Hirdetés

2019. november 21., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-14 21:29:59

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#58001) AMD Power válasza Malibutomi (#57996) üzenetére

AMD Power
(titán)

Remélem a rajtnál már megeszi. :K

Akkor elözze meg a második körben! ;)

[ Szerkesztve ]

Elado Forza Horizon 4 LEGO DLC. https://hardverapro.hu/apro/elado_forza_horizon_4-hez_lego_dlc/friss.html

(#58002) Atlantis válasza venember83 (#57999) üzenetére

Atlantis
(veterán)

:DDD

Végre egy kis változatosság, Honda alakul, Ferrari inkább mintha visszalépett volna a csomagjukkal, de majd még meglátjuk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#58003) AmunRa válasza AMD Power (#58001) üzenetére

AmunRa
(aktív tag)

Reméljük, hogy ne legyen semmi izgalom! :D Nehogy valaki rosszul legyen! :D

(#58004) Penge@Borisz

Penge@Borisz
(aktív tag)

Remélem Hamiltonnál ez csak pillanatnyi lazulás volt és holnap az aszfaltba alázza ezt a senkit. Ennyire hulla unalom időmérőt is régen láttam már egyébként, gyakorlatilag semmi nem történt. A Honda is viríthatna már valamit, legalább egy 1 mp-s javulást, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy egy helyben toporognak, Q2 ide vagy oda.

A Ferrari meg semmit nem közelített a Mercedeshez, sőt, egy kicsit mintha el is szakadtak volna, Rai mutatványa pedig értékelhetetlen már megint, 1 mp Vetteltől simán alázás kategória.

Na, remélem, holnap a futam örömtelibb lesz – Hamilton lerajtolja a monacói csalót és szarrá veri -, és legalább utána lesz néhány kisebb-nagyobb csetepaté, mert ez a hétvége eddig egy nagy nulla.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#58005) Turbolada II válasza Penge@Borisz (#58004) üzenetére

Turbolada II
(őstag)

Én azért szívesen lennék annak a "senkinek" a helyében. :))

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#58006) Milka 78 válasza venember83 (#57999) üzenetére

Milka 78
(nagyúr)

Ki tudja mi fér el abban a buksiban...mellesleg még egyikkel sem éltem ezért a képzavar :DDD :R

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#58007) DS39 válasza Atlantis (#58002) üzenetére

DS39
(veterán)

kétlem, hogy visszaléptek volna, csak a Merci sem aludt a 3 hét alatt.
a McLaren meg valóban alakul, de messze vannak még a céljuktól.

(#58008) Csapoati válasza DS39 (#58007) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Hogy el volt mosva a kemény mag Bahrein után, hogy a Ferrari az új csomaggal aztán lever mindenkit. Ezért mondtam anno, hogy a Mercedes (de úgy tűnik a Williams) sem fog keresztbe tett kézzel ülni addig. A 2. hely konstruktőrök között szerintem nem forog így sem veszélyben, 1-2 futamgyőzelem is leeshet majd még, főleg nyáron a nagy melegben. De semmi több.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#58009) Malachi válasza DS39 (#58007) üzenetére

Malachi
(addikt)

szerintem az van amit pedzegettünk már, hogy a Merci idén még soha nem ment 100%-on. biztonsági játékra mentek, kevés az 5 motor egy évre. most talán már ők is feltekerték a gépet és ezért nincs felzárkózás. folyamatosan kb 1 másodperccel járnak a mezőny előtt, ez nagyon-nagyon durva. kb. a nyár végére meglesz a világbajnok, utána meg ki tudja hogyan folytatják.

[ Szerkesztve ]

(#58010) pepe091 válasza Malachi (#58009) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

4 motor van csak.

(#58011) Malachi válasza pepe091 (#58010) üzenetére

Malachi
(addikt)

pláne, de azt mondják még idén felemelik ötre a limitet.

(#58012) Milka 78 válasza Malachi (#58011) üzenetére

Milka 78
(nagyúr)

Pont úgy fest,hogy marad a 4 motor,mert a Merci nem enged...

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#58013) mefistofeles válasza Malachi (#58011) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Nem lesz öt motor, mert a merci nem egyezik bele.... miért is tennék? Idén nagyon megbízható az erőforrás!

Gratula Rosbergnek, ezt ma összerakta nagyon.
A pártatlan nézők mindenesetre örülhetnek, szinte boritékolható, hogy így izgalmasabb lesz a meccs mint ha fordítva indulnak! Biztos fejleszt a ferrari csak azt nem szabad elfelejteni, hogy most már a mercinél sem lazulnak, komolyan veszik a versenyt. Márpedig így ezt az előnyt, szezon közben szinte lehetetlen ledolgozni!

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#58014) Penge@Borisz válasza Turbolada II (#58005) üzenetére

Penge@Borisz
(aktív tag)

Természetesen nem magamhoz viszonyítottam (:D), hanem pl. Hamiltonhoz.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#58015) b-type válasza Milka 78 (#58012) üzenetére

b-type
(nagyúr)

?
Ez inkább Szujó gondolata volt.

