdődött meg a hanyatlása, hogy ott valamit "kapott" a csapattól.

Nyilvánvalóan emiatt nincs is bajom Hamiltonnal, hanem a komplett Merci vezetést tartom nagyon sunyinak ráadásul idén többször is tanúbizonyságot tettek arról, hogy ha kicsit is necces a helyzet akkor nagyon amatőrök tudnak lenni. Ha a Ferrari beérné motorban a Mercit szerintem emiatt el is tudnák verni, mert csapat szintén már most sokkal erősebbek.

You are not prepared.

(#66146) Csapoati válasza Malibutomi (#66144) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Szerintem is nagy hülyeség lett volna elengedni Vettelt. Minek? Hogy egy héttel később legyen vb Hamilton, neki meg elősszon az összetett 2. hely is?

DaveNo1: Na a Ferrari sem a taktikai géniuszáról híres, mióta Todt meg Brawn elhagyta őket. Most nem igazán van rajtuk nyomás, de amikor volt, akkor nagyon sokszor választottak rossz megoldást (lásd ugye 2010 Abu-Dhabi). Kérdés, hogy a személycserék mennyit változtattak ezen.

[ Szerkesztve ]

(#66147) DaveNo1 válasza Csapoati (#66146) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

Idén mérföldeket javultak lásd maláj nagydíj, de tegnap is meglehetett volna a 2. hely ha nincs a második safety car. Szerencsére a béna bandát kisöpörték.

You are not prepared.

(#66148) [CS]Blade2 válasza Csapoati (#66146) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Teljesen mind1 lett volna, neki legalább is már mind1. Ha elengedi Vettelt, akkor odaszúr egyet a vezetőségnek. Az, hogy 2. vagy 3. a ponttáblán szerintem neki sem számít már, csak a VB-címmel lenne elégedett, a 2. helyen is ugyanúgy az elhalasztott VB-címre gondolna, mint, ha 3. a táblán, hogy vesztett. Nincs különbség a 2. és a 3. hely között. Az, hogy volt x alkalommal VB 2. kb. a hajára kenheti.

(#66149) Csapoati válasza DaveNo1 (#66147) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Igen, de most nincs igazi nyomás rajtuk, mert év elején senki nem várt vb-címet tőlük, meg most már különösebb tétje sincs számukra a hátralévő pár versenynek (max. Rai-t behozni az összetett 4. helyre). Valódi nyomás alatt azért más a helyzet, lásd ugye a monacói bakit a Mercinél.

(#66150) Blackmirror válasza Malibutomi (#66144) üzenetére

Blackmirror
(senior tag)

Szerintem is ezt érte volna el. :K úgyhogy Rosberg jól cselekedett.

De kijárt volna Hamiltonnak, olyan pszichológiai hadviselés gyanánt. " Arrébb tettél a kanyarban? Jól van, akkor most nem unnepelsz a haverjaiddal usában vb-t ".
OK, tudom rosszindulatú vagyok ( ellendrukkernek azért ne nevezzetek ha lehet,nem szoktam senki ellen szurkolni, Rosberg fan sem vagyok ). De Hamilton arcára lett volna írva a dobogón hogy mi értelme lett volna...Nagyon jó formában van a srác, talán ki lehetett volna zokkenteni egy ilyennel a már amúgy is tét nélküli van, és ez a csapata teljes támogatásának is köszönhető

S9+

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.