Miután a hajtóegységek terén a Mercedes-csapatok állnak a legjobban, sokan úgy vélték, a németek véleménye dönt majd arról, lesz-e változás. Az Autosport azonban úgy tudja, gyári csapatuk a Red Bull-lal együtt hajlandó igent mondani a javaslatra – csakhogy riválisaik azóta már másképpen gondolják. A brit szaklap szerint a Williams, a Force India, de még a McLaren és a Ferrari sem támogatja az ötödik motor ötletét.

szerk:
Bob Fernley (Force India)
"...Majd kiemelte, számításai szerint az ötödik erőforrás 1,5 millió dolláros pluszkiadást eredményezne a csapatok számára. „Emiatt nem akarja ezt a Williams, a Lotus és mi sem” – jelentette ki."

[ Szerkesztve ]

https://youtu.be/Kr4SwcJy0wU?t=1255

(#58016) BenHans válasza Milka 78 (#57998) üzenetére

BenHans
(addikt)

Ja tényleg a betét.. Ezt el is felejtettem. :R

[ Szerkesztve ]

"...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "Still I Rise"

(#58017) shteer válasza kisza25 (#57995) üzenetére

shteer
(félisten)

En eppen mosogepet vasaroltam :) holnap ugye vasarnap, templomba kell menni csaladdal ;]

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#58018) AMD Power válasza Turbolada II (#58005) üzenetére

AMD Power
(titán)

Kéne annak a senkinek a bankszámláján lévő della. ;]

Elado Forza Horizon 4 LEGO DLC. https://hardverapro.hu/apro/elado_forza_horizon_4-hez_lego_dlc/friss.html

(#58019) Turbolada II válasza AMD Power (#58018) üzenetére

Turbolada II
(őstag)

Nekem inkább az élmény kéne. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#58020) gbors

gbors
(nagyúr)

Na, Rosberg végre összekapta magát. VB szempontjából kicsit későinek érzem, de végső soron annak is lehet örülni, ha lesz pár érdekes futam. Kíváncsi leszek, megmarad-e a versenyen is a nagy lendület.

"Armour... is part of a state of mind... in which you admit the possibility... of being hit."

(#58021) -Mike-

-Mike-
(addikt)

Pole laps
2007 MASSA 1'21''421
2008 RAIKKONEN 1'21''813
2009 BUTTON 1'20''527
2010 WEBBER 1'19''995
2011 WEBBER 1'20''981
2012 MALDONADO 1'22''285
2013 ROSBERG 1'20''718
2014 HAMILTON 1'25''232
2015 ROSBERG 1'24''681

[ Szerkesztve ]

(#58022) -Mike-

-Mike-
(addikt)

Padlólemez nélkül

(#58023) Malachi válasza -Mike- (#58022) üzenetére

Malachi
(addikt)

szexi.

(#58024) Frenky89 válasza -Mike- (#58022) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Photoshop, vagy mi történt?

(#58025) shteer válasza Frenky89 (#58024) üzenetére

shteer
(félisten)

Atszereltek Alonsoera.

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#58026) Malachi válasza shteer (#58025) üzenetére

Malachi
(addikt)

neki kettő lesz, egy alul, egy felül :DDD

(#58027) snecy20 válasza b-type (#58015) üzenetére

snecy20
(veterán)

A Mclarennél ez azért érdekes, mert lazán büntetésekbe fognak átcsúszni ők is az erőforrásuk miatt az idény második részében. Vagy gondolják, jövőre már olyan király lesz a Honda, hogy Mercedes-szinten lesznek vele megbízhatóság terén? Mert ha valamit már tudnak az más...

(#58028) gF

gF
(senior tag)

A Honda és Renault az szarban lesz. Ez már látszik az alapján hogy ki-hány db erőforrás részegységet kezdett meg az első 4 futamon: [link]
Halkan jegyzem meg hogy a Mercedes és a Williams még ezen a hétvégén sem cserélt ki semmit és szerintem a következő hétvégét is megcsinálják ugyanezzel az erőforrásegységgel. (Bár Hamilton mindjárt az első hétvégén kapott egy új vezérlőelektronikát de az nem igazán forgó-kopó alkatrész)
Miközben a Ferrari mindkét autójában már a belsőégésű motort kicserélte az előző futamon és a mostani hétvégén meg minden egyebet.

[ Szerkesztve ]

(#58029) Penge@Borisz

Penge@Borisz
(aktív tag)

A tegnapi Rai ostorozásomat visszavonom ennek a fényében. Hihetetlen, hogy a Ferrari még mindig képes ennyire amatőr hibákat véteni…

(#58030) Csapoati válasza Penge@Borisz (#58029) üzenetére

Csapoati
(Topikgazda)

Jézusmária... Na de legalább ma is szolgáltathat némi izgalmat a futamon.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#58031) snecy20 válasza Csapoati (#58030) üzenetére

snecy20
(veterán)

Hm, eddig még az volt, hogy ő maga szereltette le az ide hozott új fejlesztéseket, ezért a nagy hátrány...

(#58032) mefistofeles

mefistofeles
(addikt)

A rajt és az első pár kör igen csak érdekesnek ígérkezik.
Bár Rosberg eddigi nem túl acélos rajtjait az eltérő (ő használta az újat) kuplungoknak tudják be (most mindketten a tavalyival indulnak) azért az előző szezonban is volt, nem egy alkalom, hogy Hami lerajtolta. Hami és Vettel is rá fog esni Rosbergre (ha tud) de az boritékolható, hogy Hamilton pár körön belül le akarja előzni. Szóval várható egy kis harc az első körökben az élen.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#58033) Penge@Borisz válasza Csapoati (#58030) üzenetére

Penge@Borisz
(aktív tag)

Remélem, hogy látunk tőle egy meggyőző előretörést, jó sok előzéssel. Legalább feldobná valamennyire az amúgy unalmasnak ígérkező futamot.

(#58034) mefistofeles válasza Penge@Borisz (#58033) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

A rajtsorrend miatt, egyáltalán nem ígérkezik unalmasnak!

(#58035) snecy20 válasza mefistofeles (#58034) üzenetére

snecy20
(veterán)

Itt Barcelonában csak taktikával lehet a másik elé ugrani...Volt olyan verseny itt, nem is egy a múltban, ahol öt alatt volt a pályán, élesben kivitelezett előzések száma.

(#58036) mefistofeles válasza snecy20 (#58035) üzenetére

mefistofeles
(addikt)

Egyrészt Hamilton elárulta, hogy más gumitaktikán fog menni mint Rosberg, másrészt szerinted Hami ott fog vonatozni Rosberg mögött? Lehet, hogy nem lesz előzés de, hogy akció igen az garantált!

(#58037) snecy20 válasza mefistofeles (#58036) üzenetére

snecy20
(veterán)

Ő biztos fog támadni. :)

(#58038) AMD Power válasza mefistofeles (#58034) üzenetére

AMD Power
(titán)

Szerintem sem.

(#58039) Atomantiii válasza snecy20 (#58035) üzenetére

Atomantiii
(őstag)

2001 óta 2010-ig minden évben a pole pozícióból induló versenyző nyerte a nagydíjat, ivétel 2011 és 2013 volt.

(#58040) echterion válasza Penge@Borisz (#58029) üzenetére

echterion
(veterán)

Eh, tegnap nem voltam tv közelben, így csak az eredményeket láttam ma. Borzasztó, hogy minden hétvégén van valami gebasz. Remélem, sikerül egy jó rajtot fognia és az újoncok nem ütik ki, akkor lehet egy jó versenye.
Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy Rosberg ellen fog-e tudni állni Hamilton támadásainak, mert ő valszeg nem fog mögötte vonatozni.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#58041) AMD Power válasza echterion (#58040) üzenetére

AMD Power
(titán)

Persze ,hogy nem! Ezét szeretjük jobban Lewist! :)

(#58042) echterion válasza AMD Power (#58041) üzenetére

echterion
(veterán)

Csak aztán nehogy csalódás érjen, mert esetleg úgy gondolja, hogy "hátha hibázik, ha meg nem, akkor is marha sok előnyöm van". :P

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#58043) AMD Power válasza echterion (#58042) üzenetére

AMD Power
(titán)

Reménykedek benne ,hogy nem így lesz. :B

(#58044) veze

veze
(őstag)

mai befutó..
1 Vettel
2 Rosberg
3 Raikönnen
lehet fogadni :D

[ Szerkesztve ]

!!! ....édesnemes és csípős őrölt szegedi paprika termelőtől ..

(#58045) Blackmirror válasza veze (#58044) üzenetére

Blackmirror
(senior tag)

Múltkor másodiknak kértem Raikkonent,az is lett szóval most akkor:

1.Kimi :P
2:Hamilton
3:Vettel ;]

S9+

(#58046) echterion válasza Blackmirror (#58045) üzenetére

echterion
(veterán)

Ámen. :C

(#58047) IreN!CuS

IreN!CuS
(őstag)

Norbitól nem volt ez egy tiszta kör :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#58048) Yayoh válasza IreN!CuS (#58047) üzenetére

Yayoh
(aktív tag)

Féktávon nem volt valami stabil :D

(#58049) Malachi

Malachi
(addikt)

egy tippem van, hogy Hamiék boxutcás előzéssel próbálkoznak majd, de nem tudom sikerül-e nekik. álmosítóan unalmas futamra számítok, kispárnákat izzítani! :)

(#58050) Frenky89 válasza IreN!CuS (#58047) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Mi volt az a rettenet grafika?

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